Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pokażę jak będzie :decayed: Na pewno coś mocniejszego w dieslu :naughty:

:whistling::whistling:

Mogę dzisiaj zagrać :decayed:, ta sadziłem banie, ale i tak każda mapa Twoja była :kox:.

Praktycznie równo byliśmy, pojedyncze fragi :decayed: Fakt, że do d*py mi się gra bez podkładki, ale i tak było git :kox:

Opublikowano
Pokażę jak będzie :decayed: Na pewno coś mocniejszego w dieslu :naughty:

B6 z AWXem? :decayed:

Opublikowano
Pokażę jak będzie :decayed: Na pewno coś mocniejszego w dieslu :naughty:

B6 z AWXem? :decayed:

:glupek2:

Opublikowano
Pokażę jak będzie :decayed: Na pewno coś mocniejszego w dieslu :naughty:

B6 z AWXem? :decayed:

sypią się miałem takie cuś

Opublikowano

On chce A3. Proszę mu wytłumaczyć :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
On chce A3. Proszę mu wytłumaczyć :facepalm::facepalm::facepalm:

Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 :decayed: swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX

Opublikowano
On chce A3. Proszę mu wytłumaczyć :facepalm::facepalm::facepalm:

Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 :decayed: swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX

Prościej będzie go odwiedzić a nie mam daleko :przebiegly:

Opublikowano
On chce A3. Proszę mu wytłumaczyć :facepalm::facepalm::facepalm:

Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 :decayed: swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX

Prościej będzie go odwiedzić a nie mam daleko :przebiegly:

weź 0,7 i wytłumacz mu jak człowiek człowiekowi :decayed:

Opublikowano
On chce A3. Proszę mu wytłumaczyć :facepalm::facepalm::facepalm:

Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 :decayed: swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX

Prościej będzie go odwiedzić a nie mam daleko :przebiegly:

weź 0,7 i wytłumacz mu jak człowiek człowiekowi :decayed:

:naughty::naughty::naughty: My na nysie damy w palnik :kox:

Opublikowano

watek jest o csie panowie :D

Gramy cos dzisiaj ?:D po 20 ja moge jak cos

Opublikowano
On chce A3. Proszę mu wytłumaczyć :facepalm::facepalm::facepalm:

Tłumaczę Ci Piotrek, zostaw A4 B5 :decayed: swapa zrób na AWX i potuninguj i będzie KOX

Prościej będzie go odwiedzić a nie mam daleko :przebiegly:

weź 0,7 i wytłumacz mu jak człowiek człowiekowi :decayed:

:naughty::naughty::naughty: My na nysie damy w palnik :kox:

Eee tam 2 piwa, różaniec i do namiotu :decayed:

Ja gram :wink:

Opublikowano

Do namiotu powiadasz? :eusathink::sexinbed:

Opublikowano

Ja baby nie biorę :decayed:

Opublikowano
Ja baby nie biorę :decayed:

No i bardzo dobrze :decayed:

Panowie dzisiejsza sytuacja na naszym klubowym serwerze mnie wręcz trochę zagotowała. Patrzę grają tam 2 osoby to wbiłem postrzelać. Gość w CT ewidentnie miał jakieś ściny, przeskakiwał z miejsca na miejsce że go trafić się nie dało. Powiedziałem na sayu grzecznie żeby ogarnął bo się tnie. To od razu zostałem wyśmiany, wraz z obrazą mojego auta. No panowie szanujmy się, bo jak mam grać w takim towarzystwie jak pan Marcineq to ja podziękuję. Szczyt chamstwa i prostactwa z jego strony!

Opublikowano
Ja baby nie biorę :decayed:

No i bardzo dobrze :decayed:

Panowie dzisiejsza sytuacja na naszym klubowym serwerze mnie wręcz trochę zagotowała. Patrzę grają tam 2 osoby to wbiłem postrzelać. Gość w CT ewidentnie miał jakieś ściny, przeskakiwał z miejsca na miejsce że go trafić się nie dało. Powiedziałem na sayu grzecznie żeby ogarnął bo się tnie. To od razu zostałem wyśmiany, wraz z obrazą mojego auta. No panowie szanujmy się, bo jak mam grać w takim towarzystwie jak pan Marcineq to ja podziękuję. Szczyt chamstwa i prostactwa z jego strony!

od ogarniania czegoś takiego jest admin na serwerze. a kto jest adminem?

Opublikowano
Ja baby nie biorę :decayed:

No i bardzo dobrze :decayed:

Panowie dzisiejsza sytuacja na naszym klubowym serwerze mnie wręcz trochę zagotowała. Patrzę grają tam 2 osoby to wbiłem postrzelać. Gość w CT ewidentnie miał jakieś ściny, przeskakiwał z miejsca na miejsce że go trafić się nie dało. Powiedziałem na sayu grzecznie żeby ogarnął bo się tnie. To od razu zostałem wyśmiany, wraz z obrazą mojego auta. No panowie szanujmy się, bo jak mam grać w takim towarzystwie jak pan Marcineq to ja podziękuję. Szczyt chamstwa i prostactwa z jego strony!

od ogarniania czegoś takiego jest admin na serwerze. a kto jest adminem?

niby ja :facepalm::decayed: Nie było mnie cały dzień, jutro też lipa. Ale nie tylko ja mam rcon, wystarczy poczytać w necie i Ci, którzy mają dadzą sobie radę z obsługą. Mogę zmienić hasło i porozsyłać na pw.

Opublikowano

Rcon ogarniam ale czy mam do niego dostęp?

Opublikowano

jak znasz hasło to tak. Pw

Opublikowano

No to ladnie panowie sie dzialo. Gramy cos za 30 min ?

Opublikowano

Jak nie jak tak :naughty:. Ja mogę zagrać ok. 21:00. Może na weekend zbierze się 5 vs 5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.