Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

A to ciekawe. Sa tam osobne wtyczki czy jest jakas wspolna wtyczka do calych drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A to ciekawe. Sa tam osobne wtyczki czy jest jakas wspolna wtyczka do calych drzwi?

Jak masz ori boczki z przyciskami to masz i wiązkę > kabelki idą do 32pinowej wtyczki którą się wpina w silniczek w drzwiach i wsztstko świeci.

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

W avancie syrena jest montowana koło subwoofera, a w lampce kabinowej jest detektor ruchu. Poza tym moduł komfortu musi obsługiwać alarm :wink:

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

A jak sprawdzić? siadasz do auta zamykasz auto z kluczyka i czekasz ruszając się, jak pójdzie syrena to alarm jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna tez zamknac auto i podniesc go na lewarku- tez zapiszczy- dobre na zlodziei kol :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie pika, a jest taka opcja by to ustawić ?

Nie pika bo w standardzie jest to wylaczone, bo w niektorych krajach potwierdzenie uzbrojenia alarmu przez sygnal dzwiekowy jest zabronione- i dobrze ze tak jest- mialem takiego pod balkonem- pip, pip! za kazdym razem jak otwieral i zamykal auto. Hardkor

Też nie lubię tego pikania, ale z ciekawości chyba sprawdzę. W poprzednim aucie miałem dokładany alarm i były dwa przyciski: cichy i z piknięciem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już rozkminiamy zabezpieczenia to mam pytanko.Czy Wasze autka same się zamykają?Bo jak coś grzebie przy autku i mam kluczyki w kieszeni będąc poza autem to po jakimś czasie samo się zamyka :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to tak ze musisz dzwi kierowcy otworzyc zeby sie po minucie nie zamknelo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zabezpieczenie przeciw przypadkowemu otworzeniu auta np przy wsadzaniu kluczyka do kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie pik pik to w b7 to pik pik brzmi bardzo ladnie i nie jest to bynajmniej wycie syreny a delikatny pik z jakiegos innego miejsca niz syrena. Nie wiem z ktorego. Napewno nikogo nie bedzie denerwowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie kupic za pare zl. Zawiasy tylnej klapy z samootwieraniem . Teraz jeszcze tylko przycisk w schowek drzwi kierowcy i rezamy;D

A zamykać też się będzie samo ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee. W zawiasach. Sa poprosru mocniejsze silowniki i dodatkowa sprezyna. To tylko samo otwiera klape. Zamknac trzeba recznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee. W zawiasach. Sa poprosru mocniejsze silowniki i dodatkowa sprezyna. To tylko samo otwiera klape. Zamknac trzeba recznie .

Czyli otworzy się samo ale przy zamykaniu bardziej przypakujesz... :wink: Nic w naturze nie ginie... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Guzikiem z wewnątrz potrafię otworzyć klapę, dodatkowo mam przycisk na pilocie, ale on klapy nie otwiera, czy to powinno działać, czy ewentualnie to można jako zakodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Guzikiem z wewnątrz potrafię otworzyć klapę, dodatkowo mam przycisk na pilocie, ale on klapy nie otwiera, czy to powinno działać, czy ewentualnie to można jako zakodować?

Przytrzymaj ten przycisk na pilocie przez 2sec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Musisz przytrzymac,

Rashed no niestety :) ale w A6 patrzylem jak to dziala i jest bardzo lekko. Zawiasy sa inaczej zbudowane dzieki czemu przelozenie jest zupelnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hammer za cześć- dojechali wczoraj i zaraz założyłem - rzeczywiście teraz jak odpale auto na światłach to odpala test samopoziomowania - więc coś było walniete tez w sterowniku. Tylko tego błędu nie mogę wykasowac z FISa. " Brak komunikacji ze sterownikiem- sporadyczne" - no i nie łączy sie z nim jak chce ustawić światła...- normalnie hardkor z tym samopoziomowaniem.... Od choooja niepotrzebnej techniki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hammer za cześć- dojechali wczoraj i zaraz założyłem - rzeczywiście teraz jak odpale auto na światłach to odpala test samopoziomowania - więc coś było walniete tez w sterowniku. Tylko tego błędu nie mogę wykasowac z FISa. " Brak komunikacji ze sterownikiem- sporadyczne" - no i nie łączy sie z nim jak chce ustawić światła...- normalnie hardkor z tym samopoziomowaniem.... Od choooja niepotrzebnej techniki!

Po odpaleniu silnika czy po zapłonie sprawdza samopozimowanie? Musiałbyś posprawdzać kable z lini kan co idą do licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu silnika na światłach. ( wiem ze nie powinno sie tak robić :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobre wieści na temat podświetlenia tablicy rejestracyjnej w B7. Wczoraj udało mi się ogarnąć temat ledów podświetlenia tablicy korzystając z adaptera z kufateca. Zamówiłem dwie sztuki dla mnie i znajomego z forum, za 3 dni przesyłka była u mnie. Koszt przesyłki 18 Euro więc jakby zbiorowo zamówić to wyjdzie taniej. :wink4:

7737d2bec93f0053med.jpg

Wszystko P&P, bez błędów i druciarstwa. :cool: Pracy na jakieś 10 minut. Wystarczy tylko ściągnąć tapicerkę bagażnika i nic poza tym nie rozkręcać nie wyjmować oczywiście poza starymi lampkami. :wink4: Wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z listwy, wpiąć adapetr, i zamontować nowe lampki. POLECAM choć cena nie mała. :naughty: Ale tak jak mówię bez druciarstwa i bez błędów i kombinacji. :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...