Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE


kamilus

Rekomendowane odpowiedzi

może wyślij coś do kalendarza na maj? :wink:

Popieram :good:

Jak dla mnie 3 lub 4 ale nie mogę się zdecydować... :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszlo nr 3 :D Gadalem z ziomkiem to bedą lepsze w jakiejs nocnej scenerii, to moze na przyszly miech cos zglosze o ile z tego cos wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie moge sie zdecydowac fajnie czy moze byc?? ale najwazniejsze ze tobie sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja bo ost nie mialem czasu, ani czym zdjec zrobic ;d

Wpadly okleiny kierunkowskazow i wrocily pomaranczowe migacze ;d choc lampy i tak pojda w przyszlym miesiacu do Gwertego. Pomalowane zaciski w krwista czerwien ale jeszcze tył mi został wiec fotek nie wrzucam ;d Poki co jeden ostatnich modów z ktorego jestem zadowolony :decayed::

DSC0909.jpgDSC0916.jpgDSC0917.jpgDSC0921.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto tych zaciskow daj :)

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

widzę ze szlifierka zachaczyles tylnia dokładkę ze zderzaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, co najwyzej tą gumą od nakładki na rzep. Zaciski wrzuce jak zrobie tył jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokal stwierdzilem, ze nie bede zawracal Ci glowy i wzialem sie z kumplem za to zaraz po sesji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dobrze wyszło :good:

A ja się przyznam że ostatnio nawet na swoją A4 nie mam czasu zwłaszcza że ostatnio mała przeprowadzka i jakiś taki nie ogarnięty jestem :wink:

W mojej magiel cieknie jak z kranu ale musiałem się z kumplem umówić bo sam nie mam jak gdzie i nawet nie mam kiedy się za to zabrać :facepalm:

Ale grilla Ci i tak nie odpuszcze :naughty: Czekaj czekaj, niech no się tylko pogoda zrobi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja mam taki tłumiczek, z połowy już powstały dwie osłony termiczne a rurki pójdą na coś innego:grin:

P.S ładnie ci wyszło, czym polerowałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierw recznie sciernym 80tką, potem szlifierka kątowa a na tym papier 120tka, 150tka (ręcznie bo nie miałem na rzep). Potem wodny 400, 600, 1500, 2000 (ogolem to nie bylem do tego dobrze przygotowany bo nie posiadalem papieru miedzy 600 a 1500 :decayed: ) no a potem filc na kątówke i pierw pastą K2, a na koncu to co dalo efekt dobrego polysku hm.. nie wiem jak to sie zwie bo kumpel mi to pozyczyl ale wyglądało to jak świeczka :wink: no i wsumie tyle ;d jak sie usunie wżery ściernym to potem idzie juz z gorki. Uzyskalem taki efekt mimo, ze braklo mi troche papierow. Bez kątowki bym sie za to w zyciu nie zabrał ;p

---------- Post dopisany 08-08-2013 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 21:46 ----------

Odkrecic lampy to poprostu jakas masakra.. Troche sie ost pozmienialo bo zaciski odmalowane na krwista czerwien ino nie ma czasu zdjec robic :decayed: a tu juz bez lamp ktore lecą do Gwertego :wink:

1097953_310255025787365_548971918_n.jpg

maska jak co jest niedomknieta zeby nie bylo ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze ogarnie kominy w tdi to nawet dają radę...miałeś na nich dużo wżerów? Ja tego ni huhu nie umiem usunąć. Dobrze się furka prezentuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raf_kk mialem duzo wzerow ale kontowką idzie fajnie wszystko ogarnac. Scierny o gradiacji 100/120 na rzep i jazda :wink:

eee naprawa latajacych.. wroc.. fruwajacych srodkow i te wstawki US :wink: duzo sie ostatnio dzialo przy aucie wiec trzeba przystopowac ;d pozatym poki co tez sie wstrzymuje bo w przyszlym roku moze przesiadka na to co kocham bardziej czyli śmigiełko na masce :grin: (mozecie mnie zjesc za to co napisalem xdd) ale jak nieee pyknie Bmw to napewno wleci jakies fajne 18 calowe kolo :wink:

---------- Post dopisany 20-08-2013 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 16:00 ----------

Przyszedł prezencik od Gwertego takze jutro bedzie prezencja USów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z roboty dopiero wrocilem :decayed: lampy juz sa bo brat pomogl/zrobil ;d ide grzebac przy aucie to bydzie jakas fotka ;d

---------- Post dopisany 28-09-2013 at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 17:11 ----------

parę fotek. Auto na sprzedaż więcej w dziale 'sprzedam auto => A4 B5'

IMG_0543.jpgIMG_0544.jpgIMG_0545.jpgIMG_0546.jpgIMG_0547.jpg

IMG_0549.jpgIMG_0550.jpgIMG_0551.jpgIMG_0552.jpgIMG_0553.jpgIMG_0554.jpgIMG_0555.jpgIMG_0556.jpgIMG_0557.jpgIMG_0558.jpgIMG_0559.jpgIMG_0560.jpgIMG_0561.jpgIMG_0562.jpgIMG_0563.jpgIMG_0565.jpgIMG_0566.jpgIMG_0567.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...