Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

porównywacie

porównujecie raczej:wink:

Polonista się znalazł (pisze z tel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie sądziłem że aż taka wielka przepaść będzie między nimi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównywacie

porównujecie raczej:wink:

Polonista się znalazł (pisze z tel)

Polonista nie, ale nie znam takiego słowa po prostu i mój telefon też nie

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden filmik a a jakie poruszenie, to RS6 było najlepsze w swojej klasie na Unlimie i 36 miejsce w całej stawce bez podziału na kategorię. Poza tym tam nawet Gallardo się spociło przy nim i wiele innych lekkich bryczek. Aczkolwiek takie porównanie trochę spaczone, a pytanie to było 550MD czy 550i przerobnione?

250Km taki dodatkowy 3.0 TDI nowej generacji ;) pdo maską jako bonus

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

A co myślicie o szybkim lansowozie takim jak np F430 ? ewentualnie DB9 czy V8 vantage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston żaden nie bedzie szybszy niż Twoje S6 szczególnie po sofcie. Moja żona ma marzenie mieć kiedyś astona i fakt piękne auto dla kobiety...

Najostrzejsza wersja nie ma klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa we Wrocku co ujeżdża DB9 - łysiejący 50-paro latek, który na każdym kroku chwali się co to nie on :) dla takich ludzi są te auta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłem na jedno auto

Chevrolet Camaro ZL1 - Modelljahr 2013 sofort lieferbar als Sportwagen/Coupé in Menden (Sauerland)

widziałem dzisiaj we Wrocławiu, jak to bangla masakra. Spodobał mi się a jak patrzyłem to w DE jest ich sporo z manualem. Czas na Nurburgringu jeden z najlepszych (wśród normalnych aut za przystępną cenę) 7.41.27 tyle co Porsche 911 Turbo S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłem na jedno auto

Chevrolet Camaro ZL1 - Modelljahr 2013 sofort lieferbar als Sportwagen/Coupé in Menden (Sauerland)

widziałem dzisiaj we Wrocławiu, jak to bangla masakra. Spodobał mi się a jak patrzyłem to w DE jest ich sporo z manualem. Czas na Nurburgringu jeden z najlepszych (wśród normalnych aut za przystępną cenę) 7.41.27 tyle co Porsche 911 Turbo S.

To juz bym wolal zr1 ;)

List of Nürburgring Nordschleife lap times - Wikipedia, the free encyclopedia

) 0-205 mph-Gopro - YouTube

Chevrolet Corvette ZR1 vs Nissan GT-R Switzer R800 (Revanche) - YouTube

Oferta - Chevrolet Corvette - Corvette ZR1 6.2 V8 Kompresor 647 KM 330 km/h model EU Silnik: benzyna 6.162 [cm3]/ moc: 647 KM 819 Nm przy 3800/min; 3,6s do 100 k

zwykle corvetty zwykle ... z06 jeszcze daje rade ... ale zr1 dla mnie gniecie wiekszosc aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja wiem że ZR1 daje radę ale to kwota zdecydowanie za duża. Wiem że to super auto ale jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeździłem Camaro Hemi i faktycznie dźwięk i osiągi zacne, ale taki plastik że masakra, poza tym widoczność bardzo słaba. Generalnie jako lansowóz super. Gdybym był kawalerem to wersją transformers bym jeździł bo poniżej 200tys nówkę można kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy jak zamontuje układ wydechowy inny to stracę gwarancję? Bo upatrzyłem sobie takie plan że zrobiłbym wydech. Ponadto mam pytanie bo wiemy że MTM i ABT daje boxa dzięki temu nie tracę gwarancji. Teraz mam pytanie czy można się wgryźć w takeigo boxa nadpisać program tak żeby jeździł niby na sterowniku "firmowym" tylko wystrojonym. Wiem że to sporo kasy bo wyszłoby około 25 tys ale miałbym i wydech i program i nie utraciłbym gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechem gwarancji nie stracisz nie bedziesz jej mial na wydech po prostu.Co do dlubania w boksie to raczej nie ma takiej opcji bo boks tylko oszkuje pewne sygnaly z ecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za sprytny chciałem być. Wydech zrobię na pewno, ale nie chcę stracić gwarancji jak ruszę ECU.

A Ty byś brał Paweł np ABT'a czy został przy serii ? tylko z wydechem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc boxa bo byly przypadki ze kolesie tym silniki skonczyli jak wilgoci dostaly porobily zwarcia cyrki byly z tym w necie poszukaj mnie bylo by szkoda

jesli zrobisz soft w abt albo mtm w niemczech nie tracisz gwarancji albo zrobic u rogala i nikomu nic nie mowiac jezdzic to jest ciezkie do wykrycia jesli nie spowodujesz wypadku

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

zreszta tego nikt nie szuka jesli silnika nie zarypiesz nikt nie bedzie dochodzil czy ma 80ps wiecej czy 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem tylko o ABT'cie albo MTM. Dlatego pytam bo pierwszy raz mam auto na gwarancjii. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wciskali mi w serwisie że auto jak jest zmodzone i podpinają do kompa przy nazwyklejszym serwisie to ono wysyła sygnał do bazy danych z przypisanym VIN że auto jest porobione i kasuje wszystkie gwarancje

Ja się najbardziej boję o skrzynię biegów, już Kuredu wymieniał na gwarancji, a jak ja jeszcze podbije moment i wysiądzie to d*pa blada. Skrzynka ze 20 koła a takiego czegoś na pewno nie puszcza płazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ABT daje gwarancje do 100 tys km przebiegu wiec sie nie masz o co bac. Btw dzis dostalem info i gadalem z dwoma firmami od tuningu ze od listopada jest juz testowany program do mnie i jak sie nic nie wywali to za miesiac bedzie dostepny. Jesli tak bedzie to wydech w MG i program z wymiana kólka kompresora na ponad 400KM i jesli nie zrobisz do tego czasu programu to chetnie porownam nasze auta choc mysle ze pojemnosc u Ciebie zrobi swoje i dostane lekkie baty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musimy się gdzieś złapać i zrobić jakieś fotostory i videostory :D

Tylko ciekawe ile tych koni w ABT będzie prawdziwych. Ostatni oglądałem te wszystkie MTM' Rsy i one miały padakę. A wydech tez chcę w MG motorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...