Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

pany,wy pewnie nigdzie poza B7Crew nie zaglądacie,niee:wink:,to może pomożecie:naughty::hi:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/prosba-glosik-gory-wielkie-dzieki-250645/#post3109997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale beka nikt nie wygrał w totka, we wtorek 45 baniek

:shock3: orzeszkur trzeba puścić,może się trafi :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzisz Eibach Pro Kit i już będzie ładnie :decayed: (koszt ok. 600zł nowe).

Założysz od razu 18" to szybciej zdecydujesz się na obniżenie :wink:

Jak to jest z tymi sprężynami ? można je montować pod seryjny zawias? i jak to będzie wyglądało do 18 cali ?

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

I co lepiej :

W seryjnym zawieszeniu zmienić sprężyny na np te Eibach Pro Kit? czy brać zestaw z Slina ? np ten co antonio wkleił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na tym, ale z tego co wiem, to przy normlnym zawieszeniu, zmiana sprężyn wykończy amorki, nie wiem czy w miesiąc czy w dwa lata, ale takie opinie słyszałem, dlatego ja się zdecydowałem na 1be, zamiast amory 1ba i sprężyny.

a teraz jeśli bym chciał dodatkowe -10mm, to się mocno bym zastanawiał czy sprężynami no eibachem, czy znowu zmiana zawiechy.

ale jak napisałem nie jestem specjalistą od tego, może dlatego mam ostrożniejsze podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pare autek obnizylem, i jest tak: Normalnie do -40mm, ale dla pewnosci- powiedzmy -35mm dozwolone sa zwykle amortyzatory, a z mojego punktu widzenia nawet lepsze, bo zachowasz wiecej komfortu ze zwyklego zawieszenia, a zyskujesz optyke i polepszona dynamike na zakretach i podczasz wiekszych predkosci na autostradach (tak okolo 200km/h)- oczywiscie zawieszenie: sportowe sprezyny+ amortyzatory- jest sztywniejsze i ma lepsza sztywnosc na zakretach, ale za malo komfortu. Z mojego punktu widzenia w praktyce jest nawet gorsze, bo odbija sie na naszych nierownych drogach i czesto wiecej traci jak zyskuje na przyczepnosci, tylko w idealnych warunkach jest lepsze- tzn. na idealnie prostej drodze.

Mysle ze idealnie jest: Eibach Pro-kit+ seryjne Amory+ ewentualnie stabilizatory z RS4 (nie testowalem bo mam te z S-line, ale slyszalem same pozytywne opinie)

Ja mam H+R + amory i reszte S-line i jest mi za twardo i za nisko. Jest za bardzo "sport" a za malo "komfort"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując na nasze drogi i realia szybkich prostych :wink: standardowe zawieszenie i np te

Eibach -

sprężyny obniżą o ok 35-40 mm przy zachowaniu bardziej komfort a nie sport. Nic nie pokręciłem ?

Dokładnie takiego rozwiązania szukam więc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 1ba, mam 1be - kompletnie nie czuje różnicy w komforcie, 1ba było dla mnie tak samo twarde jak 1be.

to, że niżej to mi powiedział dopiero krawężnik, bo optycznie dużej różnicy nie widziałem.

w b5 miałem dużo bardziej komfortowe zawieszenie niż 1ba u siebie.

ja czytałem i słyszałem info o cieknących amorkach jak się sprężyny zmieni na obniżające i na to, że amorki siadają, ale nie neguje tego co piszą osoby które wymieniały już tak czy siak.

mogę pisać tylko o info które wyczytałem tutaj lub slyszałem od osób siedzących w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek masz fotki dla porównania jak stoi i jak stał przed zmianą ?

Czy tylko mi się wydaje czy to CREW wygląda jak CREM :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując na nasze drogi i realia szybkich prostych :wink: standardowe zawieszenie i np te

Eibach -

sprężyny obniżą o ok 35-40 mm przy zachowaniu bardziej komfort a nie sport. Nic nie pokręciłem ?

Dokładnie takiego rozwiązania szukam więc :hi:

Dokladnie tak to jest.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak C(K)rew :P

hmm hmm

hmm

napewno mam fote jak po zmianie, ale nie dogrzebie się do fotki przed - chociaż byłem pewny, że kilka dni wcześniej nim zmieniłem zawieche robiłem foto - okazało się, że nie, a starsze foty mam na kompie w domu a siedze w robocie.

po zmianie wygląda tak:

20121026154748zz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem 1ba, mam 1be - kompletnie nie czuje różnicy w komforcie, 1ba było dla mnie tak samo twarde jak 1be.

to, że niżej to mi powiedział dopiero krawężnik, bo optycznie dużej różnicy nie widziałem.

w b5 miałem dużo bardziej komfortowe zawieszenie niż 1ba u siebie.

ja czytałem i słyszałem info o cieknących amorkach jak się sprężyny zmieni na obniżające i na to, że amorki siadają, ale nie neguje tego co piszą osoby które wymieniały już tak czy siak.

mogę pisać tylko o info które wyczytałem tutaj lub slyszałem od osób siedzących w tym temacie.

Klopotem jest ta graniczna wartosc obnizenia, no i jezeli sie bieze uzywane sprezyny obnizajace, ktore juz "siadly"

Jezeli zalozysz prawie nowe S-line (-20mm) do zwyklych amorow (najlepiej nowych) to dlugo wytrzymaja, a jezeli zalozysz na przyklad H+R (-40mm) ktore juz jezdzily na jakims aucie 5 lat to one juz usiadly jakies 10mm i maja -50mm, a to juz jest poza granica i amory beda siadac. Jak juz zauwazyles- to opinie, ktore niekoniecznie musza byc objektywne....

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

pomyśl nad wywaleniem chlapaczy :decayed:

user.gifdarkmind-6994.gif?dateline=1349590772

MiejscowośćZamość - Lublin - Ryki - Puławy - Warszawa


-może w tych miejscowościach chlapacze to nie aż taki zły pomysł? :bag:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...