Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam do sprzedania tylną Piastę SKF Do ośki. chyba że do Quattro tez pasi. nowa nie zakładana. kupiona za 370zł w Fota.pl za 200 sprzedam. :D

Do Q nie przypasi, tak byśmy zrobili podmiankę :wink: z tym, że ja potrzebuję na 2 strony :wink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SKF - ja też takie brałem od TOM77 :wink:

Opublikowano
SKF - ja też takie brałem od TOM77 :wink:

Zamówiłem u Dzika :wink:

akjam, brałeś może przód z piastą czy samo łożysko ? Ile płaciłeś, może być PW :wink:

Opublikowano

Brałem cały komplet ale ceny Ci nie powiem bo nie pamiętam. Jak chcesz to mogę poszukać gdzieś faktury Choć też może to być trudne bo nie pamiętam kiedy to było.:wink:

Opublikowano

Spox, nie ma problemu, podpytam u źródła :wink:

Opublikowano
:good::wink:
Opublikowano

Jak wymieniałem samo łożysko przód to za SKF'a w IC bez zniżek zapłaciłem 357 PLN (jakieś pół roku temu).

Opublikowano
Jak wymieniałem samo łożysko przód to za SKF'a w IC bez zniżek zapłaciłem 357 PLN (jakieś pół roku temu).

Łukasz, to Ci powiem, że sporo zapłaciłeś. U forumowych kolegów jest sporo taniej :wink: Nie wiem jak u innych ale u Dzika wychodzi około 50% ceny asowskiej i tu jeszcze mam z nową piastą.

Opublikowano

Wiem Robert. Problem był w tym, że potrzebowałem to ogarnąć "na wczoraj" bo auto musiało być gotowe do wyjazdu i w tym przypadku musiałem liczyć się z takim kosztem.

Opublikowano

No to jak nie było wyjścia to co począć. Jak dwa lata temu leciałem do Witka na program to mi w drodze oba przednie łożyska się wysrały. Doturlałem się do wawki 90/h. Kupiłem łożyska w aso za tysiącpięćsetdwadziewięćset :facepalm: i nikt mi tego nie chciał w weekend wymienić. No i droga powrotna do domu 500km z nowym programem a na blacie 90/h :polew:

Opublikowano
No to jak nie było wyjścia to co począć. Jak dwa lata temu leciałem do Witka na program to mi w drodze oba przednie łożyska się wysrały. Doturlałem się do wawki 90/h. Kupiłem łożyska w aso za tysiącpięćsetdwadziewięćset :facepalm: i nikt mi tego nie chciał w weekend wymienić. No i droga powrotna do domu 500km z nowym programem a na blacie 90/h :polew:
sa tego zalety rekordowo niskie spalanie zapewne :wink:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
No to jak nie było wyjścia to co począć. Jak dwa lata temu leciałem do Witka na program to mi w drodze oba przednie łożyska się wysrały. Doturlałem się do wawki 90/h. Kupiłem łożyska w aso za tysiącpięćsetdwadziewięćset :facepalm: i nikt mi tego nie chciał w weekend wymienić. No i droga powrotna do domu 500km z nowym programem a na blacie 90/h :polew:
sa tego zalety rekordowo niskie spalanie zapewne :wink:

No można bajki pisać, że po programie spalanie spada :decayed: brało coś koło 7,5/100 :decayed:

Opublikowano

Ja się zorientowałem, że to łożysko jak wracałem autostradą z Gda. Po dłuższej jeździe i rozgrzaniu auto zaczęło "pływać"... Momentalnie zwolniłem do 90 :grin:

Wcześniejsze objawy nie do końca wskazywały na łożysko...

Co do spalania- 7,5 to pali przy 120 :wink:

Opublikowano

Koledzy mam takie pytanko,czy ma ktos numery wizytownika i uczwytu na napoje z podswietleniem?

Opublikowano

Jak by ktoś szukał to do A4 quattro łożyska SKF mają takie numery:

przód - VKBA 3536

tył - VKBA 3605

Opublikowano

Chrom? Zwykle?

Opublikowano

Zwykle

Opublikowano

Laminat...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.