Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To ja byłem, a co? :decayed:

a nic :naughty:

Opublikowano

Jeszcze forma nie ta, ale myślę, że z czasem będzie lepiej :wink:.

Opublikowano
Jeszcze forma nie ta, ale myślę, że z czasem będzie lepiej :wink:.

U mnie to samo, ale jestem dobrej myśli :naughty::naughty:

Opublikowano
Jeszcze forma nie ta, ale myślę, że z czasem będzie lepiej :wink:.

U mnie to samo, ale jestem dobrej myśli :naughty::naughty:

To ja nie chcę widzieć jak grasz jak jesteś w formie :decayed:. Ksionc miał dość. Lekko się wychyle i dead :decayed:

Opublikowano

Ja miałem nick ctv, ale na początku elkapuczino. Ogólnie nie dało się grać na tym pierwszym serwie, połowy nie dało się trafić, interpowce zasrane :decayed:, nie spomne, że niektórzy latali na perfidnym wh :facepalm:.

Motajmy ten serwer i wtedy się zacznie gra :wink:.

Opublikowano
Ja miałem nick ctv, ale na początku elkapuczino. Ogólnie nie dało się grać na tym pierwszym serwie, połowy nie dało się trafić, interpowce zasrane :decayed:, nie spomne, że niektórzy latali na perfidnym wh :facepalm:.

Motajmy ten serwer i wtedy się zacznie gra :wink:.

Ty oszuście się lepiej nie odzywaj :kwasny: Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :facepalm:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Ten drugi serwer lepszy?

Opublikowano
Ja miałem nick ctv, ale na początku elkapuczino. Ogólnie nie dało się grać na tym pierwszym serwie, połowy nie dało się trafić, interpowce zasrane :decayed:, nie spomne, że niektórzy latali na perfidnym wh :facepalm:.

Motajmy ten serwer i wtedy się zacznie gra :wink:.

No dokładnie, ja tam już więcej nie wejdę :whistling: Pisałem kilka postów wyżej jaka sytuacja była :grin: Byłem afk za niestandardową skrzynką, gdzie nigdy się nie patrzy i nigdy nikt nie kampi, a Ci już czekali na kucaka we trzech aż wyjdę :polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

Jeszcze forma nie ta, ale myślę, że z czasem będzie lepiej :wink:.

U mnie to samo, ale jestem dobrej myśli :naughty::naughty:

To ja nie chcę widzieć jak grasz jak jesteś w formie :decayed:. Ksionc miał dość. Lekko się wychyle i dead :decayed:

Pogram parę godzin na DM i powinno być dobrze :kox:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Ten drugi serwer lepszy?

Pewnie, że lepszy :wink:

Opublikowano
Ja miałem nick ctv, ale na początku elkapuczino. Ogólnie nie dało się grać na tym pierwszym serwie, połowy nie dało się trafić, interpowce zasrane :decayed:, nie spomne, że niektórzy latali na perfidnym wh :facepalm:.

Motajmy ten serwer i wtedy się zacznie gra :wink:.

Ty oszuście się lepiej nie odzywaj :kwasny: Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :facepalm:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

No, powiem, że bez ścian się jakoś lepiej gra :kox::decayed::decayed:.

Opublikowano
Ja miałem nick ctv, ale na początku elkapuczino. Ogólnie nie dało się grać na tym pierwszym serwie, połowy nie dało się trafić, interpowce zasrane :decayed:, nie spomne, że niektórzy latali na perfidnym wh :facepalm:.

Motajmy ten serwer i wtedy się zacznie gra :wink:.

Ty oszuście się lepiej nie odzywaj :kwasny: Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :facepalm:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

No, powiem, że bez ścian się jakoś lepiej gra :kox::decayed::decayed:.

:polew::decayed:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?-> ZAPŁACONE

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15

10. junior_tdi

11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE

Opublikowano

Wszystko widać. Jeszcze mi nigdy nie zdarzyło grać z citami przez neta :decayed:. Co to za gra :wink:. Gra ktoś w ogóle w serie C&C? :naughty:

Opublikowano
Ja miałem nick ctv, ale na początku elkapuczino. Ogólnie nie dało się grać na tym pierwszym serwie, połowy nie dało się trafić, interpowce zasrane :decayed:, nie spomne, że niektórzy latali na perfidnym wh :facepalm:.

Motajmy ten serwer i wtedy się zacznie gra :wink:.

Ty oszuście się lepiej nie odzywaj :kwasny: Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :facepalm:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

No, powiem, że bez ścian się jakoś lepiej gra :kox::decayed::decayed:.

:polew::decayed:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?-> ZAPŁACONE

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15

10. junior_tdi

11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE

Czekamy na resztę wpłat.

Skyliner89 czytasz PW ?

Opublikowano
Wszystko widać. Jeszcze mi nigdy nie zdarzyło grać z citami przez neta :decayed:. Co to za gra :wink:. Gra ktoś w ogóle w serie C&C? :naughty:

On żartuje :grin:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

musti, czemu w ogóle grasz z nonsteama zamiast ze steama? :wink: Przecież steam dużo lepszy.

Opublikowano

Grywał ktoś na ruskim bądź litwińskim serwie kiedy ? Tam jacy zawodnicy są to dopiero parodia , wszystko odpalone i staty 100-10 :facepalm:

Opublikowano
Ja miałem nick ctv, ale na początku elkapuczino. Ogólnie nie dało się grać na tym pierwszym serwie, połowy nie dało się trafić, interpowce zasrane :decayed:, nie spomne, że niektórzy latali na perfidnym wh :facepalm:.

Motajmy ten serwer i wtedy się zacznie gra :wink:.

Ty oszuście się lepiej nie odzywaj :kwasny: Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :facepalm:

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

No, powiem, że bez ścian się jakoś lepiej gra :kox::decayed::decayed:.

:polew::decayed:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

1. DudsA4 -> ZAPŁACONE

2. Rafal1988Lodz

3. musti -> ZAPŁACONE

4. WhyMe?-> ZAPŁACONE

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax -> ZAPŁACONE

8. reikeb -> ZAPŁACONE

9. mech15

10. junior_tdi

11. Lu-Gi -> ZAPŁACONE

Czekamy na resztę wpłat.

Skyliner89 czytasz PW ?

Odpisałem i wpłaciłem kilka godzin temu :decayed:.

Opublikowano
Wszystko widać. Jeszcze mi nigdy nie zdarzyło grać z citami przez neta :decayed:. Co to za gra :wink:. Gra ktoś w ogóle w serie C&C? :naughty:

On żartuje :grin:

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

musti, czemu w ogóle grasz z nonsteama zamiast ze steama? :wink: Przecież steam dużo lepszy.

właśnie przesiadam się na ST myślałem że NS mi już nie hula ale jest ok tylko się tnie w uja :whistling:

Opublikowano

Gra ktoś w serie C&C? Też fajna gra

Opublikowano
Gra ktoś w serie C&C? Też fajna gra

:jaaaaa:

Opublikowano

Command and Conquer Red Alert? Generals? :kox::naughty:

Opublikowano
1. DudsA4

2. Rafal1988Lodz

3. musti

4. WhyMe?

5. Marcin123 A

6. Skyliner89

7. Raymax

8. reikeb

9. mech15

10. junior_tdi

Lista chętnych do grania zostaje zamknięta .

Niebawem pojawi się info odnośnie składki na serwer.

Przypominam że składka to 2zł od osoby.

POważnie 2 złote na serwer? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.