Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TFSI CDNB program Fabryka-Mocy.com Lublin


Jarek_Zgierz

Rekomendowane odpowiedzi

Autko kupione tydzień temu, więc grzechem byłoby jeździć serią. Dlatego od razu po przejściu z przeglądów Long Life na normalne przeglądy co 15tyś km i wymianie filtrów zdecydowałem się na modyfikacje. Chłopaki zaopiekowali się autem i poniżej efekt ich pracy.

Na pewno zaraz posypią się gromy, że kupiłem inwalidę, ale jestem na to przygotowany :grin: Kolejne auto na pewno będzie quattro, bo przy takiej mocy, jak się mocno przyciśnie to "miota nim jak szatan" :decayed:

a4-2-0tfsi.jpg

1oppfk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i inwalida, ale za to ladnie ochodzi >100km/h :decayed::hi:

Zgadza się ma odejście. Przesiadłem się z Ibizy 1.4 75KM, więc odczucie przyśpieszenia podchodzi pod Formułę 1 :grin: Jak wracałem z Lublina to panom policjantom spodobało się chyba moje auto bo nagrali film, kazali zapłacić 300zł i dali do kompletu 8pkt. Oczywiście pozwoliłem sobie sprawdzić jak auto jedzie i na "niemieckiej" autostradzie na 4 biegu bez problemu poleciało 250km/h :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musi brakować Quattro, ale wynik zacny :kox:

jak seria wyszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie opadły emocje po zmianie auta, bo nie na napisałem jeszcze jednej ciekawej rzeczy. A mianowicie po pierwszym hamowaniu okazało się, że auto ma zrobiony program w Niemczech na 267KM/391Nm. Niestety wykres "niemiecki" nie wyglądał zbyt ciekawie, co można zobaczyć poniżej.

a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis Gebels zrobił ,, lekkie'' fale dunaju:wink:

Wynik zacny ale przy FWD musi byc ciezko:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Tfsi tak wychodzą ?? Pod 300 Ps samym progsem ???

Wszystko zależy od stanu silnika. Jak jest zdrowa jednostka i zrobi się dobry program to wychodzi tak jak w tym przypadku. Czasami jest tak, żeby osiągnąć takie wartości trzeba zająć się układem wydechowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem, że samym programem miałem pod 300KM to leciały na mnie gromy, że bajki itd ale jak widać można, niestety do 100km/h jazdy nie ma ale 100-200km/h poniżej 13sek robi robotę...

moje stare B8 jeździ już 75tys na programie i nic się nie dzieje z autem, wszystko działa jak należy i śmiga super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, a tu sie okazuje, że sąsiad program zrobił i nawet się nie pochwalił. 0bicz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...