Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

"dopalacze mocy" :D

Szymek tez powinien poprosic Adama o takie "dopalacze mocy"

aczkolwiek sam Karmowski oczywiscie pozytywna postac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co on tam gada o rs4 na końcu - chyba nigdy nie siedział w Rs4 :decayed: toć to jakieś 4 cylindrowe badziewie i to chyba z multi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś na żywo usłyszałem pomruk nowego RS6, pięknie gada:decayed:

kolor coś ala brązowy, tablice GPU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek na końcu to on chyba wraca swoją maszyną na 3miasto...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek na końcu to on chyba wraca swoją maszyną na 3miasto...:wink:

to wiem - ta a4 co siedzi w niej i mówi że to jest rs4 ma trójramienna kierę a później jego ma 4 ramieną - ale żadna nie wygląda na rs4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek ma racje

no to prawda .... bo raczej rs4 ma fotele z oparciem jednoczesciowym :) ( mowa o aucie ktore jest od 8;54 do 9:20 ) a potem to jak juz widac z 4 ramienna jakas b8 w dieslu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea, yeah trochę pokatujemy Audi w fajnej scenerii :decayed:

ASE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż idzie? ile za nią teraz trzeba dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż idzie? ile za nią teraz trzeba dać?

Powoli idzie, jest kilku zainteresowanych co do kwoty to jeszcze nie myślałem, kwestia czy przejecie leasingu czy sprzedaż. Zobaczymy, ale już zaczynam mieć parcie :wink:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Udało mi się opanować starty z LC bez ESP i wiem już jak zrobić start z 2,3 lub 4 tys. żeby nie było uślizgu kół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea, yeah trochę pokatujemy Audi w fajnej scenerii :decayed:

http://s27.postimg.org/qnrs6jwfz/ASE.jpg

No wreszcie konkretne mody:kox:

Bilster Berg: 11 minute collage - YouTube

:kox:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Na sprzedaż idzie? ile za nią teraz trzeba dać?

Powoli idzie, jest kilku zainteresowanych co do kwoty to jeszcze nie myślałem, kwestia czy przejecie leasingu czy sprzedaż. Zobaczymy, ale już zaczynam mieć parcie :wink:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Udało mi się opanować starty z LC bez ESP i wiem już jak zrobić start z 2,3 lub 4 tys. żeby nie było uślizgu kół

Jak by Ci to powiedzieć, filmik jest do d**y i pozostaje uwierzyć Ci na słowo:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wpadł na zboczony pomysł kupienia sonie Maseratti to odradzam.

Dziś spędziłem pół dnia w GranTurismo z 2008r. w środku coś między Alfa Romeo, a Fiat Panda.

Jakość wykończenia tragedia. Na dachu zamiast Alcantary to czarny " koc", deska pokryta vinylem ( skajem ) zamiast skóra. Fotele tylko na środku ze skóry naturalnej, reszta skaj. Skaj z boczków odłazi/odkleja się. Szczotkowane dekory to zwyczajny plastik :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś wpadł na zboczony pomysł kupienia sonie Maseratti to odradzam.

Dziś spędziłem pół dnia w GranTurismo z 2008r. w środku coś między Alfa Romeo, a Fiat Panda.

Jakość wykończenia tragedia. Na dachu zamiast Alcantary to czarny " koc", deska pokryta vinylem ( skajem ) zamiast skóra. Fotele tylko na środku ze skóry naturalnej, reszta skaj. Skaj z boczków odłazi/odkleja się. Szczotkowane dekory to zwyczajny plastik :facepalm:

W najnowszych modelach juz juz co do jakości środka jest spoko na poziomie panamera , ale ciagle dają o sobie znać jakies pierdoły uprzykrzajace życie :kwasny: w serwisie Juz zaczęli zwalać winę na to ze to przez zainstalowane cos w rozdają antyradaru i namierzanie gps z zewnętrznej firmy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek..no dobra, ale z jakiego roku by to auto było to jak na egzotyka z parę stów to taka jakość wykończenia środka to po prostu ryje beret :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...