Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem k**wa skąd to się bierze, najpierw człowiek mówi że zrobi to go jadą że się nie da, potem robi, opierdala "supercara" i tak go hejtują. Ja pier**le co za kraj

co byś nie zrobił to i tak zawsze sie hejterzy znajdą, normalka! A hejtują głównie Ci, którym żal dupe ściska!

Nie przejmuj się tym i ciesz się z potwora! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też zazdroszczę :wink: ...ale gratuluję, piękna robota!!! Czy z mojego 2.0TDI też coś podobnego wyjdzie? :facepalm: Ewentualnie przez ile muszę podzielić KM i Nm, a ile pomnożyć przyspieszenie do 100km/h vs S6 Szymka? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale czym się przejmować ? na rękach cie nie beda nosić , przecież u nas w kraju są sami specjaliści : to tylko zwykle s6 auto klasy średniej :):) tak piszą to nie moje słowa, samochód jest niesamowity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek - krótko w temacie

Nie myśl o innych myśl o sobie i skup się na sobie

Większości osób/wpisów - nie zrozumiesz

Naucz się (a może już umiesz) filtrować to co słyszysz/czytasz

U nas już tak jest - sukces jest czymś co się niszczy i krytykuje a nie podziwia i stara naśladować.

Ps. Ja poszedłem w Twoje ślady i 2 dni temu pojechałem na korektę softu w swoim B8 - 276ps uzyskałem wynik 306ps tak więc wiem jak to jest i wiem co to znaczy że fura zapierdziela

:grin::polew::buahaha::nabijasie:

:facepalm:.....................do d*py z tą moją mocą - niejadące gówno i tyle :grin:

Ps. uwielbiam tego diesla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek - krótko w temacie

Nie myśl o innych myśl o sobie i skup się na sobie

Większości osób/wpisów - nie zrozumiesz

Naucz się (a może już umiesz) filtrować to co słyszysz/czytasz

U nas już tak jest - sukces jest czymś co się niszczy i krytykuje a nie podziwia i stara naśladować.

Ps. Ja poszedłem w Twoje ślady i 2 dni temu pojechałem na korektę softu w swoim B8 - 276ps uzyskałem wynik 306ps tak więc wiem jak to jest i wiem co to znaczy że fura zapierdziela

:grin::polew::buahaha::nabijasie:

:facepalm:.....................do d*py z tą moją mocą - niejadące gówno i tyle :grin:

Ps. uwielbiam tego diesla

Każdy orze jak może, ale w Polsce jak komuś lepiej idzie to mu się pod górkę robi. Miron ja Cię proszę, czaisz się i czaisz weź w końcu S4 albo S5 3.0TFSI i jedź zrobić soft i kompresor i będziesz maił 450PS na stronicu, zabawa przednia polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd to się bierze, najpierw człowiek mówi że zrobi to go jadą że się nie da, potem robi, "supercara" i tak go hejtują. co za kraj

Miej na to kiełbasę Szymek :wink: Drugiej takiej zajebistej esy jak Twoja nie ma i to się liczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd to się bierze, najpierw człowiek mówi że zrobi to go jadą że się nie da, potem robi, "supercara" i tak go hejtują. co za kraj

Miej na to kiełbasę Szymek :wink: Drugiej takiej zajebistej esy jak Twoja nie ma i to się liczy :naughty:

Czekaj bo już ruskie dostali wścieku macicy, zara będzie 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd to się bierze, najpierw człowiek mówi że zrobi to go jadą że się nie da, potem robi, "supercara" i tak go hejtują. co za kraj

Miej na to kiełbasę Szymek :wink: Drugiej takiej zajebistej esy jak Twoja nie ma i to się liczy :naughty:

Czekaj bo już ruskie dostali wścieku macicy, zara będzie 50

..musisz powiedzieć Adamowi, że jak ruscy będą do niego przyjeżdżać to ma im robić nie więcej jak 650 ps :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek - krótko w temacie

Nie myśl o innych myśl o sobie i skup się na sobie

Większości osób/wpisów - nie zrozumiesz

Naucz się (a może już umiesz) filtrować to co słyszysz/czytasz

U nas już tak jest - sukces jest czymś co się niszczy i krytykuje a nie podziwia i stara naśladować.

Ps. Ja poszedłem w Twoje ślady i 2 dni temu pojechałem na korektę softu w swoim B8 - 276ps uzyskałem wynik 306ps tak więc wiem jak to jest i wiem co to znaczy że fura zapierdziela

:grin::polew::buahaha::nabijasie:

:facepalm:..................... z tą moją mocą - niejadące i tyle :grin:

Ps. uwielbiam tego diesla

Każdy orze jak może, ale w Polsce jak komuś lepiej idzie to mu się pod górkę robi. Miron ja Cię proszę, czaisz się i czaisz weź w końcu S4 albo S5 3.0TFSI i jedź zrobić soft i kompresor i będziesz maił 450PS na stronicu, zabawa przednia polecam :wink:

Proszę Cię.....do zmiany hebli go namówić nie szło ,a Ty o całym aucie mówisz ....:decayed:...optymista :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje że jak im udowodnisz to i tak powiedzą że dowody spreparowałeś :facepalm: i nie potrzebuje żeby mnie na rękach nosić, nawet nie oczekuje komentów. Byle głupot nie gadali

Szymon bo spreparowałeś :) is, dmuchawki, wydech , soft itd :) "spreparowane " , olać to zawsze tak było i będzie , wiadomo, że lambo sie oczy rzuca ale chyba lepsze niepozornie wyglądające s6+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze nie pisac SPAMU ani nie uzywac obrazliwych słow !!!

Kazde nastepne bedzie skutkowały kolejnymi OSTRZEZENIAMI !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć motywację, na to żeby wybłagać Adama żeby zrobił mi tą skrzynie już w marcu i dowalił do pieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć motywację, na to żeby wybłagać Adama żeby zrobił mi tą skrzynie już w marcu i dowalił do pieca.

No żeby tylko się nie rozleciał piecyk ,

Wytrzyma takie obciążenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam mieć motywację, na to żeby wybłagać Adama żeby zrobił mi tą skrzynie już w marcu i dowalił do pieca.

No żeby tylko się nie rozleciał piecyk ,

Wytrzyma takie obciążenia?

Skad moga wiedziec jak juz teraz twierdza ze to eksperyment czy wytrzyma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...