Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy bez spiny, ja z chęcią zapodam APR bo wyniki dają mi serię z RS6. Tylko tak jak pisałem mam stracha i to dużego bo do wszystkich nowych aut z potężnym niutonem jest ładowany TIP (BiTDI, S8, RS6) a reszta dostała S-tronic. Jak teraz w APR dowalą mi 700Nm to nie wiem ile to wytrzyma. Nie zastanawiam się nad niczym innym tylko czy ta skrzynka wytrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a podjedziesz do nas na te pomiary? bo to miało być do końca tygodnia, wszystko za free :) jak nie chcesz to nie będziemy nic kombinować bez Twojej zgody, ale pogadałbyś z szefem o tym co można zrobic, za ile i kiedy :) Sam śmiga S4 B8 na APRze zrobioną na 440ps więc jest w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy oficjalnym dealerem, i sprawa jest jasna,no ale nie będę sie kłócił na forum. Wspólpracujemy z FM na wielu płaszczyznach. Poza tym po co ma jechać do Rzeszowa jak do nas ma bliżej?

nikt nie mówi że nie jesteście ale ale FB pozwala zachować fabryczną gwarancję a Wy chyba nie...

mi też jest wszystko jedno gdzie zrobię program czy u Was czy w FB - dla mnie liczy się fabryczna gwarnacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale Szymeniu tez masz takie podświetlenie ambiente? Czy to jakaś ściema bo efekt zacny :kox:

2011audia8044.jpg

2011audia8045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z 8 ale mnie tylko interesowało czy w 6 też to ląduje...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnej poniżej A8 nie ma tego a nawet nie we wszystkich A8. Trzeba wybrać oświetlenie ambiente ze zmiennymi kolorami i natężeniem światła sterowanymi z MMI.

U mnie jest na biało ale jest tyle tych lampek, w drzwiach, na nogi, progi itp że wygląda to przednio

Sprawdziłem, jest tylko w A8 po dobraniu opcji ambiente. Inaczej jest oświetlenie wnętrza "standardowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojej mamy w Mini takie coś jest :decayed:

Ty tam lepiej złota poszukaj a nie lampkami się bawisz :whistling::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mojej mamy w Mini takie coś jest :decayed:

Ty tam lepiej złota poszukaj a nie lampkami się bawisz :whistling::polew:

przekopałem całe auto i nic nie widać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymieniali s-tronic i cena 30tys poza gwarancja

kup taką używaną po gwarancji :facepalm:

Dobra panowie ale jak sie kupuje samochod za 400k t chyba trzeba byc swiadomym ze naprawa jakiegos powazniejszego komponentu nie befzie kosztowala 500 zl wiec nie wiem czym tu sie podniecac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, najpierw gadka o 2 aucie do zabawy na grubą kasę, a teraz o 30 tys. zł się sczypać:wink: Tym bardziej że jest szansa zachować gwarancję i zorbić ten program, to ja bym się nie zastanawiał raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego wraz z rozwojen motoryzacji trzeba sie liczyc ze za chwile pedxue jak ze sprzetem AGD zepsulo sie to na smietnik i kupuje sie nowe do tego poziom zaawansowania elektroniki jest juz tak duzy ze czady polskich druciarzy skladjacych rodxynki w szopie sa juz policzone.I bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak tak będzie to 90% naszego forum będzie jeździć nie wiadomo czym bo nie Audi którego cena zabija . Oczywiście procederu druciarstwa nie popieram:thumbdown:

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:13 ----------

Wwstyd jak ...uj ze audi budując sportowe auto dali skrzynie czy tam inne elementy które nie wytrzymają mocy większej niż seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak tak będzie to 90% naszego forum będzie jeździć nie wiadomo czym bo nie Audi którego cena zabija . Oczywiście procederu druciarstwa nie popieram:thumbdown:

---------- Post dopisany at 08:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:13 ----------

Wwstyd jak ...uj ze audi budując sportowe auto dali skrzynie czy tam inne elementy które nie wytrzymają mocy większej niż seria.

kolego to tak wlasnie jest obliczone chcesz wiecej mocy kup rs6 tam wsztyko jest do obciazenia policzone niestety s6 ma miec tyle a tyle mocy i tyle wytrzymuje taka skrzynia bez problemu fabryka nic nie ma z chipow wiec po co maja komponenty robic lepsze niz pod dana wersje silnika

jak kupujesz 1,9tdi to tez masz hamulce i skrzynie pod 1,9 a nie 2,5 czy 3,0 to chyba jasne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale nadal twierdzę se wstyd. Nie dAją klientowi możliwości innej prócz zmiany na nowe szybsze auto. Wiadomo chodzi o to żeby produkować i sprzedawać. podejrzewam ze wszystkie marki tak robią- to taki niesmak zostawia. Se masz mega szybkie i w uj drogie auto a żeby mieć ciut szybsze musisz zmienić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...