Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne autko. B6 chyba najbardziej mi się podoba spośród wszystkich passatów. Gratki i szerokości :hi:

Dzięki Seba - mam w planach troszkę go upiększyć :decayed:

Bartek, tak spytam z ciekawości :eusathink:czy jakakolwiek wersja B6 (czy to VW czy CCCO ) jest dla ciebie problemem :naughty: odnoszę wrażenie, że chyba nie :decayed::wink:

VAG jest jak klocki lego - tutaj Technik, tam Duplo a zasada składania taka sama :decayed: Jest fajnie bo przypominają mi się stare czasy grzebania przy A4 - w niej już nie ma co dokładać a tu mam pole do popisu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG jest jak klocki lego - tutaj Technik, tam Duplo a zasada składania taka sama :decayed: Jest fajnie bo przypominają mi się stare czasy grzebania przy A4 - w niej już nie ma co dokładać a tu mam pole do popisu :wink:

Jak dziecko tyko na inną skalę :decayed: :decayed: :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG jest jak klocki lego - tutaj Technik, tam Duplo a zasada składania taka sama :decayed: Jest fajnie bo przypominają mi się stare czasy grzebania przy A4 - w niej już nie ma co dokładać a tu mam pole do popisu :wink:

Jak dziecko tyko na inną skalę :decayed: :decayed: :decayed::wink:

Coś w tym jest - lada chwila zaczniesz sam grzebać to zobaczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG jest jak klocki lego - tutaj Technik, tam Duplo a zasada składania taka sama :decayed: Jest fajnie bo przypominają mi się stare czasy grzebania przy A4 - w niej już nie ma co dokładać a tu mam pole do popisu :wink:

Jak dziecko tyko na inną skalę :decayed: :decayed: :decayed::wink:

Coś w tym jest - lada chwila zaczniesz sam grzebać to zobaczysz :wink:

Chyba nie - za ...... nie mądry jest żeby samemu takie cuda diełać :decayed::wink: nie można umieć wszystkiego :decayed: :decayed: :decayed::grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale, aby nie odbiegać za bardzo od tematu przewodniego... W drodze są:

- boczki tylnych drzwi z roletami oraz silniczki w wersji HIGH dla przednich drzwi (dzięki Brysiowi)

- RNS 510 (dzięki Marcinowi_o23)

- lusterka zewnętrzne w wersji full (elektryczne składanie, pamięć, podświetlenie i fotochrom)

- sterownik Gateway w wersji Q (dzięki koledze Bimbasz z forum Passata)

...ten ostatni gadżet jest konieczny do poprawnego działania RNS 510, oraz uruchomienia wizualizacji PDC i licznika z kolorowym FIS-em (w VW nazywają to "MFD" - Multi-Functional-Display).

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

VAG jest jak klocki lego - tutaj Technik, tam Duplo a zasada składania taka sama :decayed: Jest fajnie bo przypominają mi się stare czasy grzebania przy A4 - w niej już nie ma co dokładać a tu mam pole do popisu :wink:

Jak dziecko tyko na inną skalę :decayed: :decayed: :decayed::wink:

Coś w tym jest - lada chwila zaczniesz sam grzebać to zobaczysz :wink:

Chyba nie - za ...... nie mądry jest żeby samemu takie cuda diełać :decayed::wink: nie można umieć wszystkiego :decayed: :decayed: :decayed::grin: :grin: :grin:

Mariusz - ja 5 lat temu postojówki nie umiałem w aucie zmienić, a teraz naprawiam automaty. Nigdy nie mów nigdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s to widzę Passek będzie jeszcze większy wypas :)

jak tam lakier się trzyma ? trzeba umyć i zrobić wax boost'a czy sobie jakoś radzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s to widzę Passek będzie jeszcze większy wypas :)

...ze wszystkim co zaplanowane nie zdążę w tym roku. Np. R line zostanie raczej na następny rok. Teraz chcę się wyrobić z tym co przed chwilą wpisałem + odwiedzenie Warszawy i Rogala :wink:

jak tam lakier się trzyma ? trzeba umyć i zrobić wax boost'a czy sobie jakoś radzisz?

Nie myłem od czasu jak był u Ciebie więc jak wleci na odświeżenie środka to będziesz miał dodatkową robotę :wink:

...przyjadę jak zrobię całą brakującą wiązkę elektryczną i wymienię wykładzinę podłogi (wcześniej nie ma sensu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wirtualne zlecenie przyjęte

BTW zerknij w wątek kosmetyki jak Miniaka wypieściłem :whistling:

co do skóry bez alcantary to się zdzwonimy jak ogarnąć transport i robotę, przyszły tydzień pasuje, możemy zrobić jak ostatnio, tylko muszę dokupić "cleaner" i można jechać z koksem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wirtualne zlecenie przyjęte

BTW zerknij w wątek kosmetyki jak Miniaka wypieściłem :whistling:

co do skóry bez alcantary to się zdzwonimy jak ogarnąć transport i robotę, przyszły tydzień pasuje, możemy zrobić jak ostatnio, tylko muszę dokupić "cleaner" i można jechać z koksem

Pasuje Bartasie - po prostu jak będziesz przejeżdżał to wpadnij. Spalimy po fajce i zapakuje się sprzęt.

...w tygodniu przyjedzie pokrowiec wyszyty na miarę dla tylnej kanapy. Diuna jest często wieziona Paskiem więc chcę zabezpieczyć tylne siedziska aby nie niszczyła się alcantara. Jak wleci pokrowiec, szybko machnę swapa i pełną skórę możesz zabierać.

...teraz sama skóra więc będzie Ci łatwiej :grin:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

BTW zerknij w wątek kosmetyki jak Miniaka wypieściłem :whistling:

Bart - profi robota jak zawsze. Cieszę się, że idzie Ci coraz lepiej :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Bartek miłego rezania ;D A powiedz mi kable pod Vag pasują od audi ? (tych nowszych k+can?)

Tak.

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 12:13 ----------

No to Bartek miłego rezania ;D A powiedz mi kable pod Vag pasują od audi ? (tych nowszych k+can?)

Tak.

No i ląduja kolejne paczki... Dziś doszedł nowy panel klimy (we wtorek montaż szyby ogrzewanej):

climheatwindscreen.JPG

...bramka CAN w wersji Q:

gatewayq.JPG

...no i lusterka full opcji (tutaj było ciężko bo na allegro złapać lusterko 15pin to deficyt):

extmirrors.JPG

---------- Post dopisany 24-10-2012 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 21:22 ----------

...i jest też RNS 510 :decayed:

dsc0577g.jpg

...teraz tylko znaleźć czas na montaż :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żonka będzie zadowolona, że Jej full opcję zrobisz :decayed: to już ten dotykowy RNS, prawda? mój wujek ma podgrzewana szybę w Passku, przydatny bajer w zimie. jak miałem Mondeło Emka Czy to też to miałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żonka będzie zadowolona, że Jej full opcję zrobisz :decayed: to już ten dotykowy RNS, prawda? mój wujek ma podgrzewana szybę w Passku, przydatny bajer w zimie. jak miałem Mondeło Emka Czy to też to miałem :wink:

Tak ten RNS jest już dotykowy (jeszcze raz dzięki Marcin!). Najbardziej cieszy się teściu :decayed:

Co do szyby - powiem Ci jak zamontuję, ale to chyba troszkę inna technologia jak w Mondeo (nie widać tak nitek w szybie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, ostatnio jak jechałem Passatem wujka to szukałem nitek i dopiero jak się przypatrzyłem to widziałem.. w Mondeło było to bardzo widoczne, ale dobrze się sprawdzało :decayed: fajnie, że to już ten dotykowy.. w naszych firmowych Passatach mamy jeszcze te RNS'y niedotykowe (jak u Ciebie na początku). ale ważne, że jest ta navi :decayed: możesz mi napisać na PW ile dałeś za Passka? bo powoli (w sumie od tej wiosny :grin: ) przymierzamy się do sprzedaży naszych trzech sztuk i nie wiem ile za nie wołać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Bartek miłego rezania ;D A powiedz mi kable pod Vag pasują od audi ? (tych nowszych k+can?)

Tak.

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 12:13 ----------

No to Bartek miłego rezania ;D A powiedz mi kable pod Vag pasują od audi ? (tych nowszych k+can?)

Tak.

No i ląduja kolejne paczki... Dziś doszedł nowy panel klimy (we wtorek montaż szyby ogrzewanej):

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/Passat/climheatwindscreen.JPG

...bramka CAN w wersji Q:

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/Passat/gatewayq.JPG

...no i lusterka full opcji (tutaj było ciężko bo na allegro złapać lusterko 15pin to deficyt):

http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/Passat/extmirrors.JPG

---------- Post dopisany 24-10-2012 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 21:22 ----------

...i jest też RNS 510 :decayed:

http://imageshack.us/a/img715/2584/dsc0577g.jpg

...teraz tylko znaleźć czas na montaż :facepalm:

grubo idziesz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grubo idziesz :kox:

Nie ma co czekać - za chwilę zima... Rezanie na minusie to nic przyjemnego - dlatego mam ciśnienie aby skończyć większość planowanych modów zanim spadnie śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...