Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Fotele są w dobrym stanie - szpecą jedynie wytarcia od wsiadania na co aktualnie nie mam pomysłu

Bartek a może to:

- YouTube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są w dobrym stanie - szpecą jedynie wytarcia od wsiadania na co aktualnie nie mam pomysłu

Bartek a może to:

www.lederzentrum.pl - YouTube

dali rade :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stary ma takiego pastucha tylko 1.9 Tdi ,ale też hajlajn..tylko dekory ma drewno + alu i pełne skóry.. Też masz takie za***iste nagłośnienie ze wzmakiem pod fotelem ? Fajnie to tłucze .

Tapicer ci te elementy wytartej skóry bez problemu podmieni - będzie jak ORI :decayed: można też malować ale ja nie jestem za tego typu rozwiązaniami

Problem polega na tym iż na tych fotelach nie ma 100% naturalnych skór.. niektóre elementy to zwykła beżowa skaj :facepalm::facepalm::facepalm::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są w dobrym stanie - szpecą jedynie wytarcia od wsiadania na co aktualnie nie mam pomysłu

Bartek a może to:

www.lederzentrum.pl - YouTube

Jestem ciekaw co na to Vario...

Tapicer ci te elementy wytartej skóry bez problemu podmieni - będzie jak ORI :decayed: można też malować ale ja nie jestem za tego typu rozwiązaniami

Problem polega na tym iż na tych fotelach nie ma 100% naturalnych skór.. niektóre elementy to zwykła beżowa skaj :facepalm::facepalm::facepalm::wink:

Potwierdzam, to jest sztuczna skóra...

Mój stary ma takiego pastucha tylko 1.9 Tdi ,ale też hajlajn..tylko dekory ma drewno + alu i pełne skóry.. Też masz takie za***iste nagłośnienie ze wzmakiem pod fotelem ? Fajnie to tłucze.

Nagłośnienie mam "Monsoon" - żadna rewelacja. Myślę, że Sound System montowany seryjnie w R36 gra o wiele lepiej... Może po włożeniu RNS510 będzie lepiej - póki co nie planuję modów przy systemie audio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli szukasz felgi w 17stce to polecam coś takiego, tata ma u touranie i jest rewelacja :wink:

VW PASSAT GOLF TOURAN 5X112 7J17 ET 47 ORYGINAŁ (2636296497) - motoAllegro

a park assist przewidujesz ? Jest MEGA bajer :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ma Monsoon z RNS510 i gra za***iście. Bose klęka :decayed:

To może EQ w MFD2 jest do d*py - gra OK, ale np. do ASS w Audi się nie umywa...

a park assist przewidujesz ? Jest MEGA bajer :decayed:

Prawdopodobnie tak, bo dorwać ładny kompletny zderzak PDC pod R line bez 6 otworów jest naprawdę ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s o tym pisałem wczoraj, taki zabieg jest chwilowy a kosztuje nie mało, jak już mam doradzić to podmiankę wytartych elementów przez tapicera

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem chwilkę i podłączyłem sterownik memo do magistrali CAN - potem szybkie kodowanko w Gateway-u i wszystko śmiga (zarówno zapis do pamięci jak i przyporządkowanie kluczyków). Teraz trzeba szybko szukać lusterek w full opcji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyka nie przypisujesz do licznika tylko do modułu komfortu. No chyba, że chodzi Ci o transponder i połączenie z immobilizerem... (jak coś to na PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze musisz elektryczną regulację kiery zrobić ;-)

U mnie po wyłączeniu silnika kiera sama się podnosi żeby łatwiej się wysiadalo a po przekreceniu kluczyka sama się obniża i ustawia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze musisz elektryczną regulację kiery zrobić ;-)

U mnie po wyłączeniu silnika kiera sama się podnosi żeby łatwiej się wysiadalo a po przekreceniu kluczyka sama się obniża i ustawia :decayed:

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Po przesiadce na Motula widzę, że jak jest zimny to mocno kopci (obserwacje na biegu jałowym). No i wraz ze wzrostem temperatury silnika przestaje...

W A4 mam tak samo :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Po przesiadce na Motula widzę, że jak jest zimny to mocno kopci (obserwacje na biegu jałowym). No i wraz ze wzrostem temperatury silnika przestaje...

W A4 mam tak samo :eusathink:

ale że na czarno na jałowym? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Po przesiadce na Motula widzę, że jak jest zimny to mocno kopci (obserwacje na biegu jałowym). No i wraz ze wzrostem temperatury silnika przestaje...

W A4 mam tak samo :eusathink:

Może czas zalać coś lepszego niż motul :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Po przesiadce na Motula widzę, że jak jest zimny to mocno kopci (obserwacje na biegu jałowym). No i wraz ze wzrostem temperatury silnika przestaje...

W A4 mam tak samo :eusathink:

ale że na czarno na jałowym? :shock3:

Nie. Na biało/bezbarwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...