Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)


Wajsik86

Rekomendowane odpowiedzi

do wczoraj skłaniałem sie bardziej do 225,ale teraz już sam nie wiem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior starzeje się:decayed: nie no a poważnie to jutro mi kumpel podrzuci 225 i zobaczymy ile będzie za nie chciał i w jakim są stanie.Zmienia felgi z przodu z 10cali na 11 i te mu będą za małe:kox:

Sprawa otwarta w każdym razie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior starzeje się:decayed: nie no a poważnie to jutro mi kumpel podrzuci 225 i zobaczymy ile będzie za nie chciał i w jakim są stanie.Zmienia felgi z przodu z 10cali na 11 i te mu będą za małe:kox:

Sprawa otwarta w każdym razie:wink:

ranty widze jak u mnie:grin:, ładnie siadła ta oponka, na 9,5:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balbym sie w szybki zakret wejsc na tak naciagnietych obonach:D

to fakt:decayed:

ja mam ledwo 215 na 8,5 i do tego Quattro a jest wrażenie że d*pa przeskakuje na zakrętach jak sie za szybko wleci:whistling: no ale czy trzeba szybko? :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balbym sie w szybki zakret wejsc na tak naciagnietych obonach:D

to fakt:decayed:

ja mam ledwo 215 na 8,5 i do tego Quattro a jest wrażenie że d*pa przeskakuje na zakrętach jak sie za szybko wleci:whistling: no ale czy trzeba szybko? :polew::polew::polew:

niby nie trzeba ale nie raz sytuacja wymusi pocisniecie na zakrecie:D i moze byc nieciekawe jak opona poleci:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20120317036.th.jpg

takie coś miałem w pasku i co 2 dni trzeba było dygać pompką bo nikt nie dał rady uszczelnić:facepalm: a co do zakrętów to zwalniałem,żeby nie zdjąć opony bo kiedyś w golfie chyba pasta jeszcze nie wyschła i zdjąłem oponę na zakręcie przy 80km/h:thumbdown:

Chłopaki wciskają teraz 215/35 na 10j jak zrobią wrzuce foto:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kox,koxem ale strach jezdzic:D

Po prostej spoko,ale zakręty to była męczarnia:facepalm: Dzisiaj nie dali rady wciągnąć 215 na 10j,dentka by dała radę ale wentylek jest amerykański i nie można było przez to dętki do środka wsadzić,do tego budowa felgi utrudnia sprawę:kwasny:

A moje felgi już są umówione do lakiernika i będą psikniete LB7Z :wink:

---------- Post dopisany 22-03-2013 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 23:08 ----------

Poprzedni weekend minął dosyć pracowicie,całe felgi zrobione papierem i oczyszczone.We wtorek zawiezione do lakiernika w przyszłym tyg będą u mnie:wink:

17032013115.th.jpg 16032013114.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian zgadzam się z toba w 100% felga za***ista.

Sam na taką chorowałem tylko w zestawieniu 7,5J i 8,5J i jak znajde to bez wahania kupie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...