Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Już sie zaczyna :polew::polew: Ty to Bart jesteś niemożliwy :notworthy:

Też tak myślałem... Dopóki nie spotkałem Ciebie :polew::polew::polew:

Bart-s, fotelami się zajmę :)

To kiedy mam je podrzucić? :decayed:

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

od CC lepsze

Spróbuję poszukać fotki z Paskiem i tą felgą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batrek gartki kolejnego zakupu...dziś w nocy moja narzeczona mnie obudziła żebym ją odebrał...przyjechałem 4:50 właczam forum i patrzea BART`s nie śpi :polew::polew::polew:

Jeszcze raz gratki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batrek gartki kolejnego zakupu...dziś w nocy moja narzeczona mnie obudziła żebym ją odebrał...przyjechałem 4:50 właczam forum i patrzea BART`s nie śpi :polew::polew::polew:

Jeszcze raz gratki !!

No i co mam Ci odpisać Arturo? Sam włazisz na forum o 5 nad ranem :polew:

Graty Bartku ciekawej furmanki :wink:

Dzięki Pablo :wink:

...rzeczonej felgi nie mogę zidentyfikować. Na "Interlagos" wygląda fajnie. Niestety to 18" :facepalm:

interlagos-65761.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Bartku Bartku - wpakowałeś do B6 19", a tu nie dasz rady?:naughty: Bezawaryjności życzę, bo o zadbanie to się raczej nie ma co martwić:thumbup1: Kolorek świetny - ja zawsze chciałem mieć czarne auto, kupiłem sobie teraz BMW w takowym kolorze i chyba to będzie ostatni taki w moim posiadaniu:facepalm:

Na Twoim przynajmniej nie będzie aż tak widać syfu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych dwóch 17'' też jestem za tymi od cc ale może jeszcze rozważ Bartek te 18'' bo na tym zdjęciu robią robotę te "Interlagos" :kox: a i średnio jakoś widzę passka w r-line - po prostu nie ten rodzaj auta żeby zakłądać pakiety "sportowe" no ale to mój spaczony gust :wink: - nie mam wątpliwości że co postanowisz na bank będzie git :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Bartku Bartku - wpakowałeś do B6 19", a tu nie dasz rady?:naughty: Bezawaryjności życzę, bo o zadbanie to się raczej nie ma co martwić:thumbup1: Kolorek świetny - ja zawsze chciałem mieć czarne auto, kupiłem sobie teraz BMW w takowym kolorze i chyba to będzie ostatni taki w moim posiadaniu:facepalm:

Na Twoim przynajmniej nie będzie aż tak widać syfu:wink:

z tych dwóch 17'' też jestem za tymi od cc ale może jeszcze rozważ Bartek te 18'' bo na tym zdjęciu robią robotę te "Interlagos" :kox: a i średnio jakoś widzę passka w r-line - po prostu nie ten rodzaj auta żeby zakłądać pakiety "sportowe" no ale to mój spaczony gust :wink: - nie mam wątpliwości że co postanowisz na bank będzie git :decayed:

Sęk w tym, że nie jestem głównym driverem - zarówno Gośka jak i teść będą narzekać na tak duże koła.

Co do R line - pakiet pełni taką samą rolę jak S line w Audi... Jest to subtelne usportowienie nadwozia... Laik nie zauważy różnicy ;) Wyścigówki nie mam zamiaru z niego robić, chcę mu tylko dodać kształtów - żeby nie był taki "zwyklak" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do R line - pakiet pełni taką samą rolę jak S line w Audi... Jest to subtelne usportowienie nadwozia... Laik nie zauważy różnicy ;) Wyścigówki nie mam zamiaru z niego robić, chcę mu tylko dodać kształtów - żeby nie był taki "zwyklak" :decayed:

nie no wiem że R-line można porównać do s-line tyle tylko że mi się na passku to nie widzi - jakoś dziwnie to wygląda i wolę standard na ładnym kole - oczywiście to moje zdanie tylko i mój gust - PIS

a Bartek co do 18'' to jest mała odczuwalna różnica między 17'' a 18'' co pewnie sam wiesz więc dlatego pisałem żeby jeszcze podumać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj 18" Interlagosy :) mam je w CC i bdb się jeździ, normalny Passat ma miększe zawieszenie od CC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...