Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ogolnie...jak oceniasz jazde Passatem w porownaniu do a4?

Trudno się odnieść bezpośrednio... Passat ma standardowe zawieszenie a ja -45 - dlatego w zakrętach buja się strasznie (stąd plan aby go delikatnie zglebić). Pomijając w/w komfort jest lepszy ale to zasługa 16" no i zawieszki. Plusem jest to, że w porównaniu z CVT tutaj czuć niutony :)

Na minus na pewno wygłuszenie - jest sporo głośniej niż w A4 i nie jest to tylko zasługą 2.0TDI... Wnętrza nie porównuję bo to jednak inna liga (w porównaniu do OOOO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie wstawić link do fotek (kiepskich niestety) z odświeżenia i zabezpieczenia tapicerki skóra/alcantara + boczki, fotek boczków brak bo zapomniałem zrobić :whistling:, na żywo dużo lepiej wyglądają i pachną prawdziwą skórą z Bentleya, jutro dostawa do klienta czyli Bart-s'a

https://picasaweb.google.com/106841398270608020727/TapicerkaB6?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLfxpbW-rJzbrAE&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę AS jak odbierzesz transport i docenisz ostateczny efekt, na razie nie ma co gdybać, ale jestem pozytywnej myśli :whistling: nawet moja mama zauważyła konkretną różnicę a siostra wąchała fotele kilka minut, tak jej się zapach spodobał :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę AS jak odbierzesz transport i docenisz ostateczny efekt, na razie nie ma co gdybać, ale jestem pozytywnej myśli :whistling: nawet moja mama zauważyła konkretną różnicę a siostra wąchała fotele kilka minut, tak jej się zapach spodobał :whistling:

No to wbijaj. Idę spać, jak podjedziesz pod chatę to dryndaj...

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 06:34 ----------

Memo on board (jutro jak starczy czasu położę brakującą wiązkę CAN). Fotele są w dobrym stanie - szpecą jedynie wytarcia od wsiadania na co aktualnie nie mam pomysłu.

drivermemoseat.JPG

memobuttons.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicer ci te elementy wytartej skóry bez problemu podmieni - będzie jak ORI :decayed: można też malować ale ja nie jestem za tego typu rozwiązaniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart i wieśvagen pastuch :facepalm:

jakos tego nie widze.....

Lepiej zacznij się przyzwyczajać :grin: Sporadycznie...

Czy ja coś przegapiłem sprzedałeś swój okaz:whistling:

Nieee, A4 nadal stoi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s, jeżeli mocno te przetarcia będą Cię wkurzały to możemy jeszcze potraktować skórę tym Saphir Jacuvir balsam mocno koloryzujący 75ml - 16 beżowy - Skóra

jednak z doświadczenia wiem, że odcień może być inny, nie wiem jak z wytrzymałością, po jakimś czasie i tak się wytrze i może wyglądać gorzej niż przed zastosowaniem tego

w Lexusie miałem "malowaną" całą szarą skórę, po 6 miesiącach była tragedia ... osobiście jestem anty, wytarcie skóry jest naturalne w samochodzie w domu i odzieży

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

BTW co bierzesz ??? ja myślałem, że fotele poleżą z tydzień zanim zamontujesz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mam dziki pomysł na felę do Paska ale może to zapodasz w 17''

http://images45.fotosik.pl/1239/2c811c5bebeae0c5med.jpg

polerowane alu z Mietka

Totalnie nie w moim stylu :wink:

BTW co bierzesz ??? ja myślałem, że fotele poleżą z tydzień zanim zamontujesz :whistling:

Nie chciałem aby się unorały w garażu - decyzja zapadła od razu (=montaż).

Bart-s, jeżeli mocno te przetarcia będą Cię wkurzały to możemy jeszcze potraktować skórę tym Saphir Jacuvir balsam mocno koloryzujący 75ml - 16 beżowy - Skóra

jednak z doświadczenia wiem, że odcień może być inny, nie wiem jak z wytrzymałością, po jakimś czasie i tak się wytrze i może wyglądać gorzej niż przed zastosowaniem tego

w Lexusie miałem "malowaną" całą szarą skórę, po 6 miesiącach była tragedia ... osobiście jestem anty, wytarcie skóry jest naturalne w samochodzie w domu i odzieży

Pomysł dziadka mi się podoba - tym bardziej skoro odradzasz, spróbuję szczęścia u tapicera (tylko trzeba nagrać ori materiał).

Zapowiada się kolejny interesujący temat :decayed: powodzenia mega rezaczu :decayed:

Jak to mówią, z gówna bata nie ukręcisz... No ale przynajmniej spróbujemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...