Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

225/35 moim zdaniem lepiej leży

9_5_225_35_R18_Nankang_NS2_595.jpg

Opublikowano
albo grubo albo wcale - ładuj 215 :decayed:

+1

:D

Opublikowano
albo grubo albo wcale - ładuj 215 :decayed:

+1

:D

+2:jerk:

Opublikowano
  • Autor

do wczoraj skłaniałem sie bardziej do 225,ale teraz już sam nie wiem:decayed:

Opublikowano

po aucie w miniaturce mogę wnioskować że lubisz tłusto porobione auta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

junior starzeje się:decayed: nie no a poważnie to jutro mi kumpel podrzuci 225 i zobaczymy ile będzie za nie chciał i w jakim są stanie.Zmienia felgi z przodu z 10cali na 11 i te mu będą za małe:kox:

Sprawa otwarta w każdym razie:wink:

Opublikowano
junior starzeje się:decayed: nie no a poważnie to jutro mi kumpel podrzuci 225 i zobaczymy ile będzie za nie chciał i w jakim są stanie.Zmienia felgi z przodu z 10cali na 11 i te mu będą za małe:kox:

Sprawa otwarta w każdym razie:wink:

ranty widze jak u mnie:grin:, ładnie siadła ta oponka, na 9,5:slina:

Opublikowano

balbym sie w szybki zakret wejsc na tak naciagnietych obonach:D

Opublikowano
balbym sie w szybki zakret wejsc na tak naciagnietych obonach:D

to fakt:decayed:

ja mam ledwo 215 na 8,5 i do tego Quattro a jest wrażenie że d*pa przeskakuje na zakrętach jak sie za szybko wleci:whistling: no ale czy trzeba szybko? :polew::polew::polew:

Opublikowano

dobre felgi w dodatku meśki ;) ładnie siądą na aucie, co do opon ładował bym te 215 będzie niszczyć

Opublikowano
balbym sie w szybki zakret wejsc na tak naciagnietych obonach:D

to fakt:decayed:

ja mam ledwo 215 na 8,5 i do tego Quattro a jest wrażenie że d*pa przeskakuje na zakrętach jak sie za szybko wleci:whistling: no ale czy trzeba szybko? :polew::polew::polew:

niby nie trzeba ale nie raz sytuacja wymusi pocisniecie na zakrecie:D i moze byc nieciekawe jak opona poleci:p

Opublikowano
  • Autor

20120317036.th.jpg

takie coś miałem w pasku i co 2 dni trzeba było dygać pompką bo nikt nie dał rady uszczelnić:facepalm: a co do zakrętów to zwalniałem,żeby nie zdjąć opony bo kiedyś w golfie chyba pasta jeszcze nie wyschła i zdjąłem oponę na zakręcie przy 80km/h:thumbdown:

Chłopaki wciskają teraz 215/35 na 10j jak zrobią wrzuce foto:naughty:

Opublikowano

kox,koxem ale strach jezdzic:D

Opublikowano
  • Autor
kox,koxem ale strach jezdzic:D

Po prostej spoko,ale zakręty to była męczarnia:facepalm: Dzisiaj nie dali rady wciągnąć 215 na 10j,dentka by dała radę ale wentylek jest amerykański i nie można było przez to dętki do środka wsadzić,do tego budowa felgi utrudnia sprawę:kwasny:

A moje felgi już są umówione do lakiernika i będą psikniete LB7Z :wink:

---------- Post dopisany 22-03-2013 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 23:08 ----------

Poprzedni weekend minął dosyć pracowicie,całe felgi zrobione papierem i oczyszczone.We wtorek zawiezione do lakiernika w przyszłym tyg będą u mnie:wink:

17032013115.th.jpg 16032013114.th.jpg

Opublikowano

Adrian zgadzam się z toba w 100% felga za***ista.

Sam na taką chorowałem tylko w zestawieniu 7,5J i 8,5J i jak znajde to bez wahania kupie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tymczasem u lakiernika...

431579_507082689328896_552058604_n.jpg

Opublikowano
:naughty::naughty:
Opublikowano

Ciekawie sie zapowiada teraz tylko czekać na wiosne !!

Opublikowano
Ciekawie sie zapowiada teraz tylko czekać na wiosne !!

wiosna juz od kilku dni jest;d

jaki masz kolor audiny, vulcano black czy briliant black.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.