Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko to magistry bez przyuczenia.

No i tu w sumie masz rację... bo ja chociaż mam tego magistra to jak przez 10 lat zasuwałem u ojca w warsztacie to wiem co to znaczy zrobić element (na nie numerycznej frezarce) z dokładnością do 0,1 mm na długości 250-300 mm... :D bo na CNC to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bry Panowie,

otóż rozmawiałem dzisiaj z Adamem ze Sportmile i jestem umówiony na wizytę u niego w przyszłym tygodniu. Przy okazji będzie też robił S7 więc zobaczy co uda mu się zrobić z softem itp. Rozmawialiśmy o użytkowaniu GTR'a plusach i minusach, kosztach upgrade'ów i eksploatacji.

Samochód robi wrażenie niestety nie tylko osiągami ale tez ilością elementów niedopracowanych jak choćby skrzynia biegów czy chłodzenie. Oczywiście wszystko jest do zrobienia i do ogarnięcia ale koszty idą do kwadratu.

A tak w ogóle to jak wam się podoba RS7 ?

No ja na początku myślałem o zmianie auta na koniec tego roku na RS6 C7, ale nie ma sensu bo tak jak ktoś już tu pisał stracę najwięcej bo najbardziej w pierwszym roku dostaje się w dupe. Poza tym gwarancja i inne duperele. Trzeba ochłodzić trochę głowę
plus fakt ze nie

Liczl bym na cene mniej niz 500K co realnie da pod 600 z wyposazeniem a auto wcale nie bedzie duzo szybsze.Jedyny plus RS6 to niepowtazalny wyglad.

Tego samego argumentu mozna w sumie uzyc przy porownaniu z 3.0 tdi biturbo.Jak by nie bylo samochod mega szybki na codzie az w sumie mozna sie zastanawiac czy potrzeba szybszy dupowoz a zawsze to 100 k zostaje w kieszeni czy to na dupowoz dla zony czy doinwestowane EVO do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu coś apropo szybkich "szóstek" Audi.

Nissan GT-R vs Audi RS6 Evotech - YouTube

:slina::shock3::shock3:ale objebał Nissana

No i znowu seria vs mody , czym tu się zachwycać , nie trzeba filmiku oglądać zeby wiedzieć jaki wynik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu coś apropo szybkich "szóstek" Audi.

Nissan GT-R vs Audi RS6 Evotech - YouTube

:slina::shock3::shock3:ale objebał Nissana

No i znowu seria vs mody , czym tu się zachwycać , nie trzeba filmiku oglądać zeby wiedzieć jaki wynik :naughty:

Ja tam nie siedzę w tych klimatach więc dla mnie 3 litry to już jest fajna cyferka:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu coś apropo szybkich "szóstek" Audi.

Nissan GT-R vs Audi RS6 Evotech - YouTube

:slina::shock3::shock3:ale objebał Nissana

No i znowu seria vs mody , czym tu się zachwycać , nie trzeba filmiku oglądać zeby wiedzieć jaki wynik :naughty:

Ja tam nie siedzę w tych klimatach więc dla mnie 3 litry to już jest fajna cyferka:grin:

spoko, wyjaśnię ci przy stole w BT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałeś wiedzę+PRAKTYKĘ a to najważniejsze.

Tak dokładnie w przypadku obrabiarek praktyka jest niezwykle ważna, z czasem to człowiek słyszy czy maszyna pracuje na właściwych parametrach. A w rzeczywistości jest tak jak piszesz "przyjdzie gość, stanie przy maszynie i pyta się co dalej.. ;)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Pawle nie jaram się wcale na tę RS6 C7 bo nie ma takiej potrzeby, poza tym nie bije piany tutaj tylko o tak. Rozmawiamy porównujemy itp a ja wyciągam z tego wnioski. Na razie mam co ma i wystarczy, przyjdzie wiosna to się pomyśli. Ale jak tak dalej pójdzie to nie będę miał niestety czasu, podobnie jak z motocyklem zrobiłem w ciągu roku 1000km bo nie było czasu. Na razie szukamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu coś apropo szybkich "szóstek" Audi.

Nissan GT-R vs Audi RS6 Evotech - YouTube

:slina::shock3::shock3:ale objebał Nissana

No i znowu seria vs mody , czym tu się zachwycać , nie trzeba filmiku oglądać zeby wiedzieć jaki wynik :naughty:

Ja tam nie siedzę w tych klimatach więc dla mnie 3 litry to już jest fajna cyferka:grin:

spoko, wyjaśnię ci przy stole w BT :wink:

Spoko po 24-tej będziesz mi tłumaczył to wszystko zajarzę:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie dałem siana z porównaniami aut z różnych przedziałów cenowych i klasowych. To nie ma sensu. Stawianie GTR'a i Audi , Lamborghini i Audi, ciekawe że najwięcej porównań jest z Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Shtrasse: Nissan GT-R R35 (480 hp) vs Audi RS6 Evotech (750 hp) ale zobacz ze nissan za kazdym razem do 200 odchodzi od audi bez problemu choc audi ma prawie 300koni wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wyślę, jak myślicie częste podważenie zdania szefa to zaleta czy wada bo ja tak lubię :wink:

Zależy jak bardzo niezastąpiony jesteś w swojej robocie czy jak cię cenią :wink:

Co do momentu obrotowego Benzyna-Diesel to w dieslu moment 700Nm wciska w fotel, ale ten wcisk płynnie narasta i jest w sumie łagodnie odczuwany. A 700Nm w benzynie daje takiego strzała jakbyś dostał łopatą w plecy. Tak więc w benzynie jest większy hardcore :kox: Wszystko w sumie też zależy od tego w jakim aucie to jest, jaka masa własna, z jakim zawieszeniem, napędem itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare rs6 sportmile vs nowe m5 :decayed:

Eee tam... Wygrał bo złożył lusterka... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare rs6 sportmile vs nowe m5 :decayed:

pitorek ale to nie m5 ;) nie sugeruj sie moca ... bo to jest bmw m550d ktore ma w serii 381KM :) te slyne TRIturbo ;) ... zrobione na 550KM ;) co na pierwszy rzut oka sugeruje bezynowe prawdziwe seryjne m5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare rs6 sportmile vs nowe m5 :decayed:

pitorek ale to nie m5 ;) nie sugeruj sie moca ... bo to jest bmw m550d ktore ma w serii 381KM :) te slyne TRIturbo ;) ... zrobione na 550KM ;) co na pierwszy rzut oka sugeruje bezynowe prawdziwe seryjne m5 :)

Co wy ku...a porównywacie seryjkę ha ha ...Śmiech na sali ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...