Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bartku masz oświetlenie ledowe tablicy rej. ?

Nie - oświetleniem się jeszcze nie bawiłem.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Wczoraj znalazłem chwilkę na montaż nowych zegarów :decayed: Pozostaje jeszcze dobrać odpowiedni dekor...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/oiltmpdisplay.JPG

...a tak dla porównania wyglądało wcześniej:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/instrclustbefore.jpg

Licznik mega lepszy :oklasky:

Dla znajomego zamówiłem takie ledy...

iy4f.jpg

Opublikowano

No wreszcie zegary jak należy :wink: dobry modzik :wink: Ja zacząłem myśleć o kolorowym wyświetlaczu z B7 :decayed: podobno do mnie bezproblemowo podchodzą.

A co do ledów, ja zamówiłem cały pakiecik oświetlenia wnętrza + tabl. rej. i postojówki, komplet modułów od kolesia z forum paska, Bart-S pewnie kojarzysz, jak nie to podeślę Ci namiary bo ciekawy pakiecik a jasne wnętrze w 5000 K aż razi na odległość :decayed: świetne wykonanie tych modułów i zero błędów, warto.

Opublikowano

Trzeba było to kodować? Pewnie mniej roboty niż w B6 :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Piescisz tego Paska :whistling:

Coś trzeba robić Grzesiu :wink: Za chwilę montaż PDC. Oprócz tego będą też dekory w szczotkowanym alu (wywalam w końcu to drewno). Czujniki kontroli ciśnienia w oponach, elektryczna roleta tylnej szyby no i najważniejsze... Zbieramy z Mario części do Webasto (oczywiście zdalnie sterowane :decayed:).

Bartku masz oświetlenie ledowe tablicy rej. ?

Nie - oświetleniem się jeszcze nie bawiłem.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Wczoraj znalazłem chwilkę na montaż nowych zegarów :decayed: Pozostaje jeszcze dobrać odpowiedni dekor...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/oiltmpdisplay.JPG

...a tak dla porównania wyglądało wcześniej:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/instrclustbefore.jpg

Licznik mega lepszy :oklasky:

Dla znajomego zamówiłem takie ledy...

http://img543.imageshack.us/img543/2009/iy4f.jpg

Musiałbym pomyśleć - ale w komplecie z podświetleniem lusterek (i tak muszę je rozebrać i wyczyścić mechanizmy).

No wreszcie zegary jak należy :wink: dobry modzik :wink: Ja zacząłem myśleć o kolorowym wyświetlaczu z B7 :decayed: podobno do mnie bezproblemowo podchodzą.

A co do ledów, ja zamówiłem cały pakiecik oświetlenia wnętrza + tabl. rej. i postojówki, komplet modułów od kolesia z forum paska, Bart-S pewnie kojarzysz, jak nie to podeślę Ci namiary bo ciekawy pakiecik a jasne wnętrze w 5000 K aż razi na odległość :decayed: świetne wykonanie tych modułów i zero błędów, warto.

J/w. Zegary kolorowe podejdą u Ciebie bez problemu.

Trzeba było to kodować? Pewnie mniej roboty niż w B6 :whistling:

Wszystko PNP - odpowiednia przejściówka umożliwia szybki powrót do starego setupu. Jedyne co to Gateway "Q" musiał wejść na pokład (stary "C" nie widział nowych zegarów).

Opublikowano

Bartek dałes do porównania te stare zegary..ale co tu porównywać???te stare to tragedia...az wstyd że takie cos tam wogóle zakładali:wink:

Opublikowano
Bartek dałes do porównania te stare zegary..ale co tu porównywać???te stare to tragedia...az wstyd że takie cos tam wogóle zakładali:wink:

Jaki wstyd, to tylko passat :wink:

Opublikowano

Passacik przyłapany dzisiaj przed 15 w Swarzędzu :) Świetnie się prezentuje

Opublikowano
  • Autor
Bartek dałes do porównania te stare zegary..ale co tu porównywać???te stare to tragedia...az wstyd że takie cos tam wogóle zakładali:wink:

Co mam powiedzieć... :grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Passacik przyłapany dzisiaj przed 15 w Swarzędzu :) Świetnie się prezentuje

Gośkę złapałeś... i brudasa na zimówkach :grin:

Opublikowano

Fakt, nie błyszczał ;) Ale i tak ładny

Opublikowano
  • Autor

...już śmiga na UltraGrip8 - jestem zadowolony ale poczekam na testy drogowe w odpowiednich warunkach :wink:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

BTW - trzeba by go umyć i jakąś sesję zrobić :wink:

Opublikowano
...już śmiga na UltraGrip8 - jestem zadowolony ale poczekam na testy drogowe w odpowiednich warunkach :wink:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

BTW - trzeba by go umyć i jakąś sesję zrobić :wink:

A mnie czeka zima bez ABSu :facepalm:

Fotki owszem, muszę kiedyś wpaść na małe pogaduchy :)

Opublikowano
  • Autor

BTW - dziś z Michem ogarnęliśmy w końcu moją skrzynkę Multi. Za długo czekałem z remontem - przy 6k przestałem podliczać :facepalm:

Opublikowano

Się widzę dzieją jakieś spoty , a nam jakoś nie wychodzi a okazje były :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Się widzę dzieją jakieś spoty , a nam jakoś nie wychodzi a okazje były :kwasny:

No coś Ty Bartku - ja nie mam czasu tyłka ruszyć. Jeśli już to do mnie wpadają :wink:

Opublikowano
Się widzę dzieją jakieś spoty , a nam jakoś nie wychodzi a okazje były :kwasny:

No coś Ty Bartku - ja nie mam czasu tyłka ruszyć. Jeśli już to do mnie wpadają :wink:

oj tam , foch z przytupem i już :wink:

Opublikowano
  • Autor
Się widzę dzieją jakieś spoty , a nam jakoś nie wychodzi a okazje były :kwasny:

No coś Ty Bartku - ja nie mam czasu tyłka ruszyć. Jeśli już to do mnie wpadają :wink:

oj tam , foch z przytupem i już :wink:

Ale zasłużony :wink:

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 23:09 ----------

No to teraz ankieta... R36/R line czy dymione?

Od lewej: dymione, R35/R line, seria...

rearcompare.JPG

rearcompare2.JPG

Opublikowano

Dymione :kox:

Opublikowano

Dymione :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.