Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba taki właśnie głośnik mnie zawiódł kiedyś, grał ok roku. W górach skrzynie dałem na dach i włączyłem na wzmaku blaupunkta normalne wzmocnienie (nie same niskie tony) i odkleił się magnez :( wstawiłem jbl i pogonilem. Słyszałem dobre opinie o magnusie http://allegro.pl/subwoofer-magnat-300a-daje-czadu-r-i5143859243.html

I to by taniej wyszło. Nie wiem czego oczekujesz od skrzyni

Edytowane przez xsebo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Xsebo napisz jaki masz wzmacniacz i jaka masz skrzynie to cos dobierzemy :D

Bo moze swojego bym Ci ohandlowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym autku mam seryjny sub i mi wystarcza :) kiedyś to musiało grać żeby flaki latały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie ją dziś miałem chrzciny córki i dziś Impres teraz biorę się za progi i małe zmiany w car audio :) michał widzę że progi ładne: ) super teraz tylko ciekawe jak to na aucie będzie wyglądać. :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał sie pochwalił a ja szykuje niespodziankę na ten sezon :wink:

ciekawe co tam wymodzi Wujek Dariusz :jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadziusia jeszcze nie, najpierw dom :decayed:

Priorytety życiowe, zamiast auta slub, teraz zamiast auta chata :(:wink:

Trzeba rezać to co jest :)

Pewnie Michał mnie wyprzedzisz z rezaniem fury bo u mnie słabo z czasem wlasnie i nawet nie wiem kiedy pakiet lato wrzucę :/ Ostatnio często u Łysego jestem :)

Jakieś foty dam na dniach :)

Edytowane przez darek995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znacie jakiś dobry, sprawdzony serwis klimatyzacji w Koninie lub okolicach (Turek, Słupca, Koło itd)?? Głównie chodzi mi o płukanie układu po zatartej sprężarce klimy... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kole na kolejowej -nie pamiętam teraz jak się nazywa

dobrze robi ale się ceni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znacie jakiś dobry, sprawdzony serwis klimatyzacji w Koninie lub okolicach (Turek, Słupca, Koło itd)?? Głównie chodzi mi o płukanie układu po zatartej sprężarce klimy... :kwasny:

Tak, na osadzie "Konat" ma opinię najlepszego w Koninie. Wymieniał mi rok temu sprężarkę po zatarciu, z plukaniem, odpowiednim olejem do pompy itd. Rozejrzyj się za nową sprezarką regenerowana 600, uzywka z gwarancją 400. Do tego osuszacz i filtr kabinowy. Działa do dzisiaj i nie zdarł ze mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znacie jakiś dobry, sprawdzony serwis klimatyzacji w Koninie lub okolicach (Turek, Słupca, Koło itd)?? Głównie chodzi mi o płukanie układu po zatartej sprężarce klimy... :kwasny:

Tak, na osadzie "Konat" ma opinię najlepszego w Koninie. Wymieniał mi rok temu sprężarkę po zatarciu, z plukaniem, odpowiednim olejem do pompy itd. Rozejrzyj się za nową sprezarką regenerowana 600, uzywka z gwarancją 400. Do tego osuszacz i filtr kabinowy. Działa do dzisiaj i nie zdarł ze mnie

Skraplacz wymieniał Ci, czy nie było takiej potrzeby? U Ciebie ile czasu zajęła mu naprawa klimy? W jednym dniu dało radę to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, podstawilem auto z rana i ok 12 było zrobione. Ozonowało się. W międzyczasie dzwonił żeby podrzucić osuszacz/skraplacz i filtr kabinowy. Wymienia się go za każdym razem kiedy rozszczelniasz układ, nawet nowa część po zdjęciu korków traci swoje właściwości po 12-24h. Tam są takie kulki jak w nowych butach co łapią wilgoć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skraplacz, czyli chłodnica klimatyzacji - znajduje się na przednim pasie przed chłodnicą wody. Czyli tego nie musiałeś wymieniać?? Mógłbyś mi napisać ile Cię to wyniosło, bez części, tylko sama robocizna, płukanie, nabicie klimy w warsztacie?? Moze być PW...

-Lumia 920-

Wiesz może czy w układzie klimy miałeś dużo opiłków od sprężarki??

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprezarce klimy była dziura wielkości palca i spekana obudowa, chłodnica sprawna. Opiłków dużo nie było, a skasował mnie ze wszystkim 300 czy 350 zł. Liczyłem się z większą kwotą, a pozytywnie mnie zaskoczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :hi: Już wiem gdzie się udam ;)

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko trochę lipe odwalil bo ukrecil śrubę od osuszacza. Montując nowy nie przykrecil go wogole i tak sobie latał, znajomy mechanik zauważył i opaską go zamocowal. Niedopatrzenie pewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, rozrząd dał byś rade jutro mi zrobić? W środę jadę do Szczecina pracować :) w końcu

8 lat ma mój rozrząd, najwyższy czas wymienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...