Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Audi A4 2,5TDi kontra Saab 93 2,2Tid


Hołk

Rekomendowane odpowiedzi

no przyykro to stwierdzić, ale czy dobrze operujesz tym autem ? :nabijasie:

:wink4:

Witek stwierdził że to nic dziwnego ze saab brał audi na starcie , to zasługa tego że jest w manualu a także robił sporo tych silników i mają dużo więcej mocy niż podaje producent. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 18:27 _________________________________________________

to bierz brachola i stawaj z nim na kresce :evil:

[/quot

to bierz brachola i stawaj z nim na kresce :evil:

kreska będzie jeszcze dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obys latal bezawaryjnie na tym programie.

Rogal oszacowal przyrost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obys latal bezawaryjnie na tym programie.

Rogal oszacowal przyrost?

0K 200-205 KM I 400Nm[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 12:52 _________________________________________________Udało się, tym razem saab nie dał rady. Ze startu obok siebie odskoczył mi może o 1/2długości auta, po chwil na równo przez 50m, a potem dowidzenia. :evil:

Dziś trochę pojeździłem i auto wydaje się dużo lżejsze i mniej ospałe z dołu.

Było warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :a4fan:

ale mimo wszystko przy takiej mocy powinienes go wziasc odrazu,a wy przez pierwsze 50m jechaliscie rowno :confused4:,

tip tipem,ale ty odbijasz sie z 4 lap + moc,moze masz cos nie tak ze skrzynia :mysli:,albo zle sie nia poslugujesz?

niech koledzy z automatami sie wypowiedza i moze cos doradza,jak optymalnie startowac tipem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurfa czytam to i nie mogę uwierzyć...180ps nie dało rady 125, buahahahaha 2,5 to mega kupasy. wnioskuję o publiczne palenie tych kibli... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurfa czytam to i nie mogę uwierzyć...180ps nie dało rady 125, buahahahaha 2,5 to mega kupasy. wnioskuję o publiczne palenie tych kibli... :polew:

Hehe, a na rozpałkę użyc 1.9 wtedy przestanie mnie rano budzić cała sfora sąsiadów jak odpala te klekoty :polew:

:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurfa czytam to i nie mogę uwierzyć...180ps nie dało rady 125, buahahahaha 2,5 to mega kupasy. wnioskuję o publiczne palenie tych kibli... :polew:

Nie chce wywolywac zadnych flame-warsow, bo nie ma to sensu, ale wez pod uwage, ze porownano 2 zupelnie inne auta. No i skrzynie...

Postaw A4 1.9 i 2.5 bez zadnych modow i bedziesz znac odpowiedz co jest szybsze i jakie wady i zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...