Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

No to masz urwanie głowy teraz :facepalm: ale nie łam się przełam się:decayed: dasz radę:wink:

Spoko humor mam dobry bo jak siedzę w domu to przynajmniej popracować mogę, a potem to się przekłada na wymierne efekty i korzyści :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to masz urwanie głowy teraz :facepalm: ale nie łam się przełam się:decayed: dasz radę:wink:

Spoko humor mam dobry bo jak siedzę w domu to przynajmniej popracować mogę, a potem to się przekłada na wymierne efekty i korzyści :decayed:

Ja pracuje w domu z małym tzn. 7 miesięcznym synem i cholera nie mam możliwości popracować... Bo jak się nie bawimy to usypiamy i tak w koło.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brawo dla małego za dzielną walkę, musisz czuć ulgę.

a co do M5,obyś nie miał takich scen :decayed:

MANHART MH5 S Biturbo Promo Video - YouTube

No już teraz lepiej, ale czekamy znowu na następną operację. A co do M5 to marzy mi się własnie taka porobiona ale trochę sraczka z tym RWD jak ci przy 100km/h się ESP włącza

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Szymeniu, i Ty sie dziwisz, ze Ci olej wciaga ? :naughty:

Mam nadzieje, ze chociaz zmieniasz ten olej co max 9-10 tys.

Michał co 7-8 tkm :grin: Motul

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Franek pojutrze skończy 3 tygodnie a wygląda teraz tak :grin:

http://s1.postimg.org/smyvrvy63/20130502_163446.jpg

Ale czupryna :kox::kox: Widać, że silny chłop! Operacja udana - najgorsze za nim, teraz już z górki :wink:, ledwo się obejrzysz a będzie Ci upalał ese:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brawo dla małego za dzielną walkę, musisz czuć ulgę.

a co do M5,obyś nie miał takich scen :decayed:

MANHART MH5 S Biturbo Promo Video - YouTube

No już teraz lepiej, ale czekamy znowu na następną operację. A co do M5 to marzy mi się własnie taka porobiona ale trochę sraczka z tym RWD jak ci przy 100km/h się ESP włącza

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Szymeniu, i Ty sie dziwisz, ze Ci olej wciaga ? :naughty:

Mam nadzieje, ze chociaz zmieniasz ten olej co max 9-10 tys.

Michał co 7-8 tkm :grin: Motul

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Franek pojutrze skończy 3 tygodnie a wygląda teraz tak :grin:

http://s1.postimg.org/smyvrvy63/20130502_163446.jpg

Ale czupryna :kox::kox: Widać, że silny chłop! Operacja udana - najgorsze za nim, teraz już z górki :wink:, ledwo się obejrzysz a będzie Ci upalał ese:decayed:

Do tego czasu to już chyba cosik zmienię autko :decayed: bo ona 18 lat to raczej nie dożyje sukces to jak 10 pojeździ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie upalał nową esę:decayed::decayed:

S6 C15:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam mały problem, otóż mam do sprzedania opony z mojej S6 fabryczne z nalotem 300km P-Zero 255/40/19 i 4 felgi od RS6 C5 18' wszystko full oryginał ze znakami na ramionach. Potrzebuję żeby jak ktoś może mi to wystawił na forum bo mnie znowu zmoderują jak za wystawienie auta. Muszę się tego pozbyć bo mi brak miejsca w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wladi podrzucę szczegóły i foto na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasujcie te post i dogadajcie się na priv bo będzie zaraz bicie piany :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasujcie te post i dogadajcie się na priv bo będzie zaraz bicie piany :whistling:

generalnie do puki nie napisałeś to tego bicia piany nie było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasujcie te post i dogadajcie się na priv bo będzie zaraz bicie piany :whistling:

To chyba Szymka wątek więc co się czepiasz:p:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja na gumach ma inny profil, te piździochy w C6 przy 19' zalecali 35 a teraz w C7 jest już 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasujcie te post i dogadajcie się na priv bo będzie zaraz bicie piany :whistling:

To chyba Szymka wątek więc co się czepiasz:p:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Kto się czepia, o czym piszesz :facepalm: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek apropos zalet dobrego wyważenia auta nawet nad q w audi obejrzyj sobie top gear seson 16 odcinek 6 ...rs5 dostaje baty nawet na mokrym od m3 i to od tej gorszej wersji :whistling:

Moze przestaniesz sie bać rwd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek apropos zalet dobrego wyważenia auta nawet nad q w audi obejrzyj sobie top gear seson 16 odcinek 6 ...rs5 dostaje baty nawet na mokrym od m3 i to od tej gorszej wersji :whistling:

Moze przestaniesz sie bać rwd :decayed:

Spoko jakbym miał taki skill jak The Stig :grin: to raczej nie robiłoby to na mnie wrażenia ale tyćkę mi brakuje. A tak na serio to bardzo poważnie myślę o M5 takiej z przelotem do 15 tkm za około 75k. Jest ich całkiem sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem daleki zeby było jasne od mówienia ze cos jest lepsze od innego w tym przypadku m3 od rs5 bo ani tym ani tym nie było mi dane jeździć a tak poza tym "lepsze" to pojęcie względne dla jednego ekonomika dla innego bezawaryjność a dla trzeciego osiągi określają to co jest lepsze wiec moze byc duzo opinii ale dla kogoś kto szuka Fun car-a rozłożenie masy w/g mnie powinno odgrywać priorytetową role , a rs6 do najlepiej wyważonych nie należy jak ktos tu sugerował ci zakup - co innego do jazdy po prostej i ścigania sie na autostradach to autko wymarzone wlasnie rs6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem daleki zeby było jasne od mówienia ze cos jest lepsze od innego w tym przypadku m3 od rs5 bo ani tym ani tym nie było mi dane jeździć a tak poza tym "lepsze" to pojęcie względne dla jednego ekonomika dla innego bezawaryjność a dla trzeciego osiągi określają to co jest lepsze wiec moze byc duzo opinii ale dla kogoś kto szuka Fun car-a rozłożenie masy w/g mnie powinno odgrywać priorytetową role , a rs6 do najlepiej wyważonych nie należy jak ktos tu sugerował ci zakup - co innego do jazdy po prostej i ścigania sie na autostradach to autko wymarzone wlasnie rs6 :decayed:

gdybym miał kupić typowe auto do upalania, kierowałbym się czasami na północnej pętli ringu, ponad 20km nie wybacza błędów, wiele potencjalnie szybkich fur dostaje baty, bo są właśnie słabo wyważone, są bardzo mocne ale kiepsko skręcają (rs6), mają niby korzystny stosunek mocy do masy, ale masa sama w sobie powoduje, że są relatywnie mało zwrotne i poręczne.

Nordschleife lap records - FastestLaps.com

ciężko znaleźć relatywnie lepszą ofertę niż gtr w odniesieniu osiągów do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...