Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak ciężki ładunek mogę przewieźć


Suli

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem i nie mogę nigdzie znaleźć wprost:mysli:

Jak ciężki ładunek mogę przewieźć w środku B6 :quattro: przy złożonych siedzeniach i równomiernym rozłożeniu ładunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i nie mogę nigdzie znaleźć wprost:mysli:

Jak ciężki ładunek mogę przewieźć w środku B6 :quattro: przy złożonych siedzeniach i równomiernym rozłożeniu ładunku?

Słabo szukałeś chyba :grin:

Audi A4 B6 Avant 2.5 TDI quattro 180KM • Dane techniczne • AutoCentrum.pl

550 kg razem z Tobą ........:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, że niekoniecznie, bo od tego trzeba chyba odliczyć wagę paliwa, pełnego koła zapasowego... :mysli:

A ja poszukuję bardziej jednoznacznej informacji. Czy jak wpakuję do niego pół tony i 5o kg ładunku to pojedzie i dojedzie cały - czy się rozkraczy:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic sie nie stanie, a co ma sie stać ?

starym AEB przewiozłem raz prawie 970kg terakoty i glazury

plus moja waga jakies 88 kg na odcinku 22 km, jechałem max 70

z autem nic sie nie stało, zawiecha amory sprzęgło, zadnych zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Dev, czasami mam wrażenie, że B5 były solidniejszymi samochodami:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 to ta sama konstrukcja, pozatym te dane techniczne na pewno mają z 20% margines, a jak sie będzie jechało bardzo powoli to nawet większy

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, że niekoniecznie, bo od tego trzeba chyba odliczyć wagę paliwa, pełnego koła zapasowego... :mysli:

A ja poszukuję bardziej jednoznacznej informacji. Czy jak wpakuję do niego pół tony i 5o kg ładunku to pojedzie i dojedzie cały - czy się rozkraczy:co:

Posłuchaj Michał ...ja Ci dostarczyłem konkrety........a jak Ty się chcesz czepiać to proponuję jechać na wagę i zważyć sobie pojazd wraz z paliwem , pełnym kołem zapasowym i oczywiście Tobą i odjąć sobie od wagi całkowitej Twojego auta...(2140kg)i wtedy będziesz wiedział co do deka ile możesz załadować towarem.....

Na dodatek ....nawet w dowodzie rejestracyjnym w rubryce F1 masz podaną masę całkowitą pojazdu ... Więc chyba tym razem nie będziesz miał wątpliwości :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejmij od DMC, masę własną samochodu i masz odpowiedź .

Ja mam B6 AVF'a z homologacją ciężarową i dopuszczalna ładowność jest na poziomie 511 Kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przewoziłem glazurę swoim B6 Avant 1.9 TDI quattro, zawias 1BE, w sumie równo rozłożone jakieś 500 KG + 2 dorosłe osoby na przodzie, zrobiłem jakieś 30 KM, nic się nie działo i nie stało, choć dupcia trochę siadła :)

ps. po rozładowaniu miał więcej mocy ;)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...