Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witam mam pytanie o rozrząd


Prezes:D

Rekomendowane odpowiedzi

takich części jak rozrząd nie kupuje się na allegro,

po za tym co to za firma maxgear? rolkę i napinacz kupuj INA, a pompa wody HEPU lub SKF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale conti nie produkuje wzmacnianego do starych klekotów...z tego co sie dowiadywałem niedawno o rozrzad do mojej wciaz w posiadania B5 AFN...do PD owszem nie ma problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc Dayko - osobiscie jestem do tego zrażony. kiedys po zalozeniu takiego paska i eksploatacji przez 7000km pekł mi obracajac wałem recznie w prywatnym aucie przy wymianie pompy wtryskowej... powiedziałem wtedy nigdy wiecej... wiem wiem Dayko jest montowane na 1 montaż (jak byle szajs wygra przetarg to tez będą montowali i wtedy każdy powie ze to dobra firma) jak ja sie dowiadywałem to conti ma 1 jedyny pasek do tego silnika i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc Dayko - osobiscie jestem do tego zrażony. kiedys po zalozeniu takiego paska i eksploatacji przez 7000km pekł mi obracajac wałem recznie w prywatnym aucie przy wymianie pompy wtryskowej... powiedziałem wtedy nigdy wiecej... wiem wiem Dayko jest montowane na 1 montaż (jak byle szajs wygra przetarg to tez będą montowali i wtedy każdy powie ze to dobra firma) jak ja sie dowiadywałem to conti ma 1 jedyny pasek do tego silnika i tyle.

Dzięki. Nigdy nie byłem za Dayco, bo pamiętam, że początkowo był to najtańszy szajs.

Także podzielam Twoje zdanie.

A to prawda, że jest dużo podrób Gates'a na rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Maxgear to tani zamiennik! Wystrzegać się tego i broń Boże elementów rozrządu tej firmy! Filtr powietrza kabiny jeszcze w wariancie budżetowym się sprawdzi ale na pewno nie jako elementy rozrządu.

Rozrząd: SKF, SNR, INA, FEBI, GATES

większość tych firm będzie miała te same części w swoich pudełkach ale żadne krafty czy maxgeary do rozrzadu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo ja mam conti w 1z i jest wzmacniany,dayco takze odradzam chyba ze jakis alternatora klimy itp to tak ale na rozrzad musi byc zawsze najlepjszy jak jest.

a ja dayco nie odradzam. Panowie ta firma aktualnie daje baardzo dużo pasków na 1 zastosowanie, nawet na reklamach Skoda są paski zębate dayco.

Teraz już między conti,gates a dayco raczej nie ma różnicy w jakości żadnej. Warunek, pasek właściwie zamontowany i hula ze hej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensem jest kupowanie zamienników jak ori rozrząd kupowany np w salonie Skody jest stosunkowo tani i niejednokrotnie kosztuje tyle samo co zamienniki w Intercarsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nic nie cieknie, to po co wymieniac uszczelniacz? Pasek wielorowkowy wg uznania, ale jesli widac, ze ok to, nie ma potrzeby. Koniecznie dorzuc do tego zestawu pompe cieczy i bedziesz mial czyste sumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, jak przed tobą nikt tego nie robił to powinieneś wymienić wszystkie napinacze, paska klinowego i klimy też.

Paski bym wymienił bez pytania, bo to grosze, a i tak będziesz miał przód zwalony.

Pompa wody tylko SKF lub Ruville.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podlacze sie do tematu tez wymiec musze rozrzad wacham sie nad czesciami z aso poniewaz na pasku rozrzadu mam znaczek audi i chcialbym taki pozostawic sam pasek w aso to kosz 370 +napinacz +pompa co myslicie nad zakupem orginalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...