Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)


Plebansk8

Rekomendowane odpowiedzi

Ladnie wyglada we wstecznym lusterku :) Widziany wczoraj na trasie Krynica Morska-Stegna. Szkoda ze mnie nie wyprzedziles - posluchalbym Milteka :naughty:

zgadza się;) tą trasę zwykle latam codziennie, nie wyprzedziłem ? :shock3: kurcze... to chyba jednak nie ja :decayed: pewnie psiarni w skowronkach się obawiałem :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wyszło szydło z worka . Coś co miało być w dobrym stanie okazało się studnią bez dna.Współczuję .Tyle mlaskania i po darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie po małej przerwie ;) W ciągu ostatniego czasu zbyt wiele się nie wydarzyło, aczkolwiek borykam się z problemem drgań całego auta i jakichś dziwnych stuków w kołach od czasu do czasu:

ostatnio troszke było grzebania przy aucie

- maglownica, regeneracja

- klocki Ferodo DS Performance

- 6 wahaczy z przodu (lewe koło i prawe koło : po dwa górne + 2 banany)

- przeguby

- po wszystkim zbieżność przód tył...

Na początku drgania były odczuwane przy przyspieszaniu od ok 90-130, okazało się, że puściły śruby od poduszek pod silnikiem... mój człowiek zdecydował się na zarobienie większego gwintu i zamocowanie nowych śrub, niby to pomogło... ale na jakiś czas. Drgania znów zaczeły być odczuwane a śruby niby nadal trzymają... Ostatnim czasem najbardziej denerwujące są stuki podczas hamowania/dojeżdżania do świateł, częstotliwość zmieniająca się wraz ze zmianą obrotów kół, czyżby łożysko ? Jakieś pomysły, sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeguby wew.

zgadza się, prawy przegub wewnętrzny szlag trafił, co ciekawe dzwoniłem do serwisu i krzyknęli mi coś koło 2150 zł, a mój mechanik użył swoich źródłem i znalazł nowy oryginalny przegub wew. za ok 1000 zł, spora różnica nie sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winczako, a czego Ty nie przerabiales jeszcze ? :P

MASAKRA :P auto generuje chore uczucia, nienawidzisz go, zaczyna Cie to przerastać logicznie, myślisz o sprzedaży, mówisz sobie, że za te pieniądze można by co chwile jeździć na wycieczki , podróżować :) aż w końcu nadejdzie moment odebrania auta, i kiedy czujesz, że już nie puka/hamuje/działa/jedzie lepiej.. banan na twarz wraca i znów jest to dla CIebie najlepsze auto na świecie :D sick! isn't it ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyły dwa dni jeżdżenia micra w czasie jak a5 było na wymianie szyby a jak dziś wracałem z gda to byłem w niebo wzięty i nie myślałem o odkurzaczach itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winczako, a czego Ty nie przerabiales jeszcze ? :P

MASAKRA :P auto generuje chore uczucia, nienawidzisz go, zaczyna Cie to przerastać logicznie, myślisz o sprzedaży, mówisz sobie, że za te pieniądze można by co chwile jeździć na wycieczki , podróżować :) aż w końcu nadejdzie moment odebrania auta, i kiedy czujesz, że już nie puka/hamuje/działa/jedzie lepiej.. banan na twarz wraca i znów jest to dla CIebie najlepsze auto na świecie :D sick! isn't it ?!

:D przerabiałem jeden przegub wewn ;-).

A co do drugiej części Twojej wypowiedzi, to mam to samo ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny wozek ehh szkoda, moze nie opusci klubu hmmm ? oby jakis kmiot nie dorwał do pokazywania sie pod jakims neonem w tłumie sliskoczesanych , szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby :) tylko klubowicze docenia wartosc tego auta I moj wklad w doprowadzenie I utrzymanie go w idealnym stanie :) czaki to nie auto dla kmiota, naprawde mi sie ze sprzedaza nie spieszy, zalezy mi na tym zeby pozostala w dobrych rekach :) bo dobre eski sa w dzisiejszycj czasach na wyginieciu... ja szukalem jej bardzo dlugo, bo obecny na allegro smietnik przeraza.. dlatego jesli znajdzie sie ktos na forum kto szuka takiego auta to szczerze mogenke polecic : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO znowu grzebiesz w Azetach?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem szczelnośc wszystkich płynów bo coś tam mi pokapało ostatnio, ale prawdopodobnie to sprsyks od reflektora sie zebral w zderzaku i sobie kapal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy odbierasz??to podjade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...