Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klapa USA


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Był już o tym jeden temat, ale nie znalazłem w nim odpowiedzi na parę pytań. Chodzi mi o klapę z wersji US, wiecie może jak wygląda tam kwestia podświetlenia tablicy?? Tak samo jak w wersji EU?? Druga sprawa to polska kwadratowa blacha, która jest większa od tej z USA i podobno trzeba giąć żeby to miało ręce i nogi. Dysponuje może ktoś fotkami B6 z klapą US i polską rejestracją??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Był już o tym jeden temat, ale nie znalazłem w nim odpowiedzi na parę pytań. Chodzi mi o klapę z wersji US, wiecie może jak wygląda tam kwestia podświetlenia tablicy?? Tak samo jak w wersji EU?? Druga sprawa to polska kwadratowa blacha, która jest większa od tej z USA i podobno trzeba giąć żeby to miało ręce i nogi. Dysponuje może ktoś fotkami B6 z klapą US i polską rejestracją??

zamów sobie tablicę w wymiarach USA, a polskiego kwadraciaka woź w bagażniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zamówić tablicę USA style ?

o dobre pytanko sam bym skorzystal? ;) wie ktos?

Tablice amerykańskie USA | PPHU AGO -tylko może być przypał za brak naklejeczji :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zamówić tablicę USA style ?

o dobre pytanko sam bym skorzystal? ;) wie ktos?

Tablice amerykańskie USA | PPHU AGO -tylko może być przypał za brak naklejeczji :kox:

sie naklejke druknie na oki iglowej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to jakaś opcja :wink: A jak z podświeteniem?? Listwa jest ta sama?? Wydaje się że tak...

Listwa jest taka sama wiec musisz tylko przełożyć tylko wnęką sie różni ta klapa. Ja usiebie wymieniałem na USA a wygląda to tak:

kalendarzlistopad2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z USA i kwadratowa bez problemu pasuje - nic nie trzeba giąć. Ważne jest żeby była oryginalna podkładka pod tablicę USA (License plate bracket (small, NAR) ) wtedy wszystko pasuje bez problemu . Jest to tak naprawdę kawałek plastiku o grubości 5mm i wielkości tablicy rej. US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z USA i kwadratowa bez problemu pasuje - nic nie trzeba giąć. Ważne jest żeby była oryginalna podkładka pod tablicę USA (License plate bracket (small, NAR) ) wtedy wszystko pasuje bez problemu . Jest to tak naprawdę kawałek plastiku o grubości 5mm i wielkości tablicy rej. US.

no ja tego plastiku nie mialem ale raczej i tak by sie nie zmiescila bo wystaje poza to wtloczenie na klapie i niestety musialem przygiac tablice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...