Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:hi:,

Po prawie pół roku poszukiwań, znalazłem nareszcie moje S4. Z reguły bywa tak, że przed kupnem auta szukamy, maszyny w jak najlepszym stanie technicznym, właściwym typie nadwozia, a także w wymarzonej konfiguracji wyposażenia, koloru itd. Niestety w przypadku eSek dostepnych w Polsce wybór nie jest zbyt obfity... Trzeba szukać kompromisu, i rezygnować z niektórych elementów... Po wielu opiniach, kilkudziesięcio (albo nawet kilkuset) stronicowych informacjach na forach polskich i zagranicznych, kompletnej lekturze na temat silników V8, dokonałem najlepszego z możliwych dla mnie wyborów:naughty:

MARKA: Audi

MODEL: S4

SILNIK: [bBK] 4163,00cm3 V8

NADWOZIE: SEDAN

MOC: 253kW/344KM

ROK: 2004

SKRZYNIA: Tiptronic

NAPĘD: :quattro:

LPG: TAK

WYDECH: Miltek... oj mrrruczy to pięknie :)

Wyposażenie:

- fotele i kanapa Recaro, czarna skóra z alcantarą, podgrzewane, w pełni sterowane elektrycznie z pamięcią

- kierownica skórzana, 3-ramienna, z łopatkami do zmiany biegów

- komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem

- reflektory bi-ksenonowe z funkcją automatycznego poziomowania i systemem myjącym

- DVD Pioneer 2dni, wkrótce wymiana na RNS-e

- 4x elektryczne szyby

- elektrycznie sterowane, elektrycznie składane i podgrzewane lusterka zewnętrzne

- Aktualnie FELGI z poprzedniej Audi, wzór RS4 18" + opony PIRELLI P7 Cinturato 225/40R18

- klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa

- samo ściemniające się lusterko wewnętrzne z czujnikiem światła dla automatycznych świateł mijania

- włącznik świateł z funkcją automatycznych świateł mijania i doświetlaniem przestrzeni auta (Coming/Leaving Home)

- podłokietnik z przodu

- nagłośnienie Audi Sound System (10 głośników w tym subwoofer)

- tempomat

- fabryczny alarm z czujnikiem wnętrza i zabezpieczeniem przed odholowaniem

- czujnik zapięcia pasa kierowcy

- pamięć ustawień fotela kierowcy i lusterek zewnętrznych

- odblokowywanie pokrywy bagażnika z wewnątrz

- HomeLink (pilot zdalnego otwierania bramy/garażu, sterowanie w osłonie przeciwsłonecznej)

- pakiet "Schowek" (szuflady pod fotelami, siatki w oparciach przednich foteli, uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku)

- pakiet "Oświetlenie" (popielniczki, podłokietnik, dodatkowe LED-y w lampce podsufitki, wewnętrzne klamki, oświetlenie stóp, oświetlenie ułatwiające wsiadanie, oświetlenie ostrzegawcze)

- pakiet "Bagażnik" (siatka oraz dodatkowe elementy mocujące ładunek w przedziale bagażnika)

- servotronic (aktywny, wspomagany elektrycznie układ kierowniczy)

NAJBLIŻSZE PLANY:

- RNS-e

- BOSE

- Automatycznie otwierana klapa bagażnika

- oświetlenie LED

- kierownica multi od R8/TT

PS. pozwoliłem sobie wykorzystać listę wyposażenia od Bart-S :hi:

jakos tak to teraz wygląda: (wkrótce więcej zdjęć)

2777345.jpg

391576_10151156507529380_360044914_n.jpg

2778793.jpg

184187_392128297527141_1446203888_n.jpg

250236_392128204193817_790685485_n.jpg

253178_392128260860478_741769980_n.jpg

2779465.jpg

dsc0940c.jpg

dsc0932a.jpg

dsc0929az.jpg

dsc0928d.jpg

dsc0891j.jpg

dsc0920y.jpg

dsc0876ks.jpg

dsc0866y.jpg

dsc08132z.jpg

Pierwszy przejazd w szkole bezpiecznej jazdy :decayed:

Opublikowano

Brak fot

Opublikowano
  • Autor
Brak fot

już jest :decayed:

Opublikowano

servotronic (aktywny, wspomagany elektrycznie układ kierowniczy)

Nie jest wspomagany elektrycznie :)

jest tam tylko zawór elektryczny który reguluje Ciśnienie zależnie od prędkości :)

Ale to tak tylko informacyjnie NIE CZEPIAM SIE :)

A co do Auta to MIodzio. KOLOR, i wypas Super.

Powodzenia w eksploatacji.

Opublikowano

daj wiecej fot :wink: no i filmik jak wydech pracuje.

szkoda ze dyfuzorek na tylnim zderzaku pomalowany

gratulacje zakupu

szkoda ze sedan :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak jak pisałem, więcej fot będzie wkrótce :wink: a jeśli chodzi o nadwozie, to po prostu mi SEDAN bardziej się widzi :kox:

Opublikowano

V8 to V8 :kox: czekam na więcej fotek :thumbup1:

Opublikowano

gratki kolego:wink: prawdziwie męski silnik:naughty:

Opublikowano

gratulacje!

Opublikowano

Nagraj film jak to gada. fajna sztunia, tym bardziej że USA :decayed: no i V8 to V8 :dance2:

Opublikowano

Fajne autko V8 :slina: tylko ten kolor dyfuzora :thumbdown: powinien byc ori kolorek fajnie ze us jak moje :wink:

Opublikowano

wiecej fot pls. Auto super

Opublikowano
... no i filmik jak wydech pracuje.

brzmi jak 1.6 co tu podziwiać :wink:

Opublikowano
  • Autor
... no i filmik jak wydech pracuje.

brzmi jak 1.6 co tu podziwiać :wink:

ooo, kolega się odezwał :D wiesz brzmi jak brzmi, a jak tam Twój:

odkurzacz2.jpg

?? :grin:

Opublikowano

no mój to jak 1.2 :wink:

Opublikowano
  • Autor

mały upek, pierwszy filmik (wkrótce postaram się nagrać pracę wydechu) + 1 fotka :wink:

Opublikowano
... no i filmik jak wydech pracuje.

brzmi jak 1.6 co tu podziwiać :wink:

No sorry ale moja A3 1.6 tak nie chodziła:slina:

Opublikowano
  • Autor
... no i filmik jak wydech pracuje.

brzmi jak 1.6 co tu podziwiać :wink:

No sorry ale moja A3 1.6 tak nie chodziła:slina:

Łukasz, nie zwracaj na niego uwagi, droczy się bo zazdrości :decayed: dlatego chciał żebym kupił klekota :polew:

Opublikowano
... no i filmik jak wydech pracuje.

brzmi jak 1.6 co tu podziwiać :wink:

No sorry ale moja A3 1.6 tak nie chodziła:slina:

Łukasz, nie zwracaj na niego uwagi, droczy się bo zazdrości :decayed: dlatego chciał żebym kupił klekota :polew:

no dobra niech będzie że chodzi jak 1.8 :wink:

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

aha, ale furka zacna :decayed:

Opublikowano

Jakby nie irlandzki road tax 1600euro rocznie to sam bym wziął s4, ale nie widzi mi sie tyle kasy za darmo oddawać irlandzkiemu rządowi:thumbdown:, więc ulepiłem ze swojej a4 1.8T quattro s4:wink: a na dniach zawita catback MagnaFlow to też będzie ładnie gadać ale na pewno nie jak V8:slina::slina::slina: Kurfa mogłem wybrać Anglię:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.