Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

S-tronic jest cudownym dzieckiem marketingu serwisowego audi i vw nierozbieralna, nienaprawialna skrzynia. Ot taki element eksploatacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja nie kupuje s-tronilkow i zadnych automatow nie wiem jak by to cudownie mialo jechac manual to manual jak sam nie zrypiesz dziala!

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

to ile taka skrzynia

z 25 tysi jak nie wiecej :wink:

za stronica malo okolo 8tys euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież całej skrzyni w hucie nie wylali z kilku litrów surówki więc jak ona może być nierozbieralna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) tylko opcja jest w automacie ale widzialem juz s7 w manualu wiec pewnie mozna i do s6 na specjalne zamowienie

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Przecież całej skrzyni w hucie nie wylali z kilku litrów surówki więc jak ona może być nierozbieralna ??

nierozbieralna jest dla laikow :) nie ma rzeczy nierozbieralbych ale sa rzeczy nieskladalne drugi raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie rozebrać się pewnie da. Ale poskladać już nie. Ciekawe czy ktoś to ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę potrzebował to zawsze lepiej dać komuś znajomemu zarobić. A swoją drogą pracy niby nie ma, a wcale kogoś konkretnego nie tak łatwo znaleźć. Wszystko to magistry bez przyuczenia. Prawda jest taka że przyszedł jeden na obsługę CNC marki DMG i jak nastawy zrobił to wrzeciono rozjebał, a inny w trakcie wymiany narzędzia z magazynu zrobił twardy reset i cały magazyn z prędkością kilku metrów/sek jebnął we wrzeciono. Ale takich historii to ja mam na pęczki. Skala jest na 2/10 kumatych 3 mairę ogarnia temat a połowa to powinna stać i patrzeć nic poza tym

u mnie w C6 key less był już fabrycznie, ja w ogóle nic nie dokładałem do tego auta mechanicznie. Ogólnie było dopasione

w CNC trzeba byc kumatym, jak robilem technikum to z 80 osob z 2 klas zdalo 4:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymieniali s-tronic i cena 30tys poza gwarancja

kup taką używaną po gwarancji :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej że nowa też szwankuje i walcze z nimi o kolejną wymianę tym bardziej że chce program robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie poskladac bez problemu ale tu chodzi o kalibracje po zlozeniu a do tego specjalny stol potrzebny itp itd dlatego mowia ze nierozbieralna bo sam tego nie ogarniesz -- mechanicznie tak ale nie synchronizacjynie z elektronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem szymeniu że APR cie nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie interesuje mnie stage III czyli moc rzędu 550-560 PS i 700Nm. Tylko jedyny problem to skrzynia biegów, bo jak na razie słyszę od każdego że to bardzo duże ryzyko przy S-tronicu tak duży moment obrotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanie te skrzynie macie. do mojej padaki nowa ok 30-40k (przynajmniej kiedyś tak kosztowała).

ja na twoim miejscu bym sie nie bawił na razie w takie rzeczy bo i tak masz mega zapierdalacza. no chyba że masz worek $$$ na naprawy a tutaj nawet nic nie znajdziesz na rynku wtórnym w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale APR ma tez fabryka mocy z Rzeszowa i jest to oficjalny dealer i serwis audi autorud i można to zrobić z zachowaniem gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy oficjalnym dealerem, i sprawa jest jasna,no ale nie będę sie kłócił na forum. Wspólpracujemy z FM na wielu płaszczyznach. Poza tym po co ma jechać do Rzeszowa jak do nas ma bliżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...