Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Szymek - Twój zachwyt rozumiem ale zdziwienia nie

Przeca to normalne że siłą żeczy musisz przy tych parametrach i Q takie fury ruchać - było by zdziwienie gdyby tak miało nie być

Ps. wiem, wiem - musisz się przyzwyczaić że to normalne :decayed:

Fakt faktem nie małe szczęście miałeś - dopiero co fura odebrana i już taka okazja :grin:

Jeszcze tego nie ogarniam. To ato traci trakcję przy 120 nw pełnym piecu

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

:grin:

wiedziałem że więcej jak 4 godziny nie pośpisz

:grin:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

szkoda czasu na spanie :decayed:

Idę sąsiada wkurzyc dźwiękiem z wydechu i po bułki na śniadanie pojadę :grin:

jak coś to znam mijesce z naprawdę za***istymi bułkami w Knurowie :grin:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie będzie odebrac RS6 i stwierdzić że jakoś słabo jedzie :)

Gratki fajny sleeper się zrobił.

Zostaje z zewnątrz kompletnie seryjny, żadnych udoskonaleń. Ma zadziwiać troszkę :wink:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Na deser 0-100 z LC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie pier.. :decayed: Jak chcesz to mam dobre miejsce na bułki niedaleko Dublina :grin::grin: Teraz żona będzie miała świeże bułki co 15 minut co? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwnie będzie odebrac RS6 i stwierdzić że jakoś słabo jedzie :)

Gratki fajny sleeper się zrobił.

Zostaje z zewnątrz kompletnie seryjny, żadnych udoskonaleń. Ma zadziwiać troszkę :wink:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Na deser 0-100 z LC

Od 0 do 60 pewnie ponizej 1 sek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będzie miał z LC do 100km/h.

"Bez wychodzi ok 3.6-3.8 a z robilem powtarzalne 3.0"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakracja :slina: Szymek zmontuj jakiś ładny filmik pod ten kawałek :D

odkąd JBB zrobili pod niego klip, teraz kojarzy się tylko z motoryzacją :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lambo to wersja ultraleggera kolegi Krzyska , ma wydech z mg . Roznica wagi jest wieksza audi dzisiaj samo wazylem 1940 lambo 1250 kg. Co do vmax to ja nie jestem zwolennikiem czegos takiego .

To wygląda na to, że kierownik Lambo chciał sprawdzić co ma na klapie auto które się za nim trzyma, bardziej niż dostał baty:wink:

To nie jest różnica w wadze, tylko przepaść.

Z tym Lambo to trochę tak jak z Lexusem LFA Nurburgring Package, niby tylko 570ps, niby kosztuje majątek, niby rs6 zniszczy go po bułki, a jednak na ringu lub innym torze żaden gtr nie dotrzyma mu kroku.

Niemniej jednak auta stworzone do kompletnie różnych zadań, trochę ciężko znaleźć dla Lambo i S6 wspólny mianownik.

Na prostej S6 wymiata, na winklach nie będzie w stanie się utrzymać.

Taki setup dla S6 wydaje się jednak idealny, żeby jeszcze awaryjność była nikła będzie świetnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek i jak bułki?

Pewnie zapomniałeś o maśle i musisz jeszcze raz jechać :kwasny:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lambo to wersja ultraleggera kolegi Krzyska , ma wydech z mg . Roznica wagi jest wieksza audi dzisiaj samo wazylem 1940 lambo 1250 kg. Co do vmax to ja nie jestem zwolennikiem czegos takiego .

To wygląda na to, że kierownik Lambo chciał sprawdzić co ma na klapie auto które się za nim trzyma, bardziej niż dostał baty:wink:

To nie jest różnica w wadze, tylko przepaść.

Z tym Lambo to trochę tak jak z Lexusem LFA Nurburgring Package, niby tylko 570ps, niby kosztuje majątek, niby rs6 zniszczy go po bułki, a jednak na ringu lub innym torze żaden gtr nie dotrzyma mu kroku.

Niemniej jednak auta stworzone do kompletnie różnych zadań, trochę ciężko znaleźć dla Lambo i S6 wspólny mianownik.

Na prostej S6 wymiata, na winklach nie będzie w stanie się utrzymać.

Taki setup dla S6 wydaje się jednak idealny, żeby jeszcze awaryjność była nikła będzie świetnie!

Jest wspólny mianownik: ulica. Nie ważne czym, nie ważne jak, ważne kto jest na końcu. win is win i tylko to się liczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wspólny mianownik: ulica. Nie ważne czym, nie ważne jak, ważne kto jest na końcu. win is win i tylko to się liczy:wink:

Kmk miał raczej na myśli rodzaj ulicy :wink: czy autostrada czy kręta górska droga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pasowało by jechać na północną pętle, poprosić Sabine Schmitz albo seniora Rohl'a by zrobili kilka kółek i by się okazało jaki może być czas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowa ludzi posiadających lambo i inne egzotyki nie umie jezdzic

Wiec moge umowic sie gallardo vs s6 na torze ... zapraszam . W PL egzotyki kupuje sie pod kluby dla lansu woli formalności jakby ktos sie mnie zapytal czy biore to s6 czy lambo to bralbym lambo tylko dlatego ze bym go od razu uturbil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowa ludzi posiadających lambo i inne egzotyki nie umie jezdzic

Wiec moge umowic sie gallardo vs s6 na torze ... zapraszam . W PL egzotyki kupuje sie pod kluby dla lansu woli formalności jakby ktos sie mnie zapytal czy biore to s6 czy lambo to bralbym lambo tylko dlatego ze bym go od razu uturbil ;)

Schodzimy na temat 'wkładki mięsnej', a to zupełnie inna para kaloszy.

S jako auto nie ma podejścia do ultraleggery na torze wiemy to bez porównania, ale nie miała mieć bo to inna koncepcja auta.

Jest cholernie szybkim autem i na mój gust idealna na codzień, zwłaszcza po Waszych modach.

80% kierowników nie ogarnia serii, wiesz to lepiej niż ja bo siedzisz w temacie grubych aut od lat.

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ----------

Teraz pasowało by jechać na północną pętle, poprosić Sabine Schmitz albo seniora Rohl'a by zrobili kilka kółek i by się okazało jaki może być czas :grin:

Nic dodać nic ująć, tylko do tego tematu SM powinni posiedzieć jeszcze nad setupem torowym i powinno być ciekawie:wink:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Lambo to wersja ultraleggera kolegi Krzyska , ma wydech z mg . Roznica wagi jest wieksza audi dzisiaj samo wazylem 1940 lambo 1250 kg. Co do vmax to ja nie jestem zwolennikiem czegos takiego .

To wygląda na to, że kierownik Lambo chciał sprawdzić co ma na klapie auto które się za nim trzyma, bardziej niż dostał baty:wink:

To nie jest różnica w wadze, tylko przepaść.

Z tym Lambo to trochę tak jak z Lexusem LFA Nurburgring Package, niby tylko 570ps, niby kosztuje majątek, niby rs6 zniszczy go po bułki, a jednak na ringu lub innym torze żaden gtr nie dotrzyma mu kroku.

Niemniej jednak auta stworzone do kompletnie różnych zadań, trochę ciężko znaleźć dla Lambo i S6 wspólny mianownik.

Na prostej S6 wymiata, na winklach nie będzie w stanie się utrzymać.

Taki setup dla S6 wydaje się jednak idealny, żeby jeszcze awaryjność była nikła będzie świetnie!

Jest wspólny mianownik: ulica. Nie ważne czym, nie ważne jak, ważne kto jest na końcu. win is win i tylko to się liczy:wink:

Tylko pytanie czy 'czarne' jest kręte czy proste bo to ogromnie dużo zmienia:wink:

Co kto lubi oczywiście:decayed:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Jest wspólny mianownik: ulica. Nie ważne czym, nie ważne jak, ważne kto jest na końcu. win is win i tylko to się liczy:wink:

Kmk miał raczej na myśli rodzaj ulicy :wink: czy autostrada czy kręta górska droga :wink:

Własnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie głupie pytanie co na te 700 km i 880 nm mówi S-tronic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miażdżące, toż to cycki dziewczynom pod pachy wepchnie :grin:

Proponuje naklejkę pod rejestrację : " SORRY, TAKIE MAMY AUDI" (takie na czasie teraz :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej z tyłu ramka z napisem " Nie trąb - więcej nie mogę" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...