Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż gazu


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Reduktor jak dobrze pamietam to Ac R01 do 150KM, ja mam silnik 1,8 ADR 125KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Niby na topie, ale nie bez wad. Ja poszedłbym raczej w kierunku silvera, ale z arc też tragedii nie będzie.

A jak tam z foto? Gdzie chcesz to montować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia sa jakies tutaj: Montaż instalacji LPG i Regulacja instalacji gazowych sprzedaż i usługi Rzeszów › auto gaz komfort oferta

Montował będe właśnie u nich Auto gaz Komfort Rzeszów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po fotkach nie wygląda to najgorzej. Pamiętaj tylko, żeby kolektor zdjeli do wiercenia. Nie daj się omamić, że nie trzeba tego robić.

Butla, skierowana wielozaworem w stronę zderzaka (jak będziesz montował butlę we wnęce na koło). Równe wężyki pomiędzy wtryskiwaczem a kolektorem na wszystkich cylindrach.

Polecam stronkę lpg-forum.pl

Na pewno znajdziesz podobne autko do Twojego, żeby porównać co ludzie montują i co polecają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja jestem już po montażu instalacji i jestem bardzo zadowolony z tego zestawu. Żadnych wystających kabli, wężyków. Wszystko bardzo ładnie zrobione. Czy na gazie czy na benzynie chodzi tak samo.

Jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyst.... dobry gazownik w gdańsku kyoć wie miło się czyta moja audi 1.6 w mieście to czysty obłęd 50 zł to na 40km bęzyna nie wiem co robić czy gazować czy sprzedac a na obwodnice jak się wbijam to spalanie za 50 zł około 90 może nie wierzycie ale do pracy mam10 km i gasze na 1 godz potem jade 4 km i gasze na 30min i tak jeszcze 4 razy i powrót do domu dwa dni i rezerwa szok czemu tak pali czy po instalacji bedzie palił tyle co wasze czy musze zrobić coś teraz z silnikiem a potem gaz czasem poprostu z 18 l na 100 w mieście

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

jak i co zrobić aby miej palił czy filtry albo silniczek krokowy czy przepustnica cokolwiek jaka maja funkcje wiem ze czasem ale nie zawsze obroty skaczą nie znam się a wy widze tak wielki szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyst.... dobry gazownik w gdańsku kyoć wie miło się czyta moja audi 1.6 w mieście to czysty obłęd 50 zł to na 40km bęzyna nie wiem co robić czy gazować czy sprzedac a na obwodnice jak się wbijam to spalanie za 50 zł około 90 może nie wierzycie ale do pracy mam10 km i gasze na 1 godz potem jade 4 km i gasze na 30min i tak jeszcze 4 razy i powrót do domu dwa dni i rezerwa szok czemu tak pali czy po instalacji bedzie palił tyle co wasze czy musze zrobić coś teraz z silnikiem a potem gaz czasem poprostu z 18 l na 100 w mieście

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

jak i co zrobić aby miej palił czy filtry albo silniczek krokowy czy przepustnica cokolwiek jaka maja funkcje wiem ze czasem ale nie zawsze obroty skaczą nie znam się a wy widze tak wielki szacun

Instalację gazową zakłada się do sprawnego silnika.

Zrób logi, zajmij się najpierw wszystkimi usterkami, jeżeli się nie znasz to oddaj auto do polecanego mechanika.

Dodatkowo spójrz na swój styl jazdy i zastanów się czy jest on odpowiedni do tego auta z tym silnikiem.

Dopiero na szarym końcu zamontuj LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak malo kilosow jak robisz to sie nie kalkuluje chyba ze auto bedziesz mial jeszcze 5 lat

:)

ja mam i zaluje ze montowalem bo ciagle cos z tym gazem,a dalem 3200 zl za brc seq 24 ale to w 2010 bylo,takze zastanow sie grubo czy warto gazowac niunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, otóż od nie dawna mam zamontowaną instalacje gazową i zauważyłem że jak autko pracuje na gazie to ze zbiornika ( benzyny ) przy korku słychać syczenie. Z tego co sie po orientowałem to cały czas chodzi pompka w baku.

Czy tak ma być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku w ADR spokojnie daj tą tańszą instalacje. Tam róznica jest tylko na wtryskiwaczach, zamiast hany założą Ci Reg fasty, które wystarczą. Ja mam taką instalke za 2200 i jest wszystko OK. Moc taka sama, nie odczuwam strat :)

Dostałem podobną propozycję od firmy z Wielunia.

STAG 4 PLUS

wtryskiwacze Hana czerwone

reduktor AC W01

butla toroidalna 55 l w miejsce koła

przewody nie pytałem czy miedź

cena 2600 a z wtryskami AC 2400 + 100 za wlew pod klapka ale wlew mały na przejściówkę.

Gwarancja 3 lata bez limitu km.

Teraz rozmyślam ale weekendowy wyjazd i tankowanie po 5,57 przybliża do podjęcia decyzji.

za 100 zl to powinienes miec wlew ale z gotowym wejsciem, a nie na przejsciowe, walcz o swoje, w B5 z palcem w d**ie sie miesci i jest elegancja francja

u mnie mówią za instalacja 2200 a taką lepszą 2800 i nie wiem właśnie co wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku w ADR spokojnie daj tą tańszą instalacje. Tam róznica jest tylko na wtryskiwaczach, zamiast hany założą Ci Reg fasty, które wystarczą. Ja mam taką instalke za 2200 i jest wszystko OK. Moc taka sama, nie odczuwam strat :)
Dostałem podobną propozycję od firmy z Wielunia.

STAG 4 PLUS

wtryskiwacze Hana czerwone

reduktor AC W01

butla toroidalna 55 l w miejsce koła

przewody nie pytałem czy miedź

cena 2600 a z wtryskami AC 2400 + 100 za wlew pod klapka ale wlew mały na przejściówkę.

Gwarancja 3 lata bez limitu km.

Teraz rozmyślam ale weekendowy wyjazd i tankowanie po 5,57 przybliża do podjęcia decyzji.

za 100 zl to powinienes miec wlew ale z gotowym wejsciem, a nie na przejsciowe, walcz o swoje, w B5 z palcem w d**ie sie miesci i jest elegancja francja

u mnie mówią za instalacja 2200 a taką lepszą 2800 i nie wiem właśnie co wybierać

LPG założony :) u mnie w temacie wyczytacie wsio o mojej instalacji :) moge polecić faceta który to robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak malo kilosow jak robisz to sie nie kalkuluje chyba ze auto bedziesz mial jeszcze 5 lat

:)

ja mam i zaluje ze montowalem bo ciagle cos z tym gazem,a dalem 3200 zl za brc seq 24 ale to w 2010 bylo,takze zastanow sie grubo czy warto gazowac niunie

Niestety bardziej liczy się fakt kto instalację zakładał niż cena tejże instalacji...

Panowie mam pytanko, otóż od nie dawna mam zamontowaną instalacje gazową i zauważyłem że jak autko pracuje na gazie to ze zbiornika ( benzyny ) przy korku słychać syczenie. Z tego co sie po orientowałem to cały czas chodzi pompka w baku.

Czy tak ma być??

Pompa paliwowa pracuje cały czas, bez względu na to czy silnik chodzi na gazie czy na benzynie. Więc jeśli mówisz o "syczeniu" jako o pracy pompy paliwowej w baku to odpowiedź brzmi TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...