Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomysł na takie felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy ma ktoś pomysł jak wykończyć środek takich felg

p1100026g.jpg

Wolałbym oryginalne środki ale nie mogę takich dostać. Myślałem o pomalowaniu ale nie mam pomysłu

Felgi 17 cali

Poradźcie coś

Opublikowano

Najpierw je jakoś podratuj i pomaluj, zrób porządek z "kapselkiem" i szpilkami a zobaczysz że zupełnie inaczej to będzie się prezentowało, nawet brak dekli się straci :wink:

Opublikowano
Najpierw je jakoś podratuj i pomaluj, zrób porządek z "kapselkiem" i szpilkami a zobaczysz że zupełnie inaczej to będzie się prezentowało, nawet brak dekli się straci :wink:

dokładnie tak!!! Ogarnij je do "swieżości" i bedą zupełnie inaczej wyglądać...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za radę będe działał

Opublikowano

Dorabiałem do podobnych felg dekielki z aluminium, dekle zamówiłem w firmie wycinającej laserowo z 3mm płyty aluminium, pomalowałem je pistoletem najpierw podkładem do aluminium potem w kolor felg bazą i klarem na koniec. Wstawię zdjęcia po południu :)

Opublikowano

A jak już ogarniesz felgi, to jakaś gleba by się przydala...:wink:

Opublikowano

Może po prostu je sprzedać i tą kasę co chcesz w nie wrzucić dołożyć do ori używek. Poszedłbym w tym kierunku. Coś fajnego w dobrych pieniążkach na pewno znajdziesz

Opublikowano
  • Autor

Decyzję podejmę po zimie. Spróbuje we własnym zakresie je odnowić ale dopiero jak założę koła zimowe.

Dzięki za pomysły czekam na więcej

Opublikowano
Decyzję podejmę po zimie. Spróbuje we własnym zakresie je odnowić ale dopiero jak założę koła zimowe.

Dzięki za pomysły czekam na więcej

Nie no nie ma nic więcej :wink: Albo je odnawiasz albo kupujesz nowe :wink: No chyba że wolisz takie :decayed: Nie ma sensu bawić się w jakieś dorabianie dekielków bo przy ich obecnym stanie będzie już tylko gorzej...

Opublikowano
  • Autor

Dekielki ciekawe tylko szkoda, że bez znaczka

Opublikowano

No dekielki schludne :thumbup1: Choć jak dla mnie też takie nieco zbyt puste :wink: Co nie zmienia faktu że kolega turbol powinien najpierw doprowadzić same felgi do schludnego stanu a dopiero potem zastanawiać się nad dekielkami.

Opublikowano
  • Autor
No dekielki schludne :thumbup1: Choć jak dla mnie też takie nieco zbyt puste :wink: Co nie zmienia faktu że kolega turbol powinien najpierw doprowadzić same felgi do schludnego stanu a dopiero potem zastanawiać się nad dekielkami.

Oczywiście :thumbup1:

Opublikowano
Dekielki ciekawe tylko szkoda, że bez znaczka

to akurat zaden problem, naklejki 3d ze znaczkiem audi i bedzie ladnie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.