Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

To jak będzie ready to pisz mozna by się gdzies ustawić lub na spota wpadniesz do Arkadii ;)

Oczywiście w Wawie , ewentualnie jakaś sesyjka :-D Autko kooosa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WOW. Szybsze od RS6 ma być? to grubo :)

Niby wygląda jak zwykłe a6, ale przecież a6 jest ładne i przyciąga spojrzenia ( jak dla mnie oczywiście).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie szybsze na pewno pytanie czy damy radę zrobić coś naprawdę "mocnego" na szerszą skalę :wink:

inter.jpg

inter_2.jpg

inter_3.jpg

filtr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzisz szwagra w RSa jak odbierzesz i będziesz mógł nawet nakręcić w jakim stopniu jesteś w stanie spuścić seryjnemu RSowi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzisz szwagra w RSa jak odbierzesz i będziesz mógł nawet nakręcić w jakim stopniu jesteś w stanie spuścić seryjnemu RSowi :facepalm:

No dlatego wszystko robimy tak żeby jeździło jak zmodzone RS6, ale w zanadrzu jest plan "B" czyli turbiny hybrydowe i pod to robiony jest dolot i wydech. Jak mi będzie za mało mocy po czasie to tylko zrzucimy turbo i wstawimy nowe a dostęp jest taki że można to zrobić w 5h na gotowca. Jest jeszcze opcja zrobienia delikatnego garbu na masce i wsadzenia custom big turbo (za***iste ułożenie na bloku pomiędzy głowicami to umożliwia)

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

Ten filtr to BMC?

Nie mam pojęcia, Adam podesłał mi tylko fotkę MMSem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szymek będzie ten eres też czy nie?

Będzie ale dopiero na początku kwietnia najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co za sens kupować wolnego rs'a :decayed::decayed:

Bardzo możliwe że ja nim zrobię tylko kilka tys km... ale to pogadamy w BT na spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szykuj już pytania na to interview :decayed::decayed:

W zeszłym roku to miałeś pierdylion pytań :wink: a co to ? a do czego ? a co to to "M" ? itp. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek , kiedy planujesz odbiór Esy, chętnie naocznie oblookam efekt tych zacnych prac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek , kiedy planujesz odbiór Esy, chętnie naocznie oblookam efekt tych zacnych prac :kox:

Poskładana będzie na koniec przyszłego tygodnia, a pewnie wyjedzie na drogi gdzieś między 12-14 lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek , kiedy planujesz odbiór Esy, chętnie naocznie oblookam efekt tych zacnych prac :kox:

Poskładana będzie na koniec przyszłego tygodnia, a pewnie wyjedzie na drogi gdzieś między 12-14 lutego

Szymon, słyszałem, że do czasu poskładania eSki masz dość ciekawy projekt, jako wóz zastępczy...

exstra_tuning_calibra.jpg

potwierdzisz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szykuj już pytania na to interview :decayed::decayed:

W zeszłym roku to miałeś pierdylion pytań :wink: a co to ? a do czego ? a co to to "M" ? itp. :grin:

No bo byłem w szoku, a po paru browarach to wszystko wyglądało jak:

atr-72-kokpit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, niezła przesiadka haha. Chociaż w tych warunkach jakie mamy to i tak sobie byś chyba za bardzo nie poszalał , co ? U mnie to drogi takie zayyebane, że masakra. Dzisiaj właściwie po odbiorze prawka jechałem pierwszy raz w takich warunkach i masakra. Max 50 km/h poza terenem zabudowanym. Tragedia ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Suzuki Swift 1.3 90Ps, potęga :decayed:

Nawet to jedzie :wink:

Do BT auto bedzie gotowe ? jak tak to rezerwuje miejsce :decayed: moze byc z tyłu nawet :angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...