Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o tej navi?


pepik

Jakiej nawigacji używacie?  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej nawigacji używacie?

    • TOM TOM
      4
    • MIO
      5
    • LARK
      6
    • GOCLEVER
      2
    • INNA
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem ale manta?? czy ja wiem osobiście polecam Ci taką

Przenośny system nawigacji Modecom FreeWAY MX2 (2579586070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest odblokowana i bardzo szybka wgrasz sobie jaka mape chcesz, materiały wykonania bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem ale manta?? czy ja wiem osobiście polecam Ci taką

Przenośny system nawigacji Modecom FreeWAY MX2 (2579586070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest odblokowana i bardzo szybka wgrasz sobie jaka mape chcesz, materiały wykonania bardzo dobre

Dzięki jednak wolałbym żeby jakaś mapa już była wgrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to znaczy nie droga :wink: bo dla jednego nie droga jest za 700 PLN a dla drugiego za 100 PLN :whistling: ja osobisice polecil bym ci jakas navi Mio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego kup po prostu uzywanego tom toma one na karte pamieci, kupisz za ok. 100-150zl , mapy zawsze bedziesz mial aktualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zawsze będę miał mapy aktualne? Rozwiń myśl bo ja jestem kompletnym laikiem w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tą:

LARK FREE BIRD 50.1 POLECAMY (2541861771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

używam takiej samej odblokowałem sobie wgrałem najnowsza auto mape i chula...nawet standardowo wgrana mapa daje rade wiec polecam a z manta bym sobie odpuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma slot na kartę a to jest atut...mapę można dokupić :wink: w razie potrzeby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polecam MIO - używam i jest bardzo dobra :wink:

Zauważyłem, że gps-y Mio mają wolne procesor 400 MHz gdzie inne nawigacje w tym przedziale cenowym (ok 300 zł) mają 500-600 MHz. Jaki to ma wpływ na działanie gps?

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Kupuj Larka fajna navi i też da się do niej wszystko wgrać:naughty:

Przeglądałem właśnie oferty, super ceny, przemyślę. Jak w funkcjonalnością Larków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zawsze będę miał mapy aktualne? Rozwiń myśl bo ja jestem kompletnym laikiem w tym temacie.

dlatego, ze wystarczy sciagnac nowa mape z internetu i wgrac na karte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie oferty, super ceny, przemyślę. Jak w funkcjonalnością Larków?

łapie szybko sygnał,multum możliwości po odblokowaniu,slot na kare pamięci,transmiter fm itp mam juz 4 lata i nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lark są na prawdę dobre! Dostalem jakis podstawowy model do Neostrady. Znajomy mi odblokował, wgrał kilka różnych systemów oraz mapy europy. Bardzo szybko lapie sygnał, odtwarza muzę, filmy, zdjęcia. Ogólnie na 5. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lark są na prawdę dobre! Dostalem jakis podstawowy model do Neostrady. Znajomy mi odblokował, wgrał kilka różnych systemów oraz mapy europy. Bardzo szybko lapie sygnał, odtwarza muzę, filmy, zdjęcia. Ogólnie na 5. Polecam

Np. taki model:

GPS LARK 43.3 ODBL. FULL + 8GB + AM * 500MHz 2GB (2579214626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...