Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

S4 :slina: i jest klimat :naughty:

Opublikowano

za***iste auto! foty rozwalaja konstrukcje czola:slina:

Opublikowano

Jest kox... Piękna maszyna...

Opublikowano

Siema, gratuluje zakupu!!Konkretne auto, nawet nie ma co sie rozpisywać. Tłukłem sie dzisiaj rano po Nowym Stawie.........myślełem że przypadkiem gdzieś przefruniesz ;)

Tak jak koledzy wcześniej pisali pakiet shadow by pasił, do tego felga i lusterka w czarnym macie, chyba by spasiło wszystko.......Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

hmmm pomyślimy nad tym pakietem :wink:

PS. up... nooowe foty... jest i coś ze środka :naughty:

Opublikowano

fura za***ista:slina:.tez bym taką chciał...ja mam tylko jedno ale....wrzuć fele avusy takie jakie mają byc:decayed:

Opublikowano

mega buda:kox: zgleb go tylko troche, mam nadzieje ze zobacze na zlocie jak to ega przyjade:decayed: bo Bartka widzialem tylko na parkingu, szkoda mu bylo na paliwo chyba:polew::decayed:

Opublikowano

Gratuluje zakupu świetna S4

Opublikowano

Możliwości eSki już wstępnie sprawdzone? :naughty:

Opublikowano

no jest wkoncu ta esa co tak chciales :naughty: dobrze ze sedan :banan: wyslalem Ci na pw adres do wysylki zderzaka s4 tyl tak jak sie umawialismy

Opublikowano

piekna no i ten kolorek...

Opublikowano
  • Autor
Możliwości eSki już wstępnie sprawdzone? :naughty:

w sumie żeby je sprawdzić to na normalnych drogach nie ma gdzie, ale wstępnie Vmax i 0-100 sprawdzone :kox:

no jest wkoncu ta esa co tak chciales :naughty: dobrze ze sedan :banan: wyslalem Ci na pw adres do wysylki zderzaka s4 tyl tak jak sie umawialismy

zderzak S4 tył ? ale o co chodzi ? :decayed:

Opublikowano

To pochwal się ile udało się wykręcić 0-100 i Vmax :decayed:

Nie myślałeś może o hamowni...? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

0-100 ok 6s, vmax 270 z 4 osobami na pokładzie :wink: co do hamowni to prawdopodobnie w tym tygodniu bede hamowal :naughty:

Opublikowano
0-100 ok 6s, vmax 270 z 4 osobami na pokładzie :wink: co do hamowni to prawdopodobnie w tym tygodniu bede hamowal :naughty:

a spisaliscie wczesniej testamenty?!:decayed:

Opublikowano
  • Autor
0-100 ok 6s, vmax 270 z 4 osobami na pokładzie :wink: co do hamowni to prawdopodobnie w tym tygodniu bede hamowal :naughty:

a spisaliscie wczesniej testamenty?!:decayed:

wiesz przypomniałem sobie w trakcie, ale jakoś przy tej prędkości nie mogłem znaleźć długopisu w schowku :decayed: PS. oczywiście żeby nie było jechałem na autobahnie :grin:

Opublikowano

Cóż mogę powiedzieć... witaj w klubie ludzi, których bulgot V8 budzi każdego ranka podczas jazdy do pracy...

Auto bardzo ładne... tapicerka identyczna jak u mnie...

Co do szukania S4 - pełna racja... w przypadku S4 szuka się zdrowego auta... - moje miało być krwisto czerwone z chromami, a wyszło czarne z shadow...

Miłej jazdy...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna :slina:

Szukałeś w automacie/manualu czy taka się już trafiła:question:

Mówisz że koło 6s do 100km/h czyli tylko 0,4-0,5s traci automat do manuala :)

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

szkoda ze sedan :decayed:

Co ty pitolisz:decayed:

Właśnie za***iście że sedan :banan::kox:

Opublikowano

Gratuluje, witamy w tym szczegolnym gronie :)

Opublikowano
  • Autor

Szukałeś w automacie/manualu czy taka się już trafiła:question:

szukałem po prostu jak najbardziej zdrowego egzemplarza :wink:

Gratuluje, witamy w tym szczegolnym gronie :)

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

PS. Dla zainteresowanych spalaniem tego autka, to wczoraj wróciłem z gór, przejechałem ok 1500 km i średnie spalanie to ok 17 litrów :decayed: ale wiadomo czasem trzeba było przycisnąć co by nadrobić trochę czasu :wink: Jedno co zauwazyłem to samochód cholernie dużo pali w mieście :facepalm: musiałem na chwilę zawinąć do warszawy i jedną sprawę załatwić, to po mieście średnio 30 :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.