Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

szymieniu a może nowe Camaro przygarniesz? ma fabrycznie założoną szperę, wg. Stiga jest to cool autko, jak masz $$$ jedziesz do Holandii do Hennessey i robisz na ~900 KM ale jak by nie było to cały czas RWD będzie

Hennessey Authorized Dealers & Installation Centers | Sales, Distribution, Installation | Hennessey Performance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co to jest STI ? Bo nie bardzo wiem (sorki)

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Poza tym na wiosnę pozbęde się jeszcze motocykla kombinezonu itp to wpadnie dodatkowy grosz na ewentualne dosprzetowienie auta w potrzebne graty czy upgrad.

Przepraszam... WRX STI... Subaru Impreza. Generalnie jak zapytasz się torowców to z fajnych autek będą polecać właśnie to albo EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e36 sobie kup:grin:

E36 tez dobrze wymiata z dobrym silnikiem 500km można wycisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedz sie evo ciezko bedzie o lepszy stosunek radosci z jazdy do osiagow i mocy.do tego latwosc mofyfikacji i upgradu nieograniczona i mozna rozbijac bo blacharka na allegro jakies grosze kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla zabawy, na kreski i tor, bez sprecyzowanego budżetu- Chevrolet Corvette ZR1, Lexus LFA, Dodge Viper ACR, Camaro ZL1, takie bardziej egzotyczne propozycje, jak ma być fun to fun :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lexus LFA.. toś dowalił... 2mln zł za zmierzone racelogikiem 4.4 do 100...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem jeszcze tak orientacyjnie jakie ceny mają używki gallardo i murcielago. Oczywiście roczniki w przedziale 2003-2006 to kwoty od 300 - 450 tys.

Corvette i Camaro a także Shellby to tył napęd i nie wiem czy to dobry pomysł żeby na torze zaczynać z mocą blisko 600 ps i napędem na tył trochę strach

Co do LFA i tym podobnych to bądźmy realistami. Maksymalny budżet to w przypadku zakupu pod koniec tego roku, a nie na wiosnę to powiedzmy maks 500-550 tys. Ale wtedy muszę poczekać. Jednak wolałbym coś na wiosnę i mieć kasę na wypady, komplety opon serwisy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tyle pieniedzy chesz wydac na auto do rozbijania i nauki ? To budzet na fora N ke w rsmp na caly sezon :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody to jedyna pasja poza samolotami. Tak naprawdę to chciałbym wydać połowę tej kwoty a resztę mieć na właśnie sezonowe utrzymanie auta i wypady. Może jeszcze jakiegoś konkretnego instruktora

A taka kasa jednorazowo to tylko pod koniec roku na jedno auto i potem zaś zbierać na zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę już jakiś czas ten wątek ale to co wypisujecie to jest dla mnie jakaś masakra:slina::kox::kox::wink: człowiek w kompleksy niedługo wpadnie...szymeniu plany zacne gratki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest luźną gadka. Pisałem już kiedyś że chciałem nowe RS6 ale zweryfikowalem swoje plany. Tak jak mówiłem sprzedaje moto i graty. Będę miał luzem trochę kasy i się zobaczy. Na razie jest etap wyboru. Potem będą poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest luźną gadka. Pisałem już kiedyś że chciałem nowe RS6 ale zweryfikowalem swoje plany. Tak jak mówiłem sprzedaje moto i graty. Będę miał luzem trochę kasy i się zobaczy. Na razie jest etap wyboru. Potem będą poszukiwania.
Nie no spoko Szymon wiem o co kaman tylko wiesz my biedaki jak to czytamy to gały same na wierzch wychodzą ale z drugiej strony cieszę się z tego co mam i trzeba to uszanować bo różnie w życiu bywa może jebnę w totka i wtedy role się odwróca:polew::polew: wytrwałości w poszukiwaniu marzeń i sorki za OT:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sie samemu przejachac i zdecydowac .Wykup sobie w SJSsie po pare kolek wGTR prosiaku evo i stii sam zdecydujesz co da ci najwiecej frajdy do tego instruktor ci pokaze co z ktorym autem mozna zrobic.

SJS Prezenty - prezenty motoryzacyjne, wyjątkowy prezent, prezent marzeń, ciekawe prezenty, moto prezent, codrive, jazda lamborghini, Kajetanowicz

Nie wim co nasza opinia ma ci pomoc jak wiekszosc z nas ledwo na oczy widziala samochody o ktorych mowisz a co dopiero je prowadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale ja nikogo nie traktuje jak biedaka. Poza tym nie jestem jakoś wylewny na innych forach. Tutaj sie dobrze czuje to z Wami pisze i się radzę. Jak ktoś to odbiera że ja bogaty a ktoś biedny to tak nie jest. Z reszta jest tu wielu ludzi którzy mają doczynienia z rróżnymi mocnymi furaczami.

Dziadek właśnie patrzyłem teraz na Lotus Evora S całkiem fajne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek właśnie patrzyłem teraz na Lotus Evora S całkiem fajne auto

Z tego co słyszałem to juz nie jest prawdziwy lekki lotus , ze niby elise jest bardziej w stylu gokard ...no ale nie mówię ze evory bym nie przygarnal :wink: Pomijając dane techniczne jest śliczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery do bólu do powiem tak. Mam trochę kaca że kupiłem eSke. Trzeba było brać GTR'a i do tego sobie wziąć z salonu jakies auto na co dzień. Wyszloby na to samo finansowo a dwa auta w tym jedno przecinak

Ale jak to mówią młody jestem to mi hormony zagrały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale ja nikogo nie traktuje jak biedaka. Poza tym nie jestem jakoś wylewny na innych forach. Tutaj sie dobrze czuje to z Wami pisze i się radzę. Jak ktoś to odbiera że ja bogaty a ktoś biedny to tak nie jest. Z reszta jest tu wielu ludzi którzy mają doczynienia z rróżnymi mocnymi furaczami.

Dziadek właśnie patrzyłem teraz na Lotus Evora S całkiem fajne auto

Moze zle mnie odebrales to ne maialo byc w zlmtonie czy uszczypiwewydaje mi sie ze jedynym sensownym wyjsciem to przejchanie sie takimi samochodami jakie cie inteesuja bo od nas bedzie tylko duzo teori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale ja nikogo nie traktuje jak biedaka. Poza tym nie jestem jakoś wylewny na innych forach. Tutaj sie dobrze czuje to z Wami pisze i się radzę. Jak ktoś to odbiera że ja bogaty a ktoś biedny to tak nie jest. Z reszta jest tu wielu ludzi którzy mają doczynienia z rróżnymi mocnymi furaczami.

Dziadek właśnie patrzyłem teraz na Lotus Evora S całkiem fajne auto

Szymek przecież napisałem że to mój pogląd i również nie krytykuje kogoś kto ma kasę bo i ten pracuje ciężko na to żeby móc spełnić swoje marzenia a tak jak mówiłem sznuję takich ludzi i cieszę się z tego co mam bo niektórzy nie maja co do garnka włożyć:kwasny: więc cieszmy się z tego co mamy a ja cieszę się razem z Tobą że możesz spełnić swoje marzenia może kiedyś dasz poujeżdzać swoją furkę:wink::wink::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...