Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Płyta do Nawigacji MMI


andrzejstrzelba

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Szukam płyty do nawigacji. W ASO powiedziano mi że mam MMI 2G LOW i płyta kosztuje 1200zł :shock3:

Znalazłem na allegro płytę na europę 2009. Niewiem czy zadziała i co o niej myślicie??

Link: NOWA PŁYTA DVD NAWIGACJA NAVTEQ MMI AUDI 2009 ORG (2569573989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mógłby się ktoś wypowiedzieć czy ta płyta zadziała z moim MMI, czy warto ją kupić, i czy to nie jest jakaś podróba. Słyszałem że kiedyś był podział na zachodnią i wschodnią Europę. To jest cała Europa czy nie??

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli koleś pisze że jest oryginał to chyba nie ściemnia, zawsze możesz ją oddać bez żadnych konsekwencji w ciągu 10 dni a na resztę pytań musisz spytać gościa który ją wystawia bo skąd możemy wiedzieć czy to jest wschodnia, zachodnia czy inna Europa:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie Ci za dużo nie pomogłem ale naprawdę lepiej będzie jak do typa zadzwonisz i się dopytasz o szczegóły pewnie będzie wiedział najlepiej co sprzedaje i z jakim sprzętem płyta będzie chodziła pozdro:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć trudniej zrobić, próbowałem już różnych sposobów żeby wgrać sobie ściągniętą nowszą mapę, ale ciągle nic, chyba naprawdę trzeba zainwestować w oryginał );

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bo nie każdą nagrywarką nagramy a mało tego należy zwrócić uwagę na płyty +/- i nagrywac clone profilem do map

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem to w/g tych wytycznych:

WYPALANIE [Nagrywać wyłącznie na Verbatim DVD+R DL (8.5GB)]

Musisz miec program ImgBurn. To po pierwsze. Importujesz obraz do nagrania (obraz Alcochola),

później (wersja angielska) klikasz booktype (taka mała książeczka w prawym dolnym rogu!),

tam wybierasz producenta nagrywarki swojej (zakładka), później wybierasz opcję "media (DVD+R DL)"

i później na dole wybierasz opcję DVD-ROM! I nagrywasz płytę (DVD1) oczywiście na nośniku

Verbatim (fioletowy) DVD+R DL (8,5GB) najniższą predkością!

Co prawda ustawisz 1,2x, ale on i tak sie nagra w predkością 2x, ale to nic.

Po takim zabiegu wkladasz plyte, robi sie update do wersji 0650, a później uruchamia ci sie mapa i jest ok!

A, caly proces w aucie moze trwac nawet 5 min."

taki opis znalazłem w internecie ale i to nie wystarczyło );

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co płacić 1200zł w ASO??

Wolę tą z 2009, chociaż lepiej mieć nowszą :D

mam do sprzedania oryginalna, jak cos to na pw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było na forum.

Okazało się, że to MMI 3G LOW, więc chyba nic tego bo tam jest chyba aktywacja map online, chociaż jak usuwałem błąd ESP, to Online nie trzeba było aktywować, więc już nie wiem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tam dzwoniłem, ale za spolszczenie chcą 1000zł i płyta w cenie ;/

Chcę wiedzieć, czy mogę tą płytę sam nagrać i ewentualnie spolszczyć, ale najbardziej zależy mi na płycie.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...