Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej


TyBucu

Rekomendowane odpowiedzi

No to rzeczywiście... pojeżdżę popytam, bo większość tutaj na północy sobie liczy jak za zborze.

---------- Post dopisany 18-01-2013 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2012 at 10:09 ----------

Wrzucam fotoupdejt, gdyby nie Seikokilla to bym chyba nigdy nie znalazł motywacji do sesyjki.

Autko uwalone, ale wkoncu je widać:decayed:

dscn0728y.jpg

dscn0727v.jpg

dscn0726j.jpg

dscn0725x.jpg

dscn0724w.jpg

dscn0723hd.jpg

dscn0722p.jpg

dscn0720dx.jpg

dscn0719t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dscn0728y.jpg

po prostu brzydko to wyglada, zrobił byś to delikatniej było by lepiej, już nie wspomne o przodzie, najjasniejszą folią byś ogarnał tył delikatnie mocniej i całkowicie to inaczej wyglada:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kolega ma tutaj co robić :decayed:

Zaczynając od stylistycznych drobnostek kończąc na grubszych modach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód czeka jeszcze na przyciemnienie, (jasniejsze ale bedzie). Musze niestety kombinować z bardzo restrykcyjnym prawem norweskim i potrzebuje drugiego kompletu bocznych szybek.

Co do modów, jest co robić, ale będzie zrobione. Planem było kupić autko w 100% oryginale, bez żadnych przeróbek. Musiało mieć tez Q i AEB no i być w przyzwoitej cenie, wiec wypadło na tego paźdźioszka. Ale powoli do celu, i tak już jest o niebo lepiej niż było. Powoli zbieram graty i po powrocie do domu zamykam sie w garażu na kilka miesięcy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie widac furke i zobaczymy jakie zajda zmiany :naughty: . fajnie ze nie masz tych oblesnych dolnych listw drzwi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly fotoupdejt z cołikendowego spota.

IMG_2216.jpg

runvag1.jpg

runvag2.jpg

:wink:

---------- Post dopisany 24-05-2013 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 19:15 ----------

IMG_2250.jpg

Dzisiaj wpadł ziomuś Luki na mycie i pucowanie autka.

Poszła sesyjka i nieoficjalny spot w Oslo :wink: może dorobimy się nowego klubowicza :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze costam sie dzieje u norkow :wink: no i furka sie zmienia :decayed: na"+".

kiedy zjawisz sie na spocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus to bym nie powiedział. Wręcz sie cofam, w pracy jestem zmuszony do jezdzenia po najgorszych krzakach i kraweznikach, nawet sie ostatnio łoptarłem o drzewo.

Ogarniam narazie małe błedziki i niedociagniecia. Przyjade za jakieś 3 tygodnie na fryty, opowiedzieć o modach na sezon letni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, teraz planuje go polakierowac i przywędruje gwint. Ten sezon wyjezdze jeszcze na zimówkach 17" a na przyszły raczej będą Rotiformy BLQ 19" :naughty:

No chyba że wpadnie jakaś kultowa szprycha.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Raczej nie śmieszy mnie tłumaczenie niebieskim że to tylko "wyrobione sprężyny, temu tak siadł" :whistling: . Wolałbym pojechać do BT podbić i si.

A wogóle te gwinciory wychodziły z tuwem? Bo pewnie da rade załatwić z dostawcą kopie.

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

H&R-ki bym przytulił, tylko poszukam papierów.

Rzuc jakimś foto i ceną na PW :wink:

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

Ale dopisów narobie...

Papierki na H&R znalazłem. Raczej problemu w BT być nie powinno. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pieknie, jeszcze nie wrociles a juz gwint zalatwiony :kox: a ja juz miesiac czekam :facepalm: nie wspominalac ze juz 2 tydz bez fury :kwasny: jak tak dalej pozjdzie bedziesz na spocie szybciej niz ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam ma sie rozmach :yeah: . Tylko chyba z tego gwintu nic nie będzie. Ja jade do polski a gewinde popindala w drugą strone, więc sobie będziemy mogli pomachać nawzajem conajwyżej. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy spot karawaniarzy w tym sezonie :decayed:

---------- Post dopisany 27-07-2013 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2013 at 07:04 ----------

Seikokilla, wrzuciłem ci foty be3 "projektu mechanicznej pomarańczy" w spoiler, miłego :wink:

---------- Post dopisany 15-08-2013 at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 18:59 ----------

Stan na dzień dziesiejszy:

DSC_0115.jpg

DSC_0114.jpg

---------- Post dopisany 04-09-2013 at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2013 at 11:57 ----------

Cały czas się coś dzieje :wink::kox:

DSC_0132.jpg

DSC_0131.jpg

DSC_0133.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...