Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.8 Q] 18" a la RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ROB bo chyba Ja sie nie wypowiedziałem w kwesti Twej furki ...... wiesz ze mi sie bardzo podoba , fele cud miód i orzeszki........ no jesio brak chyba wiesz czego RELINGÓW :):a4fan:

Fura I klasa

Opublikowano

Piękne wozidełko. No i jedyny słuszne opony TOYO T1R :twisted: .

Opublikowano
jak świiecą te lampki przednie??? właśnie zastanawiam sie nad zakupem takich do swojej a4. jak świecą w nocy?? jak sie prezentują na żywo///??? jakie jest wykonanie??? sa lepsze od sonarów??? nie parują w zimie??? jak swiecą ringi?? można zmienić kolor ringów???

duzo pytan...:) jesli to mozliwe to prosze o odpowiedzi

pozdrawiam

świecą lepiej niż poprzednie, Boscha :wink:

przyjedź na jakiegoś spota, to zobaczysz w realu :cool:

wykonanie zdecydowanie lepsze niż Sonar :cool:

nie parują :wink:

oświetlenie ringów daje dużo do życzenia, niestety w BMW dużo lepiej to wygląda :twisted:

w ringach jest po cztery żarówki, czyli kolor możesz dać jaki chcesz :wink:

Opublikowano

Bardzo fajna A4 :a4fan:

Opublikowano

bardzo ładna ta A4 :exclaim:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

rob masz może fotkę autka z profilu? Chciałbym zobaczyć jak się te fele prezentują w całej okazałości...

Opublikowano

jeśli chodzi o profil, to niestety mam tylko takie :cool:

c3dc05f5dbf665af.jpg[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 19:52 _________________________________________________tu masz jeszcze link do kolegi, od którego je kupiłem

jest pare ciekawych fotek :a4fan:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4766.0

Opublikowano

Super statek bardzo mi się podoba napęd Q coś pięknego kolorek i fela,piękna ta :a4fan:

Opublikowano

no spoX nawet...:-) a te chromy na lusterkach to malunek czy nakładki?

Opublikowano

Git autko Robi i nadodatek Avancik. Jednak te lampki FK cz DEPO jak tam kto woli dużo zmieniają. Jak założyłem te lampki i sciągnołem wszystkie emblematy Audi bo szły do polerki to te czuby amerykańskie niewiedziały co to za marka lol.

Opublikowano

no spoX nawet...:-) a te chromy na lusterkach to malunek czy nakładki?

nakładki IN-PRO :cool:

Opublikowano

Ten grill troche ja szpeci

Opublikowano

Ten grill troche ja szpeci

jak fundusze pozwolą, będzie inny :cool:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

jaki bedzie ;> ? rsowski gril (wg mnie znacznie lepiej bedzie pasowal niz od eSki) ?

fela sie prezentuje kozak do tego czarna buda

no i avant :gwizdanie: jak wiadomo znacznie lepszy niz sedan (bez urazy dla sedanowcow)

dla mnie jest kozak

Opublikowano

Bardzo ładne auto. Jaki to dokładnie model felg?

Opublikowano

Miałem tego farta widzieć w realu to dzieło, ale tylko raz :kwasny:

Powiem wam tyle ze zdjęcia to nic w porównaniu jak to wygląda na zywo :>

P.S. Rob kiedy podbijesz do nas na spocika.

Opublikowano

rob tez sadze ze na 16 szkoda kasy wg mnie 17-18-19 to dobry rozmiar do a4 ;)

tylko ze dalem pierwszy link ktory znalazlem z tym modelem ;)

Opublikowano

Audi jest po prostu ZAJE.... !! Cudo!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.