Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

auto już na stole operacyjnym czy jeszcze ????

W tym tygodniu dopiero wjedzie bo jeszcze Adam kończy swojego GTRa na pakiecie po lift i 750 ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi Vorstienera z tej stronki wymiataja , zdjecia samych felg nie sa moze jakies mega ale na aucie juz wygladaja prze kozacko :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma CV5 a pzoa tym Vossen przeskakuje z 20' od razu na 22' a brakuje 21'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatowarował też ADV.1

---------- Post dopisany 21-01-2014 at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 16:47 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto bedzie za miesiac ale nie odbieram poki nie wejda nowe przepisy

kuredu nowe RS6 C7 jeździ po Lublinie :kox::slina: granat/ciemny niebieski tabl. rej. LUB albo LLB nie zwracałem aż tak uwagi na tablice... mijałem się z nim dzisiaj na wlocie do Lublina od strony Lubartowa :wink:

Było czyściutkie więc chyba pierwsze "kroki" :decayed: a mina drivera banan od ucha do ucha :wink:

A żeby było na temat napiszę, czekamy na rozwój sytuacji szymeniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto bedzie za miesiac ale nie odbieram poki nie wejda nowe przepisy

kuredu nowe RS6 C7 jeździ po Lublinie :kox::slina: granat/ciemny niebieski tabl. rej. LUB albo LLB nie zwracałem aż tak uwagi na tablice... mijałem się z nim dzisiaj na wlocie do Lublina od strony Lubartowa :wink:

Było czyściutkie więc chyba pierwsze "kroki" :decayed: a mina drivera banan od ucha do ucha :wink:

A żeby było na temat napiszę, czekamy na rozwój sytuacji szymeniu :wink:

Spoko na razie doszły uszczelki wszystkie i inne cuda. Brakuje jednak kilku dupereli w piątek prawdopodobnie trafi na podnośnik.

Info z innej beczki. Wymienione kolumny z tyłu to teraz przód zaczął napierdalac jak Najman w matę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było na forum :facepalm:

Szymek powiedzenie że jak modzić to konkretnie przy Tobie nabiera nowego wyrazu :grin:

jezu :shock3: kolor już wybrałeś? :naughty:

Na razie bawiłem się customizerem. Spoko bo mają rozmiarówkę pod Audi S6 13'. Kolor to będzie raczej coś z tytanem i carbonem pomieszane

---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

o tak chcem :decayed:

The Official Forgiato Wheels Blog ť Forgiato 458 w/ Carbon Dieci ECL Wheels!

wiedziałem że gdzieś już widziałem te fele - 1:05 :kox:

ale wg mnie w c7 mogą sutów nie urywać ... Z drugiej str moc robisz dla siebie czy też celujesz w jakieś ciekawe 1/4 bo wtedy to obojętnie jak będą wyglądały felgi ważne żeby były lekkie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było na forum :facepalm:

Szymek powiedzenie że jak modzić to konkretnie przy Tobie nabiera nowego wyrazu :grin:

jezu :shock3: kolor już wybrałeś? :naughty:

Na razie bawiłem się customizerem. Spoko bo mają rozmiarówkę pod Audi S6 13'. Kolor to będzie raczej coś z tytanem i carbonem pomieszane

---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

o tak chcem :decayed:

The Official Forgiato Wheels Blog ť Forgiato 458 w/ Carbon Dieci ECL Wheels!

wiedziałem że gdzieś już widziałem te fele - 1:05 :kox:

ale wg mnie w c7 mogą sutów nie urywać ... Z drugiej str moc robisz dla siebie czy też celujesz w jakieś ciekawe 1/4 bo wtedy to obojętnie jak będą wyglądały felgi ważne żeby były lekkie:kox:

W tym setupie wyniki powinne być na 10.xx zobaczymy co wyjdzie. Z felgami nie cuduje bo będę mimi wszystko nadal jeździł tym autem. Wpadną zdecydowanie Vosseny prawdopodonbnie CV3 20' żeby nie przegiąć na ET w olkolicy 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym setupie wyniki powinne być na 10.xx zobaczymy co wyjdzie. Z felgami nie cuduje bo będę mimi wszystko nadal jeździł tym autem. Wpadną zdecydowanie Vosseny prawdopodonbnie CV3 20' żeby nie przegiąć na ET w olkolicy 30

Szymek czyli widzimy Cię rozumiem w 2014 na wschodzie :naughty: na tej słynnej ćwiartce :shock3:

Co do felg to świetne są :slina: a vossen wiadomo to marka sama dla siebie więc wstydzic się nie będziesz ani na ćwiartce ani pod Sheratonen ani na spocie w SGL :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym setupie wyniki powinne być na 10.xx zobaczymy co wyjdzie. Z felgami nie cuduje bo będę mimi wszystko nadal jeździł tym autem. Wpadną zdecydowanie Vosseny prawdopodonbnie CV3 20' żeby nie przegiąć na ET w olkolicy 30

Szymek czyli widzimy Cię rozumiem w 2014 na wschodzie :naughty: na tej słynnej ćwiartce :shock3:

Co do felg to świetne są :slina: a vossen wiadomo to marka sama dla siebie więc wstydzic się nie będziesz ani na ćwiartce ani pod Sheratonen ani na spocie w SGL :decayed:

Na unlima wybiorę się po 30-stce jak już będę miał dobrą fure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wypadałoby kupić coś luksusowego Szymon?

proponuje byś tutaj coś polookał, może złapiesz natchnienie :))

CHRIS-COLLECTION Autohandelsgesellschaft mbH in Passau

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon- zapisuj się na Battle Royale.

Tu masz klasy:

"***Battle Royale 2014! Mistrzostwa Europy na 1 mile!***

--Klasy startowe, auta--

Super Lightweight:

KTM X-Bow, Ariel Atom, Caterham, Caterham/Lola, Radical..

-dopuszczane sa modyfikacje w tej klasie bez limitu.

Stock Premium:

Maserati Quattroporte, Maserati Ghibli, Porsche Panamera, Porsche Panamera GTS, Porsche Panamera Turbo, BMW M3 E92, BMW M5 E60, BMW M5 F10, BMW M6, BMW M550, Mercedes-Benz SL 65 AMG, Audi RS 5, Audi RS 6, Corvette C7, Chevrolet Camaro, Lexus IS-F, Cadillac CTS-V, Ferrari FF..

-auta klasy premium seryjne.

Premium Performance:

auta klasy premium jw..

-dopuszczane sa modyfikacje w tej klasie bez limitu.

Super Cars:

Maserati GranTurismo S, Maserati GranTurismo MC Stradale, Ferrari 458 Italia, Ferrari California, Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, Aston Martin Vantage, Aston Martin Vanquish, Aston Martin DBS, Porsche 911 GT3, Wiesmann MF4, Wiesmann MF5, Corvette Z06, Mercedes-Benz SLS AMG, Dodge Viper SRT/GTS, Lexus LFA..

Sport Cars:

Nissan GT-R, Porsche 911 Turbo, Porsche 911 GT2, Lamborghini Aventador, Ferrari F12 Berlinetta, Corvette ZR1, McLaren MP4-12C, Noble M600..

-dopuszczane sa modyfikacje do 700 KM na kolach.

Super Sport:

-auta powyzej 800 KM na kolach..

-dopuszczane sa modyfikacje w tej klasie bez limitu.

Ultimate Cars:

Bugatti Veyron 16.4, Bugatti Veyron 16.4 Super Sport, Pagani Zonda, Pagani Huayra, Zenvo ST1, Aston Martin One-77, Porsche 918, Koenigsegg CCX, Koenigsegg CCXR, Koenigsegg Agera, Koenigsegg Agera R, McLaren P1..

-dopuszczane sa modyfikacje w tej klasie bez limitu.

Classic Sport Cars:

Lamborgini Countach, Lamborghini Diablo, Lotus Esprit, Ferrari F40, Ferrari F50, DeLorean DMC-12..

SUV:

BMW X5M, BMW X6M, Mercedes-Benz ML 63 AMG, Mercedes-Benz ML 65 AMG, Mercedes-Benz G 63 AMG, Mercedes-Benz G 65 AMG, Porsche Cayenne Turbo, Jeep Grand Cherokee SRT8, Infinity FX45, Nissan Juke R, Range Rover V8 Supercharged, Range Rover Sport Supercharged, Audi Q7 V12..

-dopuszczane sa modyfikacje w tej klasie bez limitu.

--Klasy startowe, motocykle--

Stock:

silnik o pojemnosci powyzej 996 ccm..

Moto Performance:

silnik o pojemnosci powyzej 996 ccm..

-dopuszczane sa modyfikacje w tej klasie bez limitu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...