Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM+] Black and white... aVant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
i Andrzejek zawitał:decayed: to było kiedyś...ze dwa lata temu:wink:

Michał...pierw były chromy potem ta fela:wink:

Sławek...może zawita logo w bieli, ale już chyba nie w tym sezonie...nie zdążę kupić spray'u za pewne:polew:

zamow na allegro, zrobi robote biale logo

i widze ze lewa przednia listwa drzwiowa tak samo leci jak u mnie, koszt w ASO cos okolo 150pln:facepalm:

Opublikowano
i Andrzejek zawitał:decayed: to było kiedyś...ze dwa lata temu:wink:

Michał...pierw były chromy potem ta fela:wink:

Sławek...może zawita logo w bieli, ale już chyba nie w tym sezonie...nie zdążę kupić spray'u za pewne:polew:

No właśnie chodzi o to, że u mnie chromy już są (taką kupiłem), a białe z czarnym od dawna mi się widziało. Tylko właśnie te chromy zniechęcały :kwasny:

Opublikowano

jak robiles lampy przod na black? rozkladales i malowales na czarno srodki?

Opublikowano

Bardzo ładny okaz

Opublikowano

Witam

Mega sie prezetuje twoj audik :kox:

Tez u siebie pomalowalem kola na bialo i jestem za***iście zadowolony :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Sławek...zrobi się...powoli a do celu, a ta listwa "leci" już 3 rok (kropelką podklejona i się nie rwie dalej).:decayed:

Maciek...tak rozklejałem za pomocą piekarnika i narazie są sklejone na bezbarwnym silikonie...czekają na bixy:wink:

Michał...w oddali to i tak wygląda ten chrom jak biały:wink:

Opublikowano

ja opalarka rozkleje a pod srebrem nie bylo czarnego odrazu? bo ja kiedys w civiku tak robilem:) ze scieralem sreberko

Opublikowano
  • Autor
ja opalarka rozkleje a pod srebrem nie bylo czarnego odrazu? bo ja kiedys w civiku tak robilem:) ze scieralem sreberko
tak...było czarne pod sreberkiem:decayed:, ale za dużo zabawy z tym jest aby to drzeć, ażeby ładnie wyglądało:facepalm:. Mnie było lepiej wziąć obkleić, to co ma srebne a reszta psiknąć. Tylko uważaj...sreberko jest bardzo delikatne i pod wpływem kleju mocnej taśmy tez schodzi:whistling:
Opublikowano

Bardzo fajny czarnuch, widzi mi się ;)

chyba rozwiałeś moje wątpliwości co do chromów wokół szyb i białych felg :) dla mnie bomba

To samo chciałem napisać ;)

Opublikowano

Białe flaty mega :kox: Zajeb@!ty czarnuch :naughty::thumbup1:

Opublikowano

tylko jak prysniesz to zawsze moze schodzic z tego sreberka a jak zdarło by sie do czarnego to pewnosc ze bedzie na stale pieknie;p

Opublikowano
  • Autor
tylko jak prysniesz to zawsze moze schodzic z tego sreberka a jak zdarło by sie do czarnego to pewnosc ze bedzie na stale pieknie;p
jak masz dobry podkład, to nie zejdzie Ci ta farbka:wink:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Spart...za to Ty masz wyjebany kolorek na swoim:kox:

Opublikowano

A dziękuje, dziękuje :hi::decayed: też mi się podoba :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak się pogoda:facepalm: poprawi:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

poka jej dupe, bo widze jakas ciekawa koncowke :wink: niczego jej nie brakuje, piekne autko :wink:

Opublikowano

No fajnie to spasowalo wszystko sie furka prezentuje ;)

Opublikowano
  • Autor
poka jej dupe, bo widze jakas ciekawa koncowke :wink: niczego jej nie brakuje, piekne autko :wink:
OZDOBNA PODWÓJNA KOŃCÓWKA WYDECHU FIRMY ULTER (2731858752) - motoAllegro

...takie tylko, że każda osobno przyspawana od ori tłumnika:wink:

Opublikowano

spoko tez chce takie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.