Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 B6 Sedan/Kombi Jakie macie osiągi 0-100km/h - szczególnie silniki od 150KM


KamilHTC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Rozważam zmianę mojego A4 na coś mocniejszego (na myśli B6 sedan 3.0 V6 automat), dajcie krótkie odpowiedzi jakie macie osiągi od 0 do 100km/h ewentualnie jak ktoś testował wyżej to ile

U mnie ciężkie A4 B5 w automacie z wszystkimi szybami elektrycznymi, klimatyzacja, skóra, podgrzewane fotele do tego gaz z conajmniej połową zbiornika, zapas w bagażniku i z 65% zbiornika benzyny (wszystko trochę waży). W wolnej chwili sprawdzę jak będzie na rezerwie i bez zapasu.

Reasumując:

A4 B5 Sedan Automat 2.8 V6 z LPG

Na PB95 ok 9,5s

Na LPG ok 10,5s

Katalogowo 7,6s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gazie 9,5sek no ale to Quattro,wiec jest troche gożej niż oska

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

z tdi 130 km i 6 skrzynia jest cieżko z pod światel

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

ale sam sie zastanawiam nad 3.0 v6 w b6,najlepszy wybór z pośrud 1,8t 2.016v to jes moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój AEB 1.8T 150KM na dziurawym dolocie potrafił zrobić pierwszą setkę w 8,5sek, po ogarnięciu dolotu nie mierzyłem ale odczuwalnie zbiera się lepiej... Myślę że po chipie w 1.8T masz spokojnie widoki na pierwszą setkę poniżej 8sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja B6 AVF po chipie 162km i 372nm od 0-100 8.0s bez problemu, mysle ze juz niebawem z turbo BRD i korekcie bedzie 7s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...