Skocz do zawartości
IGNOROWANY

powiększenie Mocy


JONNYxPL

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wam:)

chciałbym sie zapytac czy zamieniając zawór n75 w miejsce N18 i na odwrót czy wzrosnie cos siła? słyszałem ze mozna nawet na tym do 5 km wyciagnac zamieniajac te zawory czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mity

a wiesz moze jak jeszcze mozna zwiekszyc osiagi samochodu? mam chip + airbox chodzi mi zeby przyrosło wiecej Nm zeby sie szybciej zbierał..

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

mity

Zgadza się. Było o tym kilka miesięcy temu w Mythbusters. :decayed:

mówisz ze cos zwiększy moc? ale czy nic sie przez takie cos nie uszkodzi silnik

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze jak jeszcze mozna zwiekszyc osiagi samochodu? mam chip + airbox chodzi mi zeby przyrosło wiecej Nm zeby sie szybciej zbierał..

wiem

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

to znaczy ze zamiast n75 mozna wstawic n18,bo jest róznica w cenie...czy lepiej dołozyc i kupic taki jak był:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mity

a wiesz moze jak jeszcze mozna zwiekszyc osiagi samochodu? mam chip + airbox chodzi mi zeby przyrosło wiecej Nm zeby sie szybciej zbierał..

---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

mity

Zgadza się. Było o tym kilka miesięcy temu w Mythbusters. :decayed:

mówisz ze cos zwiększy moc? ale czy nic sie przez takie cos nie uszkodzi silnik

?

to ile masz po tym chipie i air boxie ze Ci malo?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rezystor na czujnik temp paliwa + dziura w przeplywomierzu. Jesli nadal malo to strumienica zamiast kata i koniecznie 3 magnetyzery na dolot i 4 na paliwo (wazne by te mocniejsze byly na powrocie)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rezystor na czujnik temp paliwa + dziura w przeplywomierzu. Jesli nadal malo to strumienica zamiast kata i koniecznie 3 magnetyzery na dolot i 4 na paliwo (wazne by te mocniejsze byly na powrocie)....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

+ diesel v-power trzeba zalac i dodatkowe 5 naklejek na drzwi:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wciaz mało kolego:)

pytam bo sam chip to wiem ale zeby do chipa jeszcze air boxa to nie slyszalem a na tym przecierz na tym wdupia paliwa co nie miara, kolega mial to zara wyrzucil to.

Jak Ci malo to moze podnies moc jak to przykazalo i jest odpowiedni post co i jak robic i jakie osiagi mozna uzyskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rezystor na czujnik temp paliwa + dziura w przeplywomierzu. Jesli nadal malo to strumienica zamiast kata i koniecznie 3 magnetyzery na dolot i 4 na paliwo (wazne by te mocniejsze byly na powrocie)....

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

+ diesel v-power trzeba zalac i dodatkowe 5 naklejek na drzwi:naughty:

No i jeszcze pomalować zaciski na czerwono +5 KM:kox: sorry za OT:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze pomalować zaciski na czerwono +5 KM:kox: sorry za OT:decayed:

Tu sie mylisz kolego...zaciski malujesz jak chcesz miec lepsze hamulce- czerwona farba lepiej cieplo odprowadza w pewnych krechach sprawdzali :D

Mocy dodaje pomalowanie kolektora ssacego ale na niebiesko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha panowie panowie co się z wami dzieje ? nikt nie napisze że BOX to zuo? :>

PS. nikt nie dodał że pozbycie się n75 i zmostkowanie podniesie ciśnienie doładowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...