Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co myślicie o tej navi?

Jakiej nawigacji używacie? 25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej nawigacji używacie?

    • TOM TOM
      4
    • MIO
      5
    • LARK
      6
    • GOCLEVER
      2
    • INNA
      8

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

nie miałem ale manta?? czy ja wiem osobiście polecam Ci taką

Przenośny system nawigacji Modecom FreeWAY MX2 (2579586070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest odblokowana i bardzo szybka wgrasz sobie jaka mape chcesz, materiały wykonania bardzo dobre

Opublikowano
  • Autor
nie miałem ale manta?? czy ja wiem osobiście polecam Ci taką

Przenośny system nawigacji Modecom FreeWAY MX2 (2579586070) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest odblokowana i bardzo szybka wgrasz sobie jaka mape chcesz, materiały wykonania bardzo dobre

Dzięki jednak wolałbym żeby jakaś mapa już była wgrana.

Opublikowano

a co to znaczy nie droga :wink: bo dla jednego nie droga jest za 700 PLN a dla drugiego za 100 PLN :whistling: ja osobisice polecil bym ci jakas navi Mio

Opublikowano

polecam LARK FreeBird 50.... :whistling:

Opublikowano

Ja mam Peiying`a cztery lata i nie narzekam.

Opublikowano

kolego kup po prostu uzywanego tom toma one na karte pamieci, kupisz za ok. 100-150zl , mapy zawsze bedziesz mial aktualne :)

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego zawsze będę miał mapy aktualne? Rozwiń myśl bo ja jestem kompletnym laikiem w tym temacie.

Opublikowano

polecam tą:

LARK FREE BIRD 50.1 POLECAMY (2541861771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

używam takiej samej odblokowałem sobie wgrałem najnowsza auto mape i chula...nawet standardowo wgrana mapa daje rade wiec polecam a z manta bym sobie odpuścił

Opublikowano

ma slot na kartę a to jest atut...mapę można dokupić :wink: w razie potrzeby....

Opublikowano

Kolego polecam MIO - używam i jest bardzo dobra :wink:

Opublikowano

Kupuj Larka fajna navi i też da się do niej wszystko wgrać:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Kolego polecam MIO - używam i jest bardzo dobra :wink:

Zauważyłem, że gps-y Mio mają wolne procesor 400 MHz gdzie inne nawigacje w tym przedziale cenowym (ok 300 zł) mają 500-600 MHz. Jaki to ma wpływ na działanie gps?

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

Kupuj Larka fajna navi i też da się do niej wszystko wgrać:naughty:

Przeglądałem właśnie oferty, super ceny, przemyślę. Jak w funkcjonalnością Larków?

Opublikowano
Dlaczego zawsze będę miał mapy aktualne? Rozwiń myśl bo ja jestem kompletnym laikiem w tym temacie.

dlatego, ze wystarczy sciagnac nowa mape z internetu i wgrac na karte :)

Opublikowano

Przeglądałem właśnie oferty, super ceny, przemyślę. Jak w funkcjonalnością Larków?

łapie szybko sygnał,multum możliwości po odblokowaniu,slot na kare pamięci,transmiter fm itp mam juz 4 lata i nie narzekam

Opublikowano

Lark są na prawdę dobre! Dostalem jakis podstawowy model do Neostrady. Znajomy mi odblokował, wgrał kilka różnych systemów oraz mapy europy. Bardzo szybko lapie sygnał, odtwarza muzę, filmy, zdjęcia. Ogólnie na 5. Polecam

Opublikowano
  • Autor
Lark są na prawdę dobre! Dostalem jakis podstawowy model do Neostrady. Znajomy mi odblokował, wgrał kilka różnych systemów oraz mapy europy. Bardzo szybko lapie sygnał, odtwarza muzę, filmy, zdjęcia. Ogólnie na 5. Polecam

Np. taki model:

GPS LARK 43.3 ODBL. FULL + 8GB + AM * 500MHz 2GB (2579214626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:eusathink:

Opublikowano

Navigon ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.