Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drgania, Bicie po przekroczeniu 110


baczes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Jeśli jadę do 100 km/h jest wszystko OK kiedy przyspieszam itd...Gdy przekraczam 110 km/h nie ważne czy autko zimne czy rozgrzane jadąc na równej drodze auto dostaje drgań tak jakby biło ktoreś koło ale felgi mam wyważone. Lekko czuć na kierownicy. Jeśli jadę na drodze

nierównej gdzie auto buja skacze :) nie odczuwam takich drgań. Gdy dochodzę do 140 jest to jakby mniej wyczuwalne. Nowe Goodyear'y z przodu z tyłu jakaś hińszczyzna Minerva. Zawieszenie 1BV. Czy macie pomysł co to może być. Dwumas??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naped zwykłe FWD :).... Zmieniałem ostatnio klocki z tyłu.. same klocki....Na przeglądzie powiedzieli mi że mam prawy przedni górny wahacz do wymiany i właśnie się przybieram... Ale nie wiem czy może to mieć jakiś związek :) Wkurzają mnie te wibracje bo czuć je na karoserii trochę i jak jadę sam to widać jak fotel pasażera się trzęsie delikatnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby podmienić koła z innej A4-ki , no ale piszesz że powyżej 140 drgania mniej słychać . Ale jak możesz to podmień kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem własnie po wymianie klocków... ;) dlatego pytałem o to ..?

Okazało się, że klocki były grubsze... układ hamulcowy sie przegrzewał... i taki własnie efekt powstawał... przy większej predkości drgało wszystko jak by się miało rozlecieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogą to być wewnętrzne przeguby. Przy wiekszych predkościach czuć drania na budzie i kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...