Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jednak powoli się przekonuje do jakiejś włoszczyzny a RS6 wolałem zamienić na coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak powoli się przekonuje do jakiejś włoszczyzny a RS6 wolałem zamienić na coś innego

Lubie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem i nawet macałem w weekend nówkę eresę w Czerwieni i pakiecie carbon z ceramiką :slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak powoli się przekonuje do jakiejś włoszczyzny a RS6 wolałem zamienić na coś innego

Sam nie wiem, kupisz taką makarońską furę, wyjedziesz kawałek, żona weźmie Twoją S6, będzie się spieszyć po dzieciaki do przedszkola, Ty dołożysz do pieca, a Ona i tak przeleci koło Ciebie jak koło tramwaju, ktoś to nagra i wstyd będzie na pół Polski:facepalm::wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu, maly detaling lakieru wlatuje? ;) qrka jak ci to mruczy...

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Jest u Vario dostało urlop w SPA na kilka dni.

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

Ja jednak powoli się przekonuje do jakiejś włoszczyzny a RS6 wolałem zamienić na coś innego

Sam nie wiem, kupisz taką makarońską furę, wyjedziesz kawałek, żona weźmie Twoją S6, będzie się spieszyć po dzieciaki do przedszkola, Ty dołożysz do pieca, a Ona i tak przeleci koło Ciebie jak koło tramwaju, ktoś to nagra i wstyd będzie na pół Polski:facepalm::wink::decayed:

Powiem Ci że przez jakieś półtora miecha prędkość była oszałamiająca i wrażenia nieziemskie, a teraz jakoś tak zachciało mi się czegoś bardziej "exotic" a generalnie i tak 99% aut jakie bym nabył będzie wolniejsze od S6. Ta skrzynia jest nie do przebicia, jak ją wzmocnię to nie wyobrażam sobie tego jak to będzie jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu, maly detaling lakieru wlatuje? ;) qrka jak ci to mruczy...

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Jest u Vario dostało urlop w SPA na kilka dni.

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ----------

Ja jednak powoli się przekonuje do jakiejś włoszczyzny a RS6 wolałem zamienić na coś innego

Sam nie wiem, kupisz taką makarońską furę, wyjedziesz kawałek, żona weźmie Twoją S6, będzie się spieszyć po dzieciaki do przedszkola, Ty dołożysz do pieca, a Ona i tak przeleci koło Ciebie jak koło tramwaju, ktoś to nagra i wstyd będzie na pół Polski:facepalm::wink::decayed:

Powiem Ci że przez jakieś półtora miecha prędkość była oszałamiająca i wrażenia nieziemskie, a teraz jakoś tak zachciało mi się czegoś bardziej "exotic" a generalnie i tak 99% aut jakie bym nabył będzie wolniejsze od S6. Ta skrzynia jest nie do przebicia, jak ją wzmocnię to nie wyobrażam sobie tego jak to będzie jeździć

To fakt, przebić S6 będzie szalenie trudno.

Pozostaje kupić coś szybszego na winklach, tutaj wybór jest już większy, albo właśnie coś w zupełnie innym klimacie:kox:

Niedaleko mieszka wnuk S.Zasady (żeby nie lecieć nazwiskami:wink:), ile się bidula namorduje wokół pobliskiej restauracji zanim zaparkuje tym swoim czerwonym makaronem to może przejść ochota na jedzenie:kox:

Ale nie zauważyć go nie sposób, pięknie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żołty idzie niezle :grin:

:naughty:.....myślisz ,że się zachłyśnie ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon w środe jade do Wrocka, mozna by sie spiknac i porownac Twoja Ske do seryjnego RSa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...