Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra, już bez słodzenia mi tu, jest gites kox :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cisze że udało mi się sprzedać tak ujowe kółka :banan:

:grin::grin::grin:

a ja się ciesze, że nikt mnie nie uprzedził z ich kupnem, bo o ile dobrze pamiętam to troche na forum wisiały :decayed:

ale fakt faktem... w twojej be piyńć chyba trochę lepiej się prezentowały, ale tylko trochę :decayed:

Cycu ....w jego be pińć to one się prezentowały :kox::kox::kox:......a teraz to wiesz....do kościołi po bułki to ...............Ci to styknie :decayed:

na spota tyż bydzie dobre zajechać :decayed:

ps. zaglądałeś w grafik? :wink:

jeszcze w pracy jestem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cisze że udało mi się sprzedać tak ujowe kółka :banan:

:grin::grin::grin:

a ja się ciesze, że nikt mnie nie uprzedził z ich kupnem, bo o ile dobrze pamiętam to troche na forum wisiały :decayed:

ale fakt faktem... w twojej be piyńć chyba trochę lepiej się prezentowały, ale tylko trochę :decayed:

Cycu ....w jego be pińć to one się prezentowały :kox::kox::kox:......a teraz to wiesz....do kościołi po bułki to ...............Ci to styknie :decayed:

na spota tyż bydzie dobre zajechać :decayed:

ps. zaglądałeś w grafik? :wink:

jeszcze w pracy jestem :facepalm:

luzik, we wtorek odbieram tarcze i klocki na tył, do tego czasu tylne zaciski też powinny juz być w kolorze więc mamy jeszcze troche czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

Maniek ale w heble wieksze to już trzeba było zainwestować bo 320 przy 19' to słabo wyglądają:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:whistling:......nimcowi nie wytłumaczysz....:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale już na pewno lepiej będą wyglądały niż obecne 288/245 i przy hamowaniu też pewnie będzie przepaść :decayed:

poza tym...zmienić na większe zawsze idzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni dwa razy robić:grin:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

Maniek co z BT bo cię ni ma?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni dwa razy robić:grin:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

Maniek co z BT bo cię ni ma?????

Musiałem odpuścić ze względu na robote :kwasny: Akurat w mojej pracy jest tak, że żeby jechać na Bukowine musiałbym 3 tygodnie wolnego wziąść, gdzie 4 tygodnie urlopu będe potrzebował na maj/czerwiec... Ale jest jeszcze mała iskierka nadziei na mój wyjazd, jutro mam rozmowe w sprawie nowej pracy, jeśli powiedzą mi że od kwietnia moge przyjść to zaraz wpłacam zaliczke jarkowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie siadło, choć dało by się jeszcze trochę niżej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie siadło, choć dało by się jeszcze trochę niżej :decayed:

:hi:

szczególnie tył można by lekko jeszcze spuścić... ale wcześniej czy później i tak amory nie wytrzymają na tych sprężynach, więc na gwincie będziemy opuszczać do bólu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda :wink:. Masz identyczne sprężyny jak ma egon? Strasznie nisko siedzi jak dla mnie oczywiście.

Sony Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda :wink:. Masz identyczne sprężyny jak ma egon? Strasznie nisko siedzi jak dla mnie oczywiście.

Sony Xperia

tak, sprężyny te same. Porównywaliśmy z Egonem ich numery i były identyczne :wink: Tylko egon miał 1BA a ja 1BV i ponoć stąd ta różnica, ponoć przy 1BV ta sprężyna lepiej siada na swoim miejscu, a ile w tym prawdy to nie wiem... tak czy siak u mnie sporo niżej auto siadło niż u niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie :wink:

Dzięki Dydo :wink:

A jeśli chodzi o nowe wieści, to osłony tylne pod nowe hamulce zostały odmalowane i tylne zaciski też już są prawie gotowe do założenia, spakowane w pudełku czekają na wysłanie do dev'a ktory pozakłada nowe gumy, uszczelnienia i przygotuje je jak należy do montażu :wink:

SDC14882.jpg

No i na półce od wczoraj czeka moduł BT z końcówką S z 2009 roku :wink:

SDC14885.jpg

także tego... powoli do przodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zapomnij o recaro do mnie :P

jakby Ci to powiedzieć.......

NEVER!!!! :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś a TRAKTOR już żyje że środek się bierzesz :grin:

Traktor ma się dobrze :P Narazie nie ale kto wie co w przyszłości będzie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...