Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

antonio ma rację, siedzi idealnie na tym -35mm. Różnica niewielka, ale znacząca :wink:. akjam, i to byłoby to optimum, w które ja bym celował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodam jeszcze, że wrzuciłem springi na zwykłe amortyzatory i pojeździłem na tym chyba ponad 2 lata. Więc te opowieści, że zwykłe amorki cierpią na niższych springach to raczej Nie prawda. Amortyzatory miały 7 lat i ponad 200tkm nalatane więc po prostu przyszedł na nie czas. :wink:

Popieram ja na zmienionym springach jeździłem też dwa lata i przy sprzedaży amory miały ponad 90% sprawności przebieg 217tyś amory fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też teraz śmigam na zwykłych amorkach+springi F&K te co miał Hamm3R i do szczęścia tylko potrzebny mi jest stabilizator rs4 którego już poszukuje.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h_r.jpg

<br /><br />

H+R - 35mm, ale starsze i siadly troche + reszta zawieszenia i amory S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonio ma rację, siedzi idealnie na tym -35mm. Różnica niewielka, ale znacząca :wink:. akjam, i to byłoby to optimum, w które ja bym celował.
:hi:Pamiętaj żeby przy zakupie wybrać odpowiednie springi do swojej :audi::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na 'powyższą galerię' wygląda to bardzo ciekawie :wink:. Co do zmian to będę zastanawiał się przez zimę aby móc działać na wiosnę w tym temacie. Oczywiście będę konsultował się z Wami odnośnie konkretnego wyboru :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolkien Ty masz else, a jesteś w stanie podesłać mi procedurę ustawiania i dokręcania PD w BPW i BRB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Już kiedyś o to pytałem na forum ale jednoznacznej odpowiedzi nie było.

Jak jest z konfiguracja tapicerki w B7? Czy była opcja zestawienia foteli & kanapy półskóra/alcantara + boczki w pełnej skórze czy jednak jak fotele & kanapa była w półskórze/alcantarze to i boczki musiały być koniecznie w alcantarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mojej wiedzy:

fotele alc+skóra = boczki alc

fot skóra = boczki skóra

fot s-line (speed) = boczki speed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mam takie podejrzenie ale chciałem żeby mi to ktoś potwierdził. :naughty: A pytam o to bo chce u siebie wreszcie elektryke zrobić na tyle i kumpel ma boczki w skórze i się zastanawiam jakby to było... Bo mam u siebie fotele skóra+alcantara. Ale chyba opuszczę jak nie wychodziło tak z fabryki. Lubie jak jest OK, zgodnie ze sztuką. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też widziałem ale tu miałbym taniej i z panelem z opcją składania lusterek bo to chyba też będę robił.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do zawieszenia i zestawienia, które wrzucił H4mm3R to brakuje tam porównania 1BA vs springi H&R.

Eibach obniży o -30mm a springi H&R o -35mm. Niby różnica nie duża ale jednak widoczna. U mnie to wygląda tak. 1BA vs 1BA + H&R

http://images8.fotosik.pl/512/ec967d2a75c3cb00med.jpg

http://images8.fotosik.pl/512/9789ae82507b28ecmed.jpg

a czym się różni 1BA od 1BE ? Bo u mnie jest 1BE :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...