Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co sądzicie o BLK TRUE XENON HID ANGEL EYE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pierwsze to uzupełnij profil Kolego :gwizdanie:

po drugie daruj sobie te lampy i zostan przy ORI , włacz wyszukiwarke i znajdziesz troszke opini na naszym forum o tego typu lampach !!

Opublikowano

tam producent w ogóle jest podany ?

Opublikowano

podobne do FK, ale nic nie pisze jaki producent, osobiscie poliftowych bym nie wymienial, ale jak juz chcesz to wlasnie wolalbym juz Fk, i Hid do tego, te co podales wygladaja na jakis wynalazek, ale jak sie skusisz, to mozesz mi dac znac, moze odkupie od Ciebie te Ori :wink4:,

Opublikowano

Masz bardzo ladne lampy. Co ori to ori.. :decayed:

Te sobie daruj.. :th:

Opublikowano

lampki masz ori ładniejsze niż tamte przynajmniej jak dla mnie :th:

Opublikowano

no ale moze koledze podobaja sie bardziej tamte... kazdy ma swoj gust, i kazdemu sie co innego podoba, tylko tak jak mowilem, jak chcesz ringi, to tylko FK :th:, szkoda kasy na inne badziewia (np. SONAR) :thumbdown:

Opublikowano

Każdy ma inny gust, ale jak dla mnie wymiana poliftowych ori lamp na jakies wynalazki to nieporozumienie.

Zostaw te co masz :th:

Opublikowano

Tylko te które masz :wink4: nawet VIP napisal Ci (to nic nie oznacza :wink4:) zart :tongue4: ale zsotaw te :th:

Opublikowano

Tylko te które masz :wink4: nawet VIP napisal Ci (to nic nie oznacza :wink4:) zart :tongue4: ale zsotaw te :th:

nawet dwoch :naughty:, zostaw te lampki, zmien grill bo na tym za duzo chromu :sick3:, jak zalozysz od s4 to bedzie :th:

Opublikowano
Opublikowano

O masakra.. :blink:

Wiedzialem ze ktos cos takiego wymysli.. :gwizdanie:

Opublikowano

o nie... porażka na całej linii :sick3:

Opublikowano

slaweq nie chcesz miec B5+3..? :decayed:

Opublikowano

do kompletu polecam sprzęt audio BooSchmana i można swobodnie zajechać pod remizę i panny wyrywać...... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

slaweq nie chcesz miec B5+3..? :decayed:

nieee... dzieki... zostane przy samym B5 :polew:

Opublikowano

do kompletu polecam sprzęt audio BooSchmana i można swobodnie zajechać pod remizę i panny wyrywać...... :polew: :polew: :polew:

no i nie zapomniec o neonach, pod auto :polew:

kolego mtjk odpusc sobie te lampy, te co masz, sa :th:

Opublikowano

daruj sobie te wynalazki :thumbdown:

Opublikowano

Zostań przy ORYGINALNYCH niebaw się w zamienniki niewarto :mysli:

Opublikowano

do kompletu polecam sprzęt audio BooSchmana i można swobodnie zajechać pod remizę i panny wyrywać...... :polew: :polew: :polew:

Zapomniałeś dodać że jeszcze dresik i czapeczkę trzeba mieć. Oczywiście dresik taki szeleszcący :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.