Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

@danielom, jak się zmieni to Ci kopara tak opadnie, że jej przez miesiąc nie pozbierasz :whistling:

BTW Szymeniu umawialiśmy się na kwiecień na detailing :whistling: biorę pod uwagę problemy z maluszkiem ale mamy koniec czerwca :wink:

Mea Culpa ale szczrze to nie miałem do tej pory dwóch dni wolnych na tyle żeby na luzie podjechać. Sorki Bartku ale zazwyczaj tak jest że jak już sie ogarnę to jak to mówią są ważniejsze sprawy i koło sie zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szymek a o mojej sprawie pamiętasz :wink:

Twoja to już spakowana i czeka jakoś. Daj znać kiedy chcesz zabrać, byle nie szybciej niż we wtorek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek będę miał auto we Wrocławiu , odezwę się w takim razie w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do teściów do OKR to obejrzymy :decayed:

fajna sprawa bo na szybko leasing do przejęcia i cena bardzo bardzo spoko :kox:

Oferta - Nissan GT-R - Szanowni Państwo , mam do sprzedania / for sale / zum verkaufen : Auto kupione w Salonie Nissana Zaborowski w Warszawie Nissan GT-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek jesli S6 zostaje w rodzinie to tylko GTR. Mialem okazje jezdzic: gallardo , ferrari f430, masserati, 911turbo, gtr, c63 coupe i jesli mialbym w domu auto takie jaj S6 to to GTR dla mnie miazdzyl pozostale auta i nic innego bym nie wybral, poza tym kasa tez najlepsza za nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie przepadam za japońcami, ale skoro S6 już jest to GTR w sumie wydaje się być bardzo rozsądnym wyborem :wink:

Chociaż ja osobiście nie zamieniłbym audi na nic innego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu, a jak tam Wasza decyzja? pozytywnie rozpatrzone czy odpuszczasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój już od tygodnia na otomoto wystawiony ale cisza w temacie. w środę wstawiam do audi, twierdzą że w programie audi select plus szybko pójdzie ale zobaczymy. boje się zamówić nowe auta mając stare bo jak nie dam rady sprzedać to będzie słabo jakbym za dwa musiał płacić, dlatego cierpliwie czekam aż ktoś mojego białasa zabierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój już od tygodnia na otomoto wystawiony ale cisza w temacie. w środę wstawiam do audi, twierdzą że w programie audi select plus szybko pójdzie ale zobaczymy. boje się zamówić nowe auta mając stare bo jak nie dam rady sprzedać to będzie słabo jakbym za dwa musiał płacić, dlatego cierpliwie czekam aż ktoś mojego białasa zabierze

Dlatego ja nie świruje, nie wystawiam Ski do sprzedania bo za dużo bym stracił. Jakbym się jej pozbył to wtedy można by było poszaleć. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No utrata to moze mieć 4 jak nie 5 zer ogolnie rynek na takie auta to nie jest jakis specjalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu ale sprzedajesz auto i sam splacasz leasing czy robisz cesje ? I co na to leasing bo u mnie to chyba najwczesniej po dwoch latach mozna zaczynac cos dzialac :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu ale sprzedajesz auto i sam splacasz leasing czy robisz cesje ? I co na to leasing bo u mnie to chyba najwczesniej po dwoch latach mozna zaczynac cos dzialac :kwasny:

Według mnie to nie może wykupić auta i sprzedać, może tylko zrobić cesje i odstępne skasować dla siebie. Minimalny okres leasingu 24 miesiące, odpowiada minimalnemu okresowi amortyzacji auta w przedsiębiorstwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykupić mogę dopiero w lutym bo wtedy bedzie zapłacona 24 rata, do tego czasu w grę wchodzi tylko cesja umowy. u mnie w leasingu nie robią z tym żadnego problemu.

wiadomo że chciałbym się pozbyć auta jak najszybciej ale nie mam ciśnienia. najwyżej poczekam do lutego i wtedy wystawię za gotówkę, polonezem nie jeżdżę więc jakoś wytrzymam.

odliczając koszt finansowania przez leasing to cena z odstępnym wychodzi 216brutto, wydaje mi się że jak za roczne auto z przebiegiem 30tys km to chyba ok.

a jak ktoś kupuje auto w leasing to te 10-15% musi doliczyć do ceny auta, bo ostatnio miałem tel że dużo wychodzi i Pan nie mógł zrozumieć że jak kupi np w salonie w leasing to tak samo cena auta z odsetkami leasingu wyjdzie dużo wyższa niż na fakturze i że ubezpieczenie od takiego auta też będzie musiał zapłacić jednorazowo bądź w racie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...