Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z porannym odpalaniem / na zimnym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W BLB mimo ze na dwie sruby łapane,to gniazda pompowtryskow sa z papieru.Szybko sie wyrabiaja drobne nie dokrecenie pompki i bedzie kolebac i wyrabiac gniazdo.

Opublikowano

zobacz czy na właczonych swiatlach jest lepiej.....

Opublikowano
  • Autor
W BLB mimo ze na dwie sruby łapane,to gniazda pompowtryskow sa z papieru.Szybko sie wyrabiaja drobne nie dokrecenie pompki i bedzie kolebac i wyrabiac gniazdo.

Dałem nowe śruby i dokreciłem według ustawień z elsy. Pompki siedzą dobrze.

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

zobacz czy na właczonych swiatlach jest lepiej.....

Bez różnicy..

Opublikowano

a czujnik temp. jest ok? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
a czujnik temp. jest ok? :whistling:

Który? ten co pokazuje temp. zew. na Fisie? czy G62?

Opublikowano

Tak jak ktoś napisał spróbuj odpalić auto na włączonych światłach nie wiadomo czemu ale często wina leży po stronie włącznika ;-)

Opublikowano
  • Autor
Tak jak ktoś napisał spróbuj odpalić auto na włączonych światłach nie wiadomo czemu ale często wina leży po stronie włącznika ;-)

Próbowałem i bez różnicy.

Opublikowano

a przodem niżej ? też słabo ?

Opublikowano
  • Autor
a przodem niżej ? też słabo ?

Na dzień dzisiejszy nie mam gdzie tak auto postawić, ale pod koniec tyg. myślę że uda mi się taki test zrobić.

Opublikowano
a czujnik temp. jest ok? :whistling:

Który? ten co pokazuje temp. zew. na Fisie? czy G62?

ten na FISie nas specjalnie nie interesuje

Opublikowano
  • Autor
a czujnik temp. jest ok? :whistling:

Który? ten co pokazuje temp. zew. na Fisie? czy G62?

ten na FISie nas specjalnie nie interesuje

Ostatnio jak auto postało w garażu 12h po trasie, to sprawdzałem Vagiem i G62 pokazywał 17.1C a FIS 12C więc w sumie chyba ok...

Opublikowano

A paliwo próbowałeś lać z innej stacji?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
A paliwo próbowałeś lać z innej stacji?

Tak, bez różnicy.

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 12:52 ----------

Auto noc spędziło trochę z górki

IMAG0120.jpg

Rano dużo lepiej odpaliło niż zwykle.

Opublikowano

w pompie vacum jest zaworek zwrotny na powrocie, może on nie trzyma?

Opublikowano
  • Autor
w pompie vacum jest zaworek zwrotny na powrocie, może on nie trzyma?

Da się to jakoś sprawdzić bez podmiany pompy?

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

Na podjazdach odpalił normalnie, ale jak zjechałem i auto postało ok 3h na równym, to znowu był problem z odpaleniem :kwasny:

Opublikowano

Wychodzi na to ,że pompa w baku lub tandem pompa

Opublikowano

uszczelki na pompkach wymieniałeś ? pali tak samo słabo przy każdych temp ? czy dopiero teraz tak się zaczęło dziać ?

Opublikowano
  • Autor
uszczelki na pompkach wymieniałeś ? pali tak samo słabo przy każdych temp ? czy dopiero teraz tak się zaczęło dziać ?

Wymieniałem i bez większej poprawy. Pierwsze odpalanie po nocy jest tragiczne, później już normalnie odpala. temp tu nie ma zbytnio wpływu.

Opublikowano

peknieta głowica i zadne tandem pompy przerabiałem temat.To samo było

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.